Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Σύλλογοι Μέλη

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1 ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΄΄ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΟΔΟΥ΄΄

Α/Α Categ Gender BIB Name Surname DOB Club Net Time
1 30-39 Male 492 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ.Γ.Σ. 1:17:05
2 30-39 Male 560 ΧΑΤΕΜ ΜΠΑΓΙΟΥΜΗ 1980 ALLTERRAINRUNNERS 1:19:23
3 30-39 Male 830 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 1982 1:19:26
4 30-39 Male 869 ΘΩΜΑΣ ΣΤΩΙΚΟΣ 1983 ΓΚΡΑΒΑ GYM 1:21:43
5 40-49 Male 371 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 ΦΛΟΓΑ 1:23:03
6 18-29 Male 154 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΟΝΙΑΣ 1:26:13
7 40-49 Male 135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1974 Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:26:46
8 30-39 Male 173 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1977 1:27:35
9 30-39 Male 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROMMIDAS COACHING SERVICES 1:28:01
10 50-59 Male 428 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1957 MARATHON CLUB 1:29:19
11 30-39 Male 1009 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ 1985 ΕΥΚΛΗΣ 1:29:49
12 30-39 Male 907 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:49
13 40-49 Male 4 GEORG GANGLBAUER 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:59
14 40-49 Male 714 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:31:25
15 50-59 Male 91 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ Γ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:32:04
16 40-49 Male 639 KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΝΤΟΣ 1973 ΣΑΦΑΝΣ 1:32:26
17 40-49 Male 933 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ 1972 CHAIDARI IS RUNNING 1:32:26
18 40-49 Male 733 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 1:32:48
19 30-39 Male 796 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΚΑΣ 1981 ΣΔΥΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:54
20 30-39 Female 806 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:33:03
21 40-49 Male 413 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 1973 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:33:09
22 40-49 Male 240 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΚΧΑΙΟΣ 1975 1:33:21
23 50-59 Male 326 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 1:33:54
24 30-39 Male 486 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ 1977 1:34:12
25 50-59 Male 397 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 1:34:20
26 30-39 Male 609 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΖΕΡΓΙΩΤΗΣ 1978 1:34:45
27 40-49 Male 338 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:46
28 30-39 Male 333 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ 1976 1:35:04
29 30-39 Male 261 ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:08
30 18-29 Female 988 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ 1988 1:35:28
31 30-39 Male 375 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΚΩΣΗΣ 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:35:28
32 40-49 Male 310 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 1969 NALU RUNNING TEAM 1:35:47
33 30-39 Male 882 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΡΖΗΣ 1976 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1:36:00
34 40-49 Male 362 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 1:36:04
35 40-49 Male 491 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ 1971 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RANNING TEAM 1:36:34
36 40-49 Male 565 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1974 1:36:45
37 30-39 Male 220 ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ 1983 Ο.Α.Κ.ΑΙΓΙΝΑΣ 1:36:54
38 40-49 Male 677 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1972 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:36:58
39 30-39 Male 239 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1977 1:37:16
40 30-39 Male 750 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1981 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:37:19
41 60+ Male 490 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:20
42 40-49 Male 131 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:37:25
43 40-49 Male 516 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ 1971 1:37:30
44 30-39 Male 208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 1:37:55
45 40-49 Male 661 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:38:13
46 30-39 Male 25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1:38:13
47 30-39 Male 889 ΝΙΚΟΣ ΤΖΗΜΟΣ 1982 Γ.Σ.Γ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:38:31
48 30-39 Male 524 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1981 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:39:02
49 30-39 Male 1015 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:39:05
50 40-49 Male 901 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 1975 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ. 1:39:08
51 30-39 Male 790 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΡΕΠΑΣ 1979 Σ.Δ.Υ.Ε 1:39:24
52 50-59 Male 840 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 1962 1:39:28
53 18-29 Male 586 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ 1986 ΣΑΦΑΝΣ 1:39:29
54 30-39 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:39:41
55 30-39 Male 473 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:44
56 30-39 Male 267 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1977 KEXAGIAS RUNNING TEAM 1:39:56
57 50-59 Male 600 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ 1956 ΣΑΠΠΑΖ 1:40:14
58 50-59 Male 180 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ 1964 ΣΑΠΠΑΖ 1:40:14
59 30-39 Female 656 ΘΑΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1985 CHAIDARI IS RUNNING 1:40:30
60 30-39 Male 141 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 1:40:35
61 18-29 Male 149 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1988 ΣΣΝΣ 1:40:51
62 30-39 Male 847 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1977 ΣΔΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:40:56
63 18-29 Female 534 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ.Γ.Σ. 1:40:56
64 50-59 Male 177 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:56
65 30-39 Male 547 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1983 1:41:00
66 50-59 Male 668 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 1:41:08
67 40-49 Male 751 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ 1971 1:41:18
68 40-49 Male 549 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ 1973 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:41:21
69 40-49 Male 460 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1973 1:41:29
70 30-39 Male 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1979 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:41:33
71 40-49 Male 658 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1971 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:43
72 40-49 Female 795 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:46
73 30-39 Male 778 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΥΚΝΗΣ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:41:49
74 30-39 Male 955 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:52
75 18-29 Male 8 ALEN MEGID 1988 - 1:42:05
76 18-29 Male 605 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1982 1:42:09
77 30-39 Male 875 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:14
78 50-59 Male 780 ΣΟΛΩΝ ΡΑΚΚΑΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:21
79 60+ Male 511 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ 1955 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:25
80 30-39 Male 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:42:34
81 40-49 Male 929 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΑΣ 1970 ΣΔΥΑ 1:42:38
82 40-49 Male 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΟΣ 1971 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 1:42:41
83 40-49 Male 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΚΗΣ 1972 1:42:47
84 60+ Male 892 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1950 1:42:54
85 40-49 Male 271 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:43:05
86 30-39 Male 744 ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:05
87 50-59 Male 588 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΛΙΛΗΣ 1963 1:43:13
88 50-59 Male 314 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΗΣ 1965 ΑΠΟΛΛΩΝΝ ΔΑ 1:43:13
89 18-29 Female 804 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1:43:16
90 None Male 1026 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ - 1:43:18
91 40-49 Male 651 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:18
92 30-39 Female 297 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΑ 1978 BALIOTIS NATURE TRAIL & ΣΔΥ ΘΕΣΣΛΟΝΙΚΗΣ 1:43:39
93 30-39 Male 523 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1977 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:43:40
94 30-39 Male 808 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:42
95 30-39 Male 916 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1982 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1:43:44
96 40-49 Male 865 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΥΠΑΣ 1973 RUNNING CLUB STAY FIT 1:43:48
97 18-29 Male 613 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1988 SAILMARINE-ORAMAOPTICS 1:43:58
98 50-59 Male 464 ΠΑΥΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 1:43:59
99 18-29 Male 855 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ 1992 1:44:04
100 18-29 Male 26 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΣΟΑ ΕΡΜΗΣ 1:44:11
101 18-29 Male 736 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ 1997 1:44:13
102 30-39 Male 818 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ 1983 1:44:34
103 30-39 Male 884 ΚΩΣΤΗΣ ΤΕΣΦΑΕ 1981 1:44:35
104 40-49 Male 571 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΤΣΙΑΚΗΣ 1968 1:44:35
105 40-49 Male 369 ΝΙΚΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 1973 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:37
106 30-39 Male 494 ΘΩΜΑΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1977 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:44:39
107 40-49 Male 378 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 1973 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:48
108 40-49 Male 118 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΛΙΩΤΗΣ 1972 1:44:50
109 40-49 Male 138 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 ΣΔΥΠ 1:44:55
110 30-39 Male 1008 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:45:03
111 40-49 Female 1019 ΑΘΗΝΑ ΚΩΔΩΝΑ - 1:45:17
112 18-29 Male 17 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΟΥΛΗΣ 1976 1:45:18
113 40-49 Male 489 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 1967 ΣΔΥΑ 1:45:30
114 40-49 Male 870 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΚΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:31
115 18-29 Male 926 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΕΣ 1988 1:45:31
116 60+ Male 844 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1955 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:35
117 40-49 Male 331 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 1972 1:45:48
118 40-49 Male 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΙΤΗΣ 1968 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:51
119 30-39 Female 278 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 1:45:54
120 50-59 Male 540 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ 1:46:04
121 40-49 Male 695 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:46:10
122 30-39 Male 499 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 1978 ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΩΝ 1:46:11
123 30-39 Male 14 JAVAD SHADMANESH 1978 SAPPAZ 1:46:19
124 60+ Male 518 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1952 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:29
125 30-39 Female 952 ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΜΑΡΑΘΟΝ ΤΙΜ ΓΚΡΙΣ 1:46:29
126 30-39 Male 423 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ 1978 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:46:31
127 40-49 Male 86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:46:34
128 30-39 Male 648 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ 1982 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:40
129 40-49 Male 66 IΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 1968 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1:46:45
130 50-59 Male 12 ARTAN SENA 1965 ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:48
131 40-49 Female 205 ΣΟΦΙΑ ΔΕΦΥΓΓΟΥ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:52
132 40-49 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΔΥΑ 1:46:54
133 50-59 Male 703 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1961 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:56
134 30-39 Male 274 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΣΣΑΡΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:56
135 50-59 Male 694 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:56
136 40-49 Male 679 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1972 1:46:56
137 30-39 Male 127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:56
138 50-59 Female 782 ΜΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1965 ΣΔΥΠ 1:46:58
139 30-39 Male 544 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1983 1:47:01
140 40-49 Male 506 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΤΖΙΟΣ 1974 - 1:47:02
141 40-49 Male 725 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:47:04
142 50-59 Male 386 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 1965 1:47:08
143 40-49 Male 579 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ 1972 ΣΑΦΑΝΣ 1:47:08
144 30-39 Male 681 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ADIDAS RUNNING TEAM 1:47:11
145 50-59 Male 954 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΥΖΑΣ 1963 SPORTSCLUB 1:47:13
146 40-49 Male 752 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ 1968 ΣΔΥΑ 1:47:18
147 40-49 Male 393 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 1973 1:47:36
148 18-29 Male 45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ 1986 1:47:44
149 40-49 Male 334 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1971 1:47:45
150 40-49 Male 604 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:47:48
151 30-39 Male 886 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:47:52
152 40-49 Male 551 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΟΖΑΣ 1975 1:47:59
153 18-29 Female 431 ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ 1997 1:47:59
154 50-59 Male 845 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 1964 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:48:09
155 30-39 Male 552 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΖΑΣ 1978 1:48:15
156 30-39 Male 905 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΡΑΜΠΑΡΗΣ 1981 1:48:18
157 30-39 Male 828 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΙΤΟΣ 1960 1:48:28
158 40-49 Male 942 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:28
159 40-49 Male 873 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:48:28
160 30-39 Male 576 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1981 1:48:34
161 30-39 Male 388 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΛΛΗΣ 1977 1:48:41
162 40-49 Male 815 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΕΡΡΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:52
163 30-39 Male 555 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1976 1:48:58
164 40-49 Male 340 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΦΗΣ 1975 1:49:03
165 40-49 Male 819 ΙΟΑΝΝΗΣ ΣΙΜΙΤΣΟΓΛΟΥ 1970 ΠΥΖΑΜΑΣ 1:49:03
166 40-49 Male 754 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1969 1:49:04
167 18-29 Female 224 ΣΤΑΥΡΙΑΝΘΗ ΕΒΕΡΤ 1989 OUTRUN 1:49:10
168 40-49 Male 769 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΣΔΥΑ 1:49:10
169 30-39 Male 485 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:11
170 18-29 Male 15 ANTON SKRYPNYAK 1989 RUNNER STORE TRAIL RUNNING TEAM 1:49:20
171 40-49 Male 453 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΖΟΣ 1967 - 1:49:21
172 30-39 Male 591 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:49:21
173 30-39 Male 911 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΥΓΩΝΗΣ 1979 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:49:21
174 30-39 Male 202 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΜΗΡΤΖΟΓΛΟΥ 1984 1:49:26
175 40-49 Male 519 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ 1971 1:49:32
176 30-39 Male 760 ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΙΝΟΣ 1980 1:49:34
177 30-39 Male 894 ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΩΡΑΣ 1980 ΣΔΥΕ 1:49:35
178 40-49 Male 667 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ 1967 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 1:49:46
179 30-39 Male 210 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:49:50
180 50-59 Male 692 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:01
181 40-49 Male 84 ΑΝΤΙ ΠΑΛΛΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:01
182 50-59 Male 732 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 1960 1:50:02
183 40-49 Female 881 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 1:50:08
184 40-49 Male 820 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ 1967 1:50:10
185 40-49 Male 715 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1966 1:50:10
186 40-49 Male 567 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ 1966 1:50:16
187 30-39 Male 159 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ADIDAS RUNNING TEAM 1:50:16
188 50-59 Male 9 MARKO MUCAJ 1964 1:50:18
189 30-39 Male 100 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:50:18
190 40-49 Male 521 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΖΟΡΑΚΗΣ 1973 1:50:18
191 50-59 Male 443 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥΑ 1:50:25
192 40-49 Male 419 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 1971 ΣΔΥΑΘΗΝΑΣ 1:50:31
193 30-39 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 1:50:32
194 40-49 Male 759 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΛΑΓΑΚΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:39
195 40-49 Male 1 MAREK BODZIONY 1967 1:50:42
196 40-49 Male 301 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ 1974 1:50:43
197 30-39 Male 406 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:44
198 30-39 Male 836 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS 1:50:45
199 30-39 Male 243 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ 1981 1:50:46
200 18-29 Male 601 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1986 1:50:47
201 40-49 Male 107 ΦΩΤΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1972 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:50:53
202 40-49 Female 312 ΜΑΙΡΗ ΚΑΝΑΚΗ 1975 CHAIDARI IS RUNNING 1:51:03
203 50-59 Male 711 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:51:05
204 40-49 Male 398 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 1972 1:51:07
205 40-49 Male 101 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΒΥΛΗΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:33
206 40-49 Male 487 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 1975 ΘΡΙΑ 1:51:35
207 40-49 Male 789 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΡΕΝΤΙΦΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:38
208 50-59 Male 67 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1964 1:51:41
209 30-39 Male 885 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 1982 1:52:04
210 30-39 Male 585 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:04
211 30-39 Male 324 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1979 1:52:06
212 18-29 Male 951 ΤΡΥΦΩΝ ΦΙΛΙΑΔΗΣ 1988 1:52:40
213 50-59 Male 283 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΙΡΗΣ 1960 NALU RANING TEAM 1:52:48
214 30-39 Male 578 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1980 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:52:50
215 40-49 Male 630 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΤΑΛΙΠΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:52:51
216 50-59 Male 37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 1957 SOLEMATES 1:52:57
217 40-49 Male 520 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ 1966 1:52:58
218 30-39 Male 709 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:52:59
219 40-49 Male 777 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 1975 1:53:07
220 40-49 Male 215 ΑΓΑΠΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 1969 1:53:10
221 30-39 Male 628 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΟΥΣΙΑΔΗΣ 1980 1:53:17
222 50-59 Male 77 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1964 MY ATHLETE 1:53:25
223 40-49 Male 508 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1975 ΣΔΥΕ 1:53:25
224 40-49 Male 611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 1973 NALU RANING TEAM 1:53:28
225 40-49 Male 603 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΝΙΚΕ CENTER ATHENS 1:53:36
226 40-49 Male 646 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΡΙΚΟΣ 1966 Α.Σ.ΑΓΩΝ 1:53:42
227 30-39 Male 373 ΣΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:53:43
228 18-29 Male 64 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:49
229 18-29 Female 41 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑΙΟΥ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:53:59
230 50-59 Male 745 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1965 ΣΑΠΠΑΖ 1:53:59
231 40-49 Male 896 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:01
232 50-59 Male 189 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:54:02
233 50-59 Male 878 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 1957 1:54:03
234 50-59 Male 198 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΑΡΑΣ 1956 ΣΔΥΑΘΗΝΑΣ 1:54:03
235 30-39 Male 615 ΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 1977 1:54:04
236 50-59 Male 704 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1961 TOP GYM 1:54:17
237 40-49 Male 633 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΤΑΤΗΣ 1972 CHIOSRUNNING 1:54:22
238 18-29 Male 400 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ 1993 1:54:25
239 30-39 Male 63 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 1981 1:54:28
240 18-29 Male 945 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗΣ 1992 1:54:28
241 30-39 Male 798 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ 1:54:29
242 30-39 Male 976 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:46
243 18-29 Male 144 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ 1995 1:54:48
244 18-29 Male 192 ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΓΡΙΣΠΟΣ 1989 1:54:49
245 40-49 Male 572 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:52
246 30-39 Male 279 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1978 COMPRESSPORT 1:54:52
247 30-39 Male 194 ΜΑΡΚΟΣ ΔΑΛΜΗΡΑΣ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 1:54:54
248 40-49 Male 339 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1972 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:55:01
249 None Male 1036 ΠΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΤΣΗΣ - 1:55:07
250 18-29 Male 582 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:23
251 40-49 Male 377 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ 1969 1:55:28
252 30-39 Male 379 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:28
253 40-49 Male 642 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΡΜΑΣ 1970 1:55:30
254 50-59 Male 110 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1961 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:55:31
255 50-59 Male 731 ΘΕΡΙΝΟΣ ΠΑΤΑΚΑΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΑ 1:55:34
256 40-49 Male 888 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ 1969 1:55:34
257 40-49 Female 597 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ 1971 1:55:37
258 40-49 Male 22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΔΥΑ 1:55:37
259 40-49 Male 281 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ 1974 1:55:43
260 40-49 Female 779 ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΩΠ 1973 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:55:46
261 40-49 Male 513 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ "Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ" 1:55:48
262 30-39 Male 772 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1985 1:55:54
263 30-39 Male 691 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1976 MY ATHLETE 1:55:58
264 40-49 Male 857 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥΑ 1:56:04
265 40-49 Male 883 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 1973 ΣΔΥΑ 1:56:05
266 50-59 Male 119 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1965 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:07
267 30-39 Male 963 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ 1984 1:56:11
268 40-49 Male 671 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:56:15
269 30-39 Male 142 ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:56:19
270 30-39 Female 953 ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΛΩΡΟΥ 1983 1:56:21
271 18-29 Male 295 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΣΔΥΠ 1:56:25
272 30-39 Male 412 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 1976 1:56:29
273 40-49 Male 548 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ 1972 FLYING GEESE 1:56:30
274 30-39 Male 538 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ 1977 ΦΛΟΓΑ 1:56:31
275 30-39 Male 234 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:56:31
276 50-59 Male 500 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:32
277 30-39 Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:40
278 30-39 Male 649 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:41
279 40-49 Male 981 ΘΕΟΔΟΡΟΣ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1971 1:56:41
280 40-49 Male 1014 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ 1973 1:56:46
281 18-29 Male 949 ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΓΕΙΟΝΟΜΑΚΗΣ 1989 1:56:49
282 40-49 Male 11 HAMED PEYRAVI 1972 1:56:51
283 30-39 Male 24 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:56:52
284 30-39 Male 183 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΤΣΗΣ 1976 1:57:06
285 40-49 Male 831 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ 1970 1:57:08
286 30-39 Male 33 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:08
287 40-49 Male 450 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:57:11
288 50-59 Male 498 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΗΣ 1964 1:57:18
289 40-49 Male 956 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1974 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:57:26
290 40-49 Male 510 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ 1970 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:57:26
291 30-39 Male 407 NAME ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ 1980 1:57:31
292 30-39 Male 994 ΑΡΗΣ ΧΙΟΥ 1985 ΣΔΥΕ 1:57:33
293 40-49 Male 947 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 1:57:37
294 None Male 1021 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΠΕΤΑΣ - 1:57:38
295 30-39 Female 701 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1981 1:57:42
296 30-39 Male 803 ΛΕΩΝ ΣΑΒΒΑΣ 1980 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1:57:43
297 30-39 Male 860 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1981 ALLOUGIALOU 1:57:46
298 40-49 Male 252 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 1974 - 1:57:54
299 40-49 Male 244 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1971 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:57:58
300 30-39 Male 636 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ 1977 1:58:07
301 None Male 1029 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - 1:58:07
302 50-59 Male 248 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΜΑΣ 1965 SPORTSCLUB 1:58:12
303 30-39 Female 853 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 1976 1:58:26
304 40-49 Female 175 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΤΣΗ 1968 1:58:30
305 30-39 Male 607 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ 1976 1:58:52
306 30-39 Female 608 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 1977 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:58:52
307 30-39 Male 104 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1979 1:58:54
308 18-29 Male 809 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΧΛΑΣ 1987 1:58:57
309 40-49 Male 132 ΣΤΡΑΤΗΣ ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ 1973 1:59:01
310 50-59 Male 624 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:05
311 30-39 Male 554 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 ΣΔΥΕ 1:59:13
312 50-59 Male 463 ΙΩΣΗΦ ΛΕΒΑΝΤΗΣ 1965 1:59:15
313 30-39 Male 38 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 ΣΔΥΑ 1:59:17
314 30-39 Male 156 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ 1982 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1:59:24
315 30-39 Male 495 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΜΑΣ 1977 1:59:29
316 30-39 Male 858 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:33
317 30-39 Male 163 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:59:34
318 40-49 Male 382 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1969 1:59:48
319 30-39 Male 1003 ΟΜΗΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1983 DROMEA RACING CY 1:59:50
320 50-59 Male 396 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965 1:59:58
321 40-49 Male 1017 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1972 ΣΔΥΠ 2:00:01
322 40-49 Male 950 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΕΣΣΑΣ 1974 SMART 2:00:03
323 30-39 Male 606 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΣΤΟΣ 1976 2:00:05
324 60+ Male 137 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1955 ΕΥΚΛΗΣ 2:00:09
325 50-59 Female 268 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:00:11
326 40-49 Male 924 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ 1970 2:00:15
327 50-59 Male 358 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ 1962 2:00:22
328 50-59 Male 197 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:23
329 60+ Male 188 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 1955 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:00:23
330 50-59 Male 438 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:23
331 40-49 Male 134 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1972 2:00:28
332 18-29 Male 528 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1986 2:00:30
333 40-49 Male 887 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΕΜΟΣ 1973 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 2:00:33
334 30-39 Male 241 ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΠΑΝΤΗΣ 1976 2:00:35
335 40-49 Male 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΪΝΑΣ 1973 2:00:37
336 30-39 Female 7 LINDA LAUBERGA 1981 SMARTRUN.GR /NOSKRIEN.LV 2:00:37
337 30-39 Male 436 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 2:00:37
338 40-49 Male 541 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:44
339 30-39 Male 696 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1977 2:00:50
340 30-39 Male 837 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΛΑΣ 1985 2:00:51
341 40-49 Male 442 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 2:01:03
342 18-29 Male 713 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:06
343 60+ Male 422 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΡΙΚΗΣ 1952 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:21
344 40-49 Male 3 PERICLE GALLO 1967 ΣΥΛΛ. ΕΛΛ. ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 2:01:31
345 40-49 Male 989 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 2:01:33
346 30-39 Male 688 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 ΣΔΥΕ 2:01:40
347 30-39 Female 990 ΕΛΕΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ 1985 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:01:40
348 40-49 Male 257 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01:42
349 40-49 Female 125 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΚΗ 1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:01:51
350 30-39 Male 737 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1980 2:01:53
351 30-39 Male 927 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ 1976 SEVAS NAFPLIO 2:01:53
352 40-49 Male 856 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:54
353 40-49 Male 160 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1972 2:01:56
354 40-49 Male 184 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 1972 2:01:58
355 50-59 Male 637 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:03
356 40-49 Male 640 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΚΗΣ 1973 MYRUNNER.GR 2:02:13
357 30-39 Male 469 ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 TOP GYM 2:02:14
358 30-39 Female 317 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ 1984 TOP GYM 2:02:14
359 30-39 Male 143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 1977 TOP GYM 2:02:14
360 40-49 Male 68 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1971 ΣΔΥΕ(ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 2:02:15
361 40-49 Male 908 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΠ 2:02:16
362 30-39 Male 533 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 1983 ΣΔΥΕ(ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 2:02:17
363 30-39 Female 1000 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2:02:26
364 50-59 Male 784 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:02:27
365 18-29 Male 707 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1988 2:02:27
366 40-49 Male 768 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 2:02:34
367 50-59 Male 416 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΦΑΚΗΣ 1965 2:02:36
368 40-49 Male 318 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ 1974 2:02:38
369 30-39 Female 734 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΑΤΟΥ 1983 2:02:46
370 40-49 Male 432 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 1969 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 2:02:46
371 18-29 Female 626 ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1995 2:02:49
372 40-49 Male 325 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2:02:55
373 50-59 Male 172 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΝΗΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:03:01
374 40-49 Male 233 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1973 ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM 2:03:01
375 50-59 Male 992 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 2:03:10
376 40-49 Male 225 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ 1975 2:03:10
377 30-39 Male 912 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΒΕΛΗΣ 1978 2:03:15
378 40-49 Male 722 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1971 2:03:16
379 18-29 Male 708 ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:28
380 30-39 Male 209 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:29
381 40-49 Female 230 TRUDI ΕΜΙΛΙΑΝΟΥ 1969 2:03:32
382 18-29 Male 593 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ 1996 2:03:38
383 30-39 Male 834 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ 1980 2:03:47
384 40-49 Male 121 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΡΓΥΡΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:47
385 40-49 Female 216 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:48
386 50-59 Male 102 ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ 1965 2:03:51
387 30-39 Male 653 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:51
388 50-59 Male 439 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ 1961 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:03:54
389 40-49 Male 299 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ 1966 ΣΔΥΕ 2:03:56
390 40-49 Female 631 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΑΡΔΑ 1973 2:03:57
391 18-29 Male 1033 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ - 2:03:59
392 40-49 Male 1032 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - 2:03:59
393 40-49 Female 810 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 2:04:05
394 30-39 Male 303 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ 1982 2:04:08
395 40-49 Male 176 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:08
396 50-59 Male 204 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ 1965 2:04:08
397 40-49 Male 199 ΝΙΚΟΣ ΔΑΡΜΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:04:13
398 50-59 Male 275 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1958 2:04:16
399 50-59 Male 823 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:22
400 30-39 Male 998 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 1978 2:04:29
401 30-39 Male 712 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1978 2:04:31
402 30-39 Male 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΟΣ 1978 2:04:32
403 40-49 Male 727 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1969 2:04:35
404 18-29 Female 146 ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΛΗ 1991 2:04:43
405 50-59 Male 786 ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1961 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:47
406 30-39 Male 866 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1980 2:04:51
407 40-49 Male 716 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ 1967 2:05:03
408 50-59 Female 719 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:05:03
409 30-39 Male 921 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1977 --- 2:05:17
410 40-49 Male 78 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1973 2:05:31
411 30-39 Male 21 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:05:40
412 40-49 Male 660 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1971 2:05:46
413 40-49 Male 307 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:47
414 40-49 Male 43 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 1970 PATH RUNNERS 2:05:49
415 50-59 Male 19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:51
416 40-49 Male 792 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1967 CPI 2:05:52
417 30-39 Male 958 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΤΕΡΛΕΣ 1976 2:05:54
418 40-49 Male 65 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΑΛΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:10
419 30-39 Male 724 ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:15
420 30-39 Male 553 ΗΛΙΑΣ ΜΟΣΧΟΒΑΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:19
421 40-49 Male 50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ 1971 ALLOUGIALOU 2:06:23
422 40-49 Male 161 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:23
423 40-49 Male 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1971 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:06:30
424 40-49 Male 665 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 1966 2:06:36
425 40-49 Male 352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 1975 2:06:41
426 30-39 Male 997 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ 1976 2:06:52
427 50-59 Male 309 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1960 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:07:05
428 30-39 Male 816 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΟΣ 1976 ΣΔΥΠ 2:07:12
429 30-39 Female 848 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ 1980 2:07:16
430 40-49 Male 174 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΤΣΑΛΗΣ 1975 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:07:17
431 50-59 Male 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ 1965 2:07:39
432 30-39 Male 906 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 1981 2:07:42
433 50-59 Male 1034 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ - 2:07:42
434 30-39 Male 330 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 1983 2:07:50
435 None Male 1023 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ - 2:07:59
436 40-49 Male 29 ΗΛΙΑΣ ΑΔΑΜ 1974 2:08:00
437 40-49 Male 939 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ 1975 2:08:00
438 50-59 Male 559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ 1965 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:08:03
439 30-39 Male 622 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2:08:03
440 50-59 Male 638 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ 1961 2:08:05
441 50-59 Male 474 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:05
442 30-39 Male 740 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΠΠΑΣ 1980 2:08:05
443 30-39 Male 483 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ 1976 2:08:13
444 40-49 Male 993 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΙΜΗΣ 1967 2:08:14
445 50-59 Male 1022 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ - 2:08:24
446 18-29 Female 449 ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 1987 2:08:28
447 30-39 Male 2 THANASIS DIMITRIADIS 1983 2:08:32
448 40-49 Male 972 ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08:33
449 40-49 Male 564 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 AIR BAKA 2:08:35
450 40-49 Male 598 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 1972 RUNNER STORE TRAIL TEAM
451 30-39 Male 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:08:36
452 40-49 Male 618 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 2:08:37
453 50-59 Male 345 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ 1964 2:08:46
454 50-59 Male 934 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΡΩΖΗΣ 1963 2:08:46
455 30-39 Male 327 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:48
456 30-39 Male 170 ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1984 2:08:49
457 30-39 Male 654 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΟΦΑΦΑ ΜΕΓΑΡΩΝ 2:08:50
458 40-49 Male 467 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ 1968 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:08:50
459 40-49 Male 254 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:08:50
460 18-29 Male 465 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΕΜΟΝΗΣ 1996 2:09:02
461 40-49 Male 589 ΙΩΑΝΝΗΣ. ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2:09:04
462 30-39 Male 675 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1980 - 2:09:05
463 30-39 Male 871 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΜΣΑΡΗΣ 1984 2:09:11
464 40-49 Male 705 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:09:22
465 50-59 Male 891 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:09:30
466 60+ Female 835 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΟΥΛΟΥΪΤΖΟΓΛΟΥ 1954 ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2:09:33
467 30-39 Male 802 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:09:35
468 30-39 Male 116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΛΑΩΡΑΣ 1982 2:09:41
469 50-59 Male 515 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΑΤΟΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:52
470 40-49 Male 577 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ 1968 2:10:03
471 40-49 Male 354 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΦΟΥΡΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:03
472 40-49 Female 781 ΤΑΤΙΑΝΑ ΡΑΝΤΟΥ 1972 ΣΙΔΕΝΟΡ RUNNING TEAM 2:10:10
473 40-49 Male 336 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ 1971 2:10:17
474 30-39 Male 982 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 1978 2:10:17
475 30-39 Male 385 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1977 2:10:18
476 40-49 Male 793 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1975 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:10:21
477 60+ Male 849 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1954 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 2:10:24
478 30-39 Female 286 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 INTERSPORT 2:10:25
479 40-49 Male 776 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ 1975 2:10:28
480 30-39 Male 370 ΠΑΡΗΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 1977 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:10:29
481 40-49 Male 401 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ 1967 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:10:30
482 30-39 Male 961 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:10:30
483 40-49 Male 478 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 2:10:35
484 50-59 Male 235 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:10:35
485 30-39 Male 689 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1978 2:10:38
486 30-39 Male 152 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ROAD IT 2:10:42
487 40-49 Male 429 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:10:44
488 50-59 Male 765 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΕΓΑΣ 1962 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2:10:44
489 40-49 Male 203 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΜΙΡΤΖΙΑΝ 1971 2:10:46
490 40-49 Male 366 ΣΑΒΒΑΣ ΚΙΟΣΕΦΙΔΗΣ 1975 2:10:48
491 40-49 Male 214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΡΑΣ 1980 2:10:53
492 40-49 Female 746 ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1975 2:10:56
493 30-39 Male 693 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 2:11:02
494 40-49 Male 171 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 1974 2:11:15
495 40-49 Male 384 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 2:11:16
496 30-39 Female 350 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΣΩΡΧΗ 1976 2:11:16
497 40-49 Male 512 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1966 2:11:17
498 40-49 Male 347 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974 2:11:17
499 40-49 Male 471 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1970 2:11:19
500 30-39 Male 415 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 2:11:30
501 30-39 Male 357 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΨΑΛΟΣ 1977 ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 2:11:31
502 30-39 Male 812 ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΕΡΕΛΗΣ 1978 2:11:41
503 18-29 Male 674 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1994 2:11:43
504 30-39 Male 411 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΙΟΣ 1981 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:11:44
505 30-39 Female 721 ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ 1980 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:11:44
506 50-59 Male 969 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:12:03
507 60+ Male 797 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1973 2:12:03
508 30-39 Male 968 ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 2:12:09
509 60+ Male 213 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 1961 2:12:31
510 40-49 Male 562 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ 1975 GREEK ARMY 2:12:31
511 30-39 Male 305 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1977 2:12:38
512 40-49 Male 774 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ 1968 2:12:40
513 40-49 Male 800 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1966 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:12:42
514 50-59 Male 211 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:52
515 18-29 Male 979 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΑΚΗΣ 1988 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2:12:55
516 30-39 Male 755 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1979 - 2:12:57
517 40-49 Male 771 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣ 1975 2:13:18
518 30-39 Male 124 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΜΑΚΗΣ 1976 ΕΝΤΕΚΑ 2:13:20
519 30-39 Male 319 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ 1976 2:13:23
520 18-29 Male 832 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΑΞΟΥ 2:13:24
521 50-59 Male 594 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ 1962 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΓΙΑΚ 2:13:25
522 30-39 Female 973 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΜΠΗ 1977 TOP GYM 2:13:29
523 40-49 Male 851 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΑ 2:13:39
524 30-39 Male 864 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ 1983 2:13:51
525 50-59 Male 625 ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1965 2:13:57
526 40-49 Male 477 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ 1974 RECREATION FITNESS TEAM 2:13:57
527 30-39 Male 757 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΣΙΝΗΣ 1976 2:13:57
528 30-39 Male 914 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1977 2:14:13
529 40-49 Male 1035 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΚΟΣ - 2:14:15
530 18-29 Male 287 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ 1988 SAUCONY TEAM 2:14:15
531 40-49 Male 592 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ 1968 2:14:22
532 40-49 Male 344 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 1973 PEARL IZUMI 2:14:32
533 50-59 Male 355 ΗΛΙΑΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 1958 ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2:14:40
534 30-39 Male 276 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 2:14:42
535 40-49 Male 937 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1966 2:14:43
536 18-29 Male 445 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ 1993 2:14:54
537 40-49 Male 148 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 1966 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:14:57
538 50-59 Male 1006 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:57
539 40-49 Male 162 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1968 2:15:13
540 40-49 Male 367 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:14
541 30-39 Male 484 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:24
542 40-49 Male 302 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:24
543 40-49 Female 321 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ 1971 ΣΑΠΠΑΖ 2:15:26
544 40-49 Male 1037 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ - 2:15:29
545 40-49 Male 264 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1974 2:15:30
546 40-49 Male 574 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΟΥΛΑΣ 1970 2:15:34
547 30-39 Male 81 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΟΥΖΟΣ 1979 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:15:37
548 40-49 Male 655 ΝΕΛΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:15:42
549 50-59 Male 669 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 2:15:44
550 30-39 Male 20 ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 1976 OXI 2:15:45
551 30-39 Male 462 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ 1980 - 2:15:46
552 30-39 Female 368 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:15:48
553 40-49 Male 915 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1972 2:15:57
554 50-59 Male 85 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1961 2:16:03
555 18-29 Male 315 EMMANUEL ΚΑΠΙΖΙΩΝΗΣ 1987 SDYP PEIRAIAS 2:16:23
556 40-49 Male 617 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1971 2:16:26
557 50-59 Male 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 1963 2:16:32
558 18-29 Male 284 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ 1988 2:16:32
559 40-49 Male 90 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ 1969 2:16:45
560 30-39 Male 801 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΧΑΪΜΑ 1979 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 2:16:46
561 40-49 Male 30 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜ 1975 2:16:46
562 40-49 Male 748 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:16:46
563 40-49 Male 201 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΔΕΣ 1966 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 2:17:05
564 60+ Male 231 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 1954 SPARTA RUNNERS 2:17:11
565 18-29 Male 761 ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΛΑΚΩΤΑΡΗΣ 1992 2:17:14
566 60+ Male 308 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:17:23
567 40-49 Female 212 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 2:17:29
568 40-49 Female 404 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 2:17:31
569 40-49 Female 76 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:17:35
570 30-39 Male 920 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ 1977 2:17:35
571 40-49 Male 899 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΛΗΣ 1969 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2:17:37
572 30-39 Female 457 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17:41
573 50-59 Male 447 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ 1956 2:17:48
574 30-39 Male 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΑΣ 1977 2:18:13
575 40-49 Male 1013 ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΑΛΤΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:23
576 30-39 Male 408 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 1978 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2:18:29
577 40-49 Male 718 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 2:18:37
578 40-49 Male 479 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΣ 1972 ΣΔΥΕ 2:18:38
579 30-39 Male 683 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΕ 2:18:42
580 30-39 Female 470 ΕΙΡΗΝΗ ΛΙΓΓΟΥ 1980 2:18:44
581 40-49 Male 501 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΘΗΝΑΣ 2:18:45
582 40-49 Female 187 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΟΥΤΗ 1971 ΑΤΟΜΙΚΟ 2:18:49
583 18-29 Female 619 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥΑ 2:18:49
584 30-39 Male 690 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1976 ΣΔΥΕ 2:18:50
585 40-49 Male 414 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:51
586 40-49 Male 424 ΧΑΡΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ 1970 2:19:05
587 50-59 Male 433 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1961 ΑΠΠΟΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:05
588 50-59 Male 1028 ΠΕΤΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ - 2:19:08
589 40-49 Female 16 DOROTA SUCHOCKA 1973 2:19:09
590 18-29 Male 153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. / Σ.Δ.Υ.Α. 2:19:09
591 50-59 Male 566 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΗΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:14
592 40-49 Male 427 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΕΝΑΣ 1975 JUNO MONETA 2:19:22
593 30-39 Male 826 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΚΟΤΗΣ 1983 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 2:19:22
594 40-49 Male 762 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:19:25
595 40-49 Male 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972 2:19:26
596 40-49 Male 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΤΟΓΛΟΥ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:27
597 30-39 Male 923 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΣΑΠΑΡΗΣ 1983 2:19:30
598 18-29 Male 54 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1988 2:19:32
599 40-49 Male 294 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΙΩΡΑΣ 1972 2:19:33
600 40-49 Male 253 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 1970 LAU - LAU TEAM 2:19:59
601 40-49 Male 249 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ 1970 LAU - LAU TEAM 2:19:59
602 40-49 Male 133 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ 1974 ΑΝΡΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:02
603 50-59 Male 342 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:20:08
604 50-59 Male 928 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ 1965 TOP GYM 2:20:10
605 30-39 Female 1002 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ 1979 TOP GYM 2:20:11
606 40-49 Male 539 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΡΙΚΑΣ 1970 2:20:12
607 30-39 Male 391 ΑΘΑΝΣΙΟΣ ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ 1977 ΣΔΥΕ 2:20:13
608 30-39 Male 237 ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1981 2:20:16
609 40-49 Male 910 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1967 2:20:27
610 40-49 Male 558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ 1974 2:20:27
611 40-49 Male 496 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΜΗΣ 1970 2:20:27
612 40-49 Male 938 ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΚΑΣ 1966 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 2:20:34
613 50-59 Male 1016 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:20:38
614 40-49 Male 1007 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:20:38
615 40-49 Female 147 ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΛΗ 1970 LAU - LAU TEAM 2:20:48
616 40-49 Male 850 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1970 2:20:56
617 50-59 Male 898 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ 1961 2:21:01
618 50-59 Male 89 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1964 2:21:14
619 18-29 Male 247 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ 1990 2:21:17
620 30-39 Male 36 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ 1979 2:21:32
621 30-39 Female 827 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΚΟΥΛΑ 1984 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:21:36
622 18-29 Male 95 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1989 2:21:38
623 40-49 Male 348 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1974 2:21:42
624 30-39 Male 964 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ 1984 2:21:45
625 50-59 Male 200 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:21:47
626 40-49 Male 179 ΣΑΒΒΑΣ ΓΚΡΑΙΚΟΣ 1969 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:21:51
627 40-49 Male 573 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1970 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:21:51
628 50-59 Male 417 ΘΑΝΟΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1961 2:21:55
629 40-49 Male 62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1972 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:22:10
630 30-39 Female 962 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:22:13
631 30-39 Male 236 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1979 2:22:28
632 30-39 Female 811 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΔΟΝΑ 1981 2:22:33
633 18-29 Male 527 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1991 2:22:38
634 30-39 Male 259 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 1978 2:22:39
635 40-49 Male 260 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1975 2:22:39
636 30-39 Male 530 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΪΔΑΝΗΣ 1976 2:22:46
637 50-59 Male 623 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2:22:50
638 40-49 Male 936 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:13
639 40-49 Male 742 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1970 2:23:17
640 40-49 Male 536 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ 1973 - 2:23:24
641 30-39 Male 282 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΖΙΑΝΗΣ 1977 NIKE+RUN CLUB ATH 2:23:29
642 30-39 Male 402 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 1982 2:23:29
643 30-39 Male 634 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΖΙΟΣ 1983 2:23:32
644 30-39 Male 526 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1984 2:23:32
645 18-29 Female 34 ΜΑΡΙΝΑ ΑΔΑΜΟΥ-ΤΖΑΝΗ 1990 2:23:33
646 30-39 Female 829 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΟΥΡΤΗ 1979 2:23:36
647 30-39 Female 902 ΧΑΡΑ ΤΟΥΡΑΤΖΩΦ 1976 2:23:40
648 50-59 Male 863 ΒΛΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1965 2:23:43
649 None Male 395 ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1997 2:23:57
650 18-29 Male 682 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1996 Α.Σ. ΠΥΓΜΗ 2:24:22
651 30-39 Male 392 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ 1978 2:24:26
652 50-59 Male 687 ΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ΚΑΝΕΝΑΣ 2:24:28
653 50-59 Male 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΟΤΣΑΚΗΣ 1957 ΔΡΟΜΕΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:24:35
654 30-39 Male 168 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΟΓΙΟΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:38
655 18-29 Male 35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1995 2:24:39
656 30-39 Male 738 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΠΠΑΣ 1984 2:24:47
657 40-49 Male 145 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:48
658 40-49 Male 346 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1972 2:24:51
659 30-39 Male 987 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1976 ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ 2:25:03
660 40-49 Male 83 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1966 2:25:19
661 30-39 Male 246 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:25:29
662 30-39 Male 497 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΝΗΣ 1982 2:25:38
663 50-59 Male 185 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΄΄ΟΡΣΙΠΠΟΣ΄΄ 2:25:54
664 50-59 Male 699 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:26:26
665 40-49 Male 507 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 1968 2:26:27
666 40-49 Male 126 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:27
667 40-49 Male 991 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 1967 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:26:27
668 30-39 Male 930 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:30
669 50-59 Male 741 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1957 2:26:44
670 40-49 Male 561 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΖΩΡΑΣ 1974 ΠΔΣ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:26:51
671 40-49 Male 277 ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1972 2:26:53
672 30-39 Male 985 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 - 2:27:02
673 50-59 Male 405 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:30
674 40-49 Male 824 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1974 2:27:46
675 40-49 Male 879 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ 1969 2:27:46
676 40-49 Male 838 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ 1966 2:27:48
677 30-39 Male 859 ΙΩΣΗΦ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 1983 2:28:04
678 40-49 Male 221 ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1973 2:28:04
679 40-49 Female 380 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ 1969 PATH RUNNERS 2:28:09
680 40-49 Female 97 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΤΣΑΛΗ 1973 CHIOSRUNNING 2:28:44
681 60+ Male 123 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΕΡΡΟΣ 1950 2:28:49
682 50-59 Male 459 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1963 2:28:53
683 60+ Male 545 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1939 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ 2:29:00
684 30-39 Male 697 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1977 2:29:03
685 18-29 Male 720 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ 1990 2:29:16
686 40-49 Male 82 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΡΑΠΗΣ 1972 2:29:39
687 40-49 Female 349 ΧΡΥΣΑ ΚΑΤΣΗ 1973 2:29:47
688 18-29 Male 337 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1987 2:30:16
689 40-49 Male 974 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:24
690 50-59 Female 341 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΣΕΛΑ 1964 ΣΔΥΑ 2:30:26
691 30-39 Male 363 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 1981 2:30:45
692 18-29 Female 620 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥΑ 2:30:55
693 50-59 Male 195 AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1956 Σ Δ Υ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2:30:55
694 30-39 Male 799 ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1980 ΣΔΥΕ 2:30:57
695 30-39 Male 193 ΜΑΡΚΟΣ ΓΩΓΟΥΛΟΣ 1982 2:31:00
696 30-39 Male 983 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 1983 2:31:02
697 30-39 Male 922 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ 1980 2:31:08
698 50-59 Male 73 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ 1961 ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 2:31:18
699 18-29 Male 92 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΟΡΑ 1995 2:31:32
700 30-39 Male 466 ΜΙΧΑΗΛ ΛΙΑΡΟΣ 1985 2:31:33
701 30-39 Male 232 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ 1980 2:31:39
702 50-59 Male 113 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΤΟΜΙΚΟ 2:32:14
703 40-49 Male 359 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:14
704 30-39 Male 756 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ 1978 2:32:38
705 40-49 Male 743 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 2:32:40
706 50-59 Male 543 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 2:32:43
707 30-39 Male 702 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 1976 2:32:45
708 18-29 Male 403 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ 1988 2:32:45
709 40-49 Female 584 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 1972 ΣΔΥΑ 2:32:52
710 40-49 Male 966 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ 1975 2:32:53
711 50-59 Male 503 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ 1973 2:32:59
712 30-39 Male 360 ΜΑΡΚΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1982 ΣΔΥΕ 2:33:14
713 30-39 Female 960 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΤΟΥ 1984 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:33:21
714 50-59 Male 747 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ 1965 2:33:25
715 30-39 Male 430 ΘΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1976 2:33:28
716 18-29 Male 117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ 1988 2:33:46
717 30-39 Male 948 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΥΠΑΣ 1977 2:33:49
718 30-39 Male 893 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΙΟΒΙΛΗΣ 1985 ΣΔΥΕ 2:34:00
719 40-49 Male 932 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΜΑΣ 1974 2:34:27
720 30-39 Male 570 ΜΙΛΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ 1982 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:34:39
721 40-49 Female 94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:34:44
722 40-49 Male 311 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:34:45
723 30-39 Male 890 ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 1984 ΤΡΕΧΟΠΑΡΕΑ 2:34:57
724 40-49 Male 18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 SNAILS RUNNING TEAM 2:34:58
725 18-29 Male 217 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΣ 1991 2:35:00
726 18-29 Male 602 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1991 2:35:00
727 30-39 Female 984 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 ΣΔΥΕ 2:35:06
728 50-59 Male 791 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:35:16
729 50-59 Male 621 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1956 2:35:50
730 40-49 Male 610 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ 1968 2:36:02
731 60+ Female 904 ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑ 1955 ΣΔΥΑ 2:36:04
732 30-39 Female 23 ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1984 2:36:07
733 30-39 Female 291 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑ 1983 2:36:07
734 40-49 Male 265 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:36:09
735 40-49 Male 383 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ 1972 2:36:11
736 30-39 Female 852 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:36:40
737 50-59 Male 288 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1963 2:36:51
738 40-49 Male 726 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 1972 KEXAGIAS RUNNING TEAM 2:37:30
739 60+ Female 940 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1954 2:37:48
740 30-39 Female 909 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 2:37:53
741 50-59 Female 841 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΑΤΙΩΤΗ-ΠΑΝΕΤΤΑ 1964 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:37:56
742 40-49 Male 409 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ 1969 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ 2:38:12
743 50-59 Female 191 ΑΘΗΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 1960 ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2:38:13
744 50-59 Male 482 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ 1958 ΣΔΥΑ 2:38:40
745 50-59 Male 399 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:42
746 50-59 Male 556 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:38:50
747 40-49 Male 481 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΥΚΟΣ 1974 ΦΑΠΕΡΛΕ 2:38:55
748 40-49 Female 437 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 Σ.Δ.Υ.Ε. 2:39:00
749 30-39 Female 182 ΚΑΤΡΙΝ ΓΚΡΟΥΜΠΕΡ 1983 SCHUSSENTAL-YETIS 2:39:18
750 18-29 Female 670 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:39:34
751 60+ Male 822 ΘΩΜΑΣ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ 1946 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΣΔΥΕ) 2:39:48
752 30-39 Female 440 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 2:40:06
753 30-39 Male 557 ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΡΣΟΥΝΙΔΗΣ 1980 INTERSPORT 2:40:17
754 18-29 Female 980 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 1992 INTERSPORT 2:40:17
755 30-39 Male 343 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ 1983 - 2:40:18
756 40-49 Female 775 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:40:58
757 30-39 Male 1005 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1980 2:41:02
758 18-29 Male 874 ΙΑΣΩΝ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1994 - 2:41:21
759 40-49 Male 364 ΜΙΧΑΗΛ ΚΙΛΜΕΤΗΣ 1967 2:42:33
760 30-39 Male 53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ 1984 2:42:34
761 40-49 Male 206 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1972 MAROUSSI RUNNERS 2:42:57
762 40-49 Male 323 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 1968 OUTRUN 2:43:08
763 50-59 Male 839 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΟΦΟΣ 1956 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 2:43:09
764 18-29 Female 935 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΡΩΝΗ 1991 2:43:21
765 40-49 Male 272 ΠΕΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:43:51
766 60+ Male 57 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1949 ΕΥΚΛΗΣ 2:43:53
767 18-29 Female 502 ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΝΙΚΑ 1997 2:43:55
768 40-49 Male 917 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ 1974 ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM 2:44:10
769 40-49 Male 943 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΥΜΠΟΣ 1973 2:44:19
770 30-39 Male 269 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:29
771 60+ Male 10 KYRIAKOS PATSALIS 1940 HAMBURGER MARATHON CLUB 2:45:19
772 50-59 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΟΥΡΑΚΗΣ 1956 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 2:46:31
773 40-49 Male 207 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 2:48:04
774 30-39 Male 285 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ 1982 2:48:23
775 60+ Male 228 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΜΑΛΗΣ 1952 2:48:37
776 30-39 Male 229 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΜΑΛΗΣ 1982 2:48:38
777 50-59 Male 813 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΕΣΙΩΤΗΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:48:40
778 40-49 Male 151 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:48:43
779 40-49 Male 1012 ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΑΛΤΗΣ 1971 FAPERLE 2:48:47
780 18-29 Male 783 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1992 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:49:16
781 40-49 Male 456 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ 1973 MAROUSSI RUNNERS 2:49:27
782 30-39 Male 266 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:53
783 30-39 Male 300 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 1976 ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2:50:26
784 18-29 Male 664 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ 1990 TECNICA 2:50:27
785 None Male 1027 ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ - 2:50:34
786 40-49 Male 758 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΙΤΑΡΙΔΗΣ 1975 2:50:47
787 50-59 Male 444 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ 1965 2:51:21
788 30-39 Female 821 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:51:21
789 30-39 Female 641 ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΥΡΛΑΡΗ 1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:51:50
790 40-49 Female 959 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969 YIOULIS RUNNING TEAM 2:52:08
791 50-59 Male 931 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:52:08
792 30-39 Male 218 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΙΚΗΣ 2:52:10
793 40-49 Male 842 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ 1969 2:52:51
794 40-49 Male 219 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΙΜΕΡΗΣ 1968 2:55:10
795 50-59 Male 644 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ 1963 2:55:52
796 18-29 Female 468 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΙΑΡΟΥ 1991 2:57:03
797 18-29 Female 394 ΛΥΔΙΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ 1988 ΣΣΝΣ 2:57:05
798 40-49 Female 986 ΜΑΙΡΗ ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗ 1972 2:57:13
799 40-49 Male 913 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1974 2:59:42
800 Female ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΟΡΟΚΙΔΑ* 0:58:00
*Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΟΡΟΚΙΔΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΤΡΕΞΕ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΤΗΣ,ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ, ΚΑΝΟΝΤΑΣ 58' ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001