Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
3
4
5
6
7
8
9
Ημερομηνία : 2018-09-09
10
11
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5 ου ΠΤΩΙΟΥ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ & ΠΑΡΑΛΛΗΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 26km
Α/Α Gender BIB Name YOB Club CP (23.2km) 26km
1 Male 633 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1992 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ/TOP CYCLES 1:30:36 1:43:08
2 Male 561 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:35:19 1:47:57
3 Male 549 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:20 1:47:57
4 Male 565 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 INDEPENDIENTE 1:37:10 1:49:20
5 Male 627 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ 1973 SATRAPISTAS 1:37:10 1:49:20
6 Male 536 ΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1974 1:36:12 1:49:41
7 Male 620 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ 1976 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:37:18 1:50:12
8 Male 518 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:29 1:50:34
9 Male 628 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1965 SALOMON HELLAS 1:41:39 1:54:44
10 Male 681 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:40:31 1:54:54
11 Male 698 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 1985 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 1:42:10 1:56:49
12 Male 613 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΑΙΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:02 1:57:22
13 Male 573 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΚΧΕΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:29 1:57:35
14 Male 650 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΕΤΟΧΙ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:56 1:57:59
15 Male 780 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 STEVEN-IKO 1:45:14 1:59:35
16 Male 708 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:47:04 2:02:27
17 Male 510 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 1:46:59 2:03:11
18 Male 557 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:12 2:03:34
19 Male 575 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΜΑΡΑΤΗΟΝCLUB 1:49:52 2:03:34
20 Male 597 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 1:49:28 2:03:38
21 Male 599 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ 1967 ALL TERRAIN RUNNERS 1:48:36 2:03:56
22 Male 533 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ 1988 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:49:48 2:04:03
23 Male 532 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:11 2:04:10
24 Male 816 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:48:25 2:04:30
25 Male 548 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ 1980 ΣΔΗΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:49:34 2:04:41
26 Male 682 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΙΝΔΑΣ 1978 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:50:24 2:04:50
27 Male 660 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1946 ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:37 2:04:55
28 Male 676 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 1974 1:50:44 2:05:47
29 Male 543 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 1:51:14 2:06:06
30 Male 538 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:52:08 2:06:08
31 Male 747 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:51:06 2:06:22
32 Male 596 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1983 SNAILS TEAM 1:48:28 2:06:23
33 Female 616 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΡΟΖΗ 1990 Γ. Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:51:07 2:06:23
34 Male 581 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:15 2:06:51
35 Male 524 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΙΑΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:04 2:07:05
36 Male 779 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 1970 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1:51:11 2:07:17
37 Male 674 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΚΗΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:59 2:07:44
38 Male 654 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 1:51:43 2:07:45
39 Male 818 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ 1971 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:52:27 2:08:26
40 Male 675 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1981 1:54:10 2:08:26
41 Male 695 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:30 2:08:55
42 Male 588 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1962 Α.Ο.ΑΥΛΩΝΑ 1:54:16 2:09:25
43 Male 638 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ 1975 ΑΠΟΛΛΩΝ.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:30 2:09:46
44 Male 647 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:27 2:10:08
45 Male 775 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1968 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1:55:22 2:10:17
46 Male 757 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:55:58 2:10:50
47 Male 778 ETMONT ΤΣΑΚΟΣ 1977 1:57:42 2:11:52
48 Male 680 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ 1961 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:46 2:11:58
49 Male 513 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1993 1:57:22 2:12:14
50 Male 635 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:26 2:12:28
51 Male 634 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:27 2:12:28
52 Male 609 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΙΟΣΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:56:16 2:12:35
54 Male 658 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:06 2:13:39
55 Male 604 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 1:57:28 2:13:45
56 Male 767 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ 1967 1:58:57 2:14:00
57 Male 523 ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ 1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:59 2:14:24
58 Male 546 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 1965 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:59 2:14:24
59 Male 815 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1977 ΣΔΗΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:58 2:14:24
60 Male 612 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ 1961 ΣΑΤΡΑΠΙΣΤΑΣ 1:58:25 2:14:40
61 Male 753 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ 1960 1:58:37 2:14:55
62 Male 550 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:52 2:15:05
63 Male 812 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1969 2:00:51 2:15:49
64 Male 508 ΧΑΛΕΝΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ 1:57:19 2:16:06
65 Male 670 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΝΟΒΑΣ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 1:58:02 2:16:29
66 Male 528 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:58:56 2:16:34
67 Male 590 ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:23 2:16:36
68 Female 531 ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ 1978 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:00:54 2:16:48
69 Male 507 ΝΙΚΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 1960 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:00:53 2:16:49
70 Male 600 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1972 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:59:20 2:17:12
71 Male 718 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:59:29 2:18:07
72 Female 794 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 1986 SNAILS TEAM 2:02:38 2:18:31
73 Male 694 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΡΙΚΟΣ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:49 2:18:33
74 Male 512 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:00:08 2:18:51
75 Male 608 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΝΤΡΟΣ 1968 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 2:02:19 2:19:12
76 Male 731 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ 1979 2:04:00 2:19:37
77 Male 808 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΨΑΡΑΚΗΣ 1985 2:04:02 2:19:37
78 Male 572 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1965 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:38 2:19:39
79 Male 766 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2:01:33 2:20:00
80 Male 819 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΟΥΧΟΥΜΑΣ 1982 ΣΔΗΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:42 2:20:12
81 Male 782 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:43 2:20:21
82 Male 764 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 2:00:57 2:20:27
83 Male 501 MAREK BODZIONY 1967 ----- 2:02:07 2:20:31
84 Male 672 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 ΣΔΥΝ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΨΑΧΝΩΝ 2:02:36 2:20:38
85 Male 783 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 1958 ΣΔΥΠ 2:02:16 2:20:58
86 Male 741 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 1971 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:14 2:21:30
87 Male 570 ΚΑΛΛΕΝΤΖΗ ΕΡΝΤΕΜ 1990 ΣΑΠΠΑΖ 2:05:11 2:21:30
88 Male 678 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:11 2:21:30
89 Male 502 ΘΕΙΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990 2:05:12 2:21:30
90 Male 527 ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:05:14 2:22:03
91 Male 746 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1975 ΓΕΕΘΑ 2:05:45 2:22:26
92 Male 690 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:54 2:22:38
93 Male 615 ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΜΑΣ 1972 2:07:17 2:22:52
94 Male 595 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1971 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:05:13 2:23:11
95 Male 657 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ 1966 2:05:09 2:23:15
96 Male 520 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1964 2:05:09 2:23:16
97 Male 591 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 1969 NALU RUNNING TEAM 2:08:43 2:23:19
98 Male 789 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 2:04:24 2:23:27
99 Male 519 ΘΕΜΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:57 2:23:46
100 Male 813 ΘΕΜΟΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 2:04:41 2:23:53
101 Male 750 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:25 2:24:08
102 Male 810 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1967 2:07:10 2:24:16
103 Male 643 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:16 2:24:32
104 Male 749 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:26 2:24:45
105 Female 603 ΣΑΝΤΡΑ ΚΑΤΡΑΝΗ 1969 SATRAPISTAS 2:08:29 2:24:53
106 Male 689 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1956 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:05:58 2:25:04
107 Male 506 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:07:22 2:25:07
108 Male 601 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ 1993 2:06:42 2:25:11
109 Male 517 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1977 ΣΔΗΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:42 2:25:20
110 Male 516 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:08:25 2:25:30
111 Male 756 ΝΙΚΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 1960 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:06:13 2:25:33
112 Male 621 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 2:07:54 2:26:13
113 Male 732 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:08:57 2:26:16
114 Male 744 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 1968 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:58 2:26:16
115 Male 554 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΙΟΚΑΣ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:58 2:26:22
116 Male 768 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ 1973 2:09:25 2:26:37
117 Male 723 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1982 2:08:35 2:26:49
119 Male 773 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 1976 ΑΚΟΛ 2:09:47 2:28:30
120 Male 763 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 2:07:16 2:29:04
121 Male 706 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ADIDAS RUNNING TEAM 2:11:50 2:29:10
122 Male 576 ΜΑΝΟΣ ΖΕΠΠΟΣ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:11:38 2:29:14
123 Male 593 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΤΗΣ 1978 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:23 2:29:57
124 Male 592 ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΝΕΤΗΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:23 2:29:57
125 Male 735 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1965 ΣΑΠΠΑΖ 2:13:24 2:29:57
126 Male 552 ΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 1975 2:12:24 2:30:17
127 Female 688 ΑΛΕΞΙΑ ΝΤΑΤΣΗ 1971 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΥΜΝΙΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:12:11 2:30:48
128 Male 522 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:12 2:31:12
129 Male 582 ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΘΑΝΟΓΛΟΥ 1987 2:14:44 2:31:14
130 Male 719 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΣ 1986 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:43 2:31:21
133 Male 700 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1975 2:11:37 2:31:53
134 Male 514 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1976 2:11:37 2:31:53
135 Male 752 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ 1974 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΥΜΝΙΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:12:22 2:31:55
136 Male 714 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1985 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:05 2:32:24
137 Male 614 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ 1978 2:14:46 2:32:26
138 Male 560 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:36 2:32:28
139 Male 623 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΦΙΝΗΣ 1995 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:55 2:32:32
140 Male 624 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΦΙΝΗΣ 1965 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:09 2:32:32
141 Male 787 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΥΣΙΟΥ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:09 2:32:33
142 Male 734 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΗΣ 1968 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:43 2:32:33
143 Male 511 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:08 2:32:36
144 Male 799 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 2:13:49 2:32:48
145 Male 651 ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:43 2:32:57
146 Male 820 ΡΙΤΣΑ ΜΠΑΡΟΤΑ 1984 ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΧΑΛΚΙΣ 2:13:12 2:32:58
147 Male 797 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 2:14:59 2:33:10
148 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:24 2:33:42
149 Male 677 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 1977 2:15:50 2:34:00
150 Male 729 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:53 2:34:20
151 Male 671 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΤΗΣ 1964 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:14:47 2:34:22
152 Male 562 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:56 2:34:41
153 Male 704 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ 2:16:01 2:34:52
154 Male 717 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 INTERSPORT RUNNING TEAM 2:17:14 2:35:22
155 Male 803 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1980 2:15:25 2:35:45
156 Male 738 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1981 2:14:40 2:35:51
157 Male 722 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ ¨ΑΠΟΛΛΩΝ¨ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17:37 2:37:02
158 Male 589 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ 1983 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:32 2:37:09
159 Male 699 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:14 2:37:09
160 Male 792 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ 1955 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 2:19:07 2:37:20
161 Female 617 ΟΛΓΑ ΚΟΤΣΙΝΑ 1967 2:19:02 2:37:46
162 Male 559 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ 1976 2:14:38 2:38:11
163 Male 556 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:57 2:38:14
164 Male 541 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:46 2:38:18
165 Male 697 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1969 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:18:11 2:38:25
166 Male 720 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ MUSTUCULURU 2:20:38 2:38:29
167 Male 545 ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 1967 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:04 2:38:36
168 Female 702 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:25 2:38:42
169 Male 691 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:21:15 2:38:43
170 Male 805 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:51 2:38:47
171 Male 806 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:24 2:39:03
172 Male 713 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:18:04 2:39:04
173 Male 774 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 1950 ΣΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 2:18:59 2:39:09
174 Female 762 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:19:12 2:39:35
175 Male 817 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 2:19:33 2:39:35
176 Male 755 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΙΜΑΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:17:08 2:40:08
177 Male 663 ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ 1958 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2:22:54 2:40:33
178 Male 602 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ 1974 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΥΜΝΙΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:17:22 2:41:08
179 Male 745 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΡΩΤΟΥΣ 1972 2:12:10 2:41:16
180 Male 585 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:21:59 2:41:58
181 Male 739 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 1969 2:21:58 2:41:58
182 Male 667 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 2:22:08 2:42:12
183 Male 662 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΗΣ 1951 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2:24:04 2:42:19
184 Male 795 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ 1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:35 2:42:21
185 Male 725 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1971 #1MOREKM, ΣΑΦΑΝΣ 2:22:34 2:42:23
186 Male 728 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1973 #1MOREKM, ΣΑΦΑΝΣ 2:22:35 2:42:23
187 Male 716 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:17:00 2:42:30
188 Male 786 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1975 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:21:05 2:42:30
189 Male 652 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 SATRAPISTAS 2:22:44 2:43:04
190 Male 534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:12 2:43:11
191 Female 586 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 INTERSPORT RUNNING TEAM 2:22:32 2:43:12
192 Male 579 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:23 2:43:26
193 Male 553 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:22:58 2:43:27
194 Male 804 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1980 2:23:27 2:43:33
195 Male 748 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΣ 1969 NS COACHING 2:22:43 2:43:51
196 Male 577 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:23:00 2:44:07
197 Male 701 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:56 2:44:08
198 Male 587 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΛΗΣ 1939 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:22:15 2:44:16
199 Male 801 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:53 2:44:17
200 Male 618 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ 1967 BMW 2:23:01 2:44:29
201 Male 776 ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ 1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:25:33 2:44:52
202 Male 807 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 1967 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:23:47 2:45:01
203 Male 645 ΣΕΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΕΛΟΣ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:25:36 2:45:07
204 Male 515 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:25:26 2:45:18
205 Male 636 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:28:55 2:45:39
206 Male 760 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:46 2:45:42
207 Male 770 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:24:58 2:45:45
208 Female 555 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:38 2:46:00
209 Male 564 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:36 2:46:01
210 Male 610 ΣΑΝΤΡΑ ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ 1984 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:27:59 2:46:29
211 Female 673 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΑ 1984 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:27:57 2:46:30
213 Male 724 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 #1MOREKM, ΣΑΦΑΝΣ 2:30:28 2:49:47
214 Male 642 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:24:49 2:50:08
215 Male 607 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:06 2:51:19
216 Male 664 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ 1957 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:06 2:51:20
217 Male 771 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:48 2:51:28
218 Female 629 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27:39 2:51:59
219 Male 800 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1982 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:28:17 2:52:42
220 Male 640 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2:32:39 2:53:09
221 Male 798 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 1967 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:30:28 2:53:34
222 Male 814 ΝΑΡΑΤΖΟ ΓΙΟΛΑΝΤΑ 1988 2:33:41 2:53:38
223 Male 637 ΣΠΥΡΟΣ ΛΩΛΟΣ 1948 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:30 2:54:15
224 Male 740 XΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1960 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:29:51 2:54:15
225 Male 693 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 1974 2:37:59 2:54:54
226 Male 793 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΕΜΗΣ 1959 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:32:08 2:55:36
227 Male 715 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1953 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:31:06 2:55:38
228 Female 761 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:34:03 2:55:53
229 Male 659 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:34:01 2:56:22
230 Male 811 ΠΑΥΛΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 1960 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2:37:10 2:57:12
231 Male 539 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 2:35:16 3:00:38
232 Male 504 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 SNAILS RUNNING TEAM 2:39:41 3:00:54
233 Male 796 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ 1976 ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ 2:37:07 3:01:03
234 Female 540 ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 1991 2:37:57 3:01:17
235 Male 521 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1950 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2:41:01 3:02:39
236 Male 558 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΄΄Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ΄΄ 2:35:13 3:03:33
237 Male 578 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:36:17 3:03:47
238 Male 547 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:42:08 3:05:04
239 Male 639 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1978 2:42:34 3:05:52
240 Male 648 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ 2:43:25 3:06:03
241 Male 619 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:56 3:06:54
242 Female 530 ΑΡΓΥΡΩ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:40:47 3:07:00
243 Male 529 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1957 2:40:48 3:07:17
244 Male 772 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:40:08 3:09:46
245 Female 503 DOROTA SUCHOCKA 1973 ----- 2:45:33 3:10:54
246 Male 535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1955 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2:44:02 3:12:06
247 Male 641 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ 1952 2:45:03 3:16:09
248 Male 751 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:51:23 3:16:47
249 Female 525 ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1982 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:53:30 3:22:39
250 Male 544 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ 1950 2:59:05 3:23:39
251 Male 655 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:58:50 3:28:18
252 Male 711 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1960 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:01:22 3:30:15
253 Male 683 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:09:30 3:35:37
254 Male 696 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΥΓΚΟΣ 1939 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:18:38 3:40:30
*ΣΗΜΕΙΩΣΗ: 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΙΣΗΜΑΝΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 23,2 χλμ., οπότε με βάση και τις επιθυμίες της διοργάνωσης δεν θα συμπεριληφθούν στα αποτελέσματα.


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001