Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
8
9
10
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

32 ος Δρόμος ελευθερίας ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

A/A GENDER CATEGORY Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club Start Finish NetTime
1 1 1 M 19-29 Male 1936 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:00:02 1:13:48 1:13:46
2 2 1 M 30-34 Male 682 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ 1981 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:15 1:21:21 1:21:06
3 3 1 M 45-49 Male 1946 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΡΗΣ 1970 MARATHON CORNER 0:00:04 1:21:37 1:21:33
4 4 2 M 45-49 Male 708 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:00 1:22:18 1:22:18
5 5 3 M 45-49 Male 974 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:00 1:22:42 1:22:41
6 6 1 M <18 Male 1888 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΥΡΙΚΑΣ 1999 ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 0:00:05 1:22:57 1:22:53
7 7 1 M 40-44 Male 1808 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΧΑΣ 1974 0:00:03 1:23:31 1:23:29
8 8 2 M 30-34 Male 510 TOM PARTS 1981 KASIMIS TRAINING 0:00:00 1:23:51 1:23:51
9 9 3 M 30-34 Male 1900 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΤΣΚΑΣ 1981 ΕΛΙΜΕΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:08 1:24:35 1:24:27
10 10 2 M <18 Male 1907 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΙΚΑΣ 1999 ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 0:00:07 1:25:55 1:25:48
11 11 4 M 30-34 Male 863 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:01 1:26:09 1:26:09
12 12 2 M 40-44 Male 1358 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ 1975 Π.Α.Σ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:04 1:27:16 1:27:11
13 13 2 M 19-29 Male 609 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22 1:27:23 1:27:01
14 14 1 M 35-39 Male 1475 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ 1977 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:27:23 1:27:23
15 15 3 M 40-44 Male 1890 ΑΡΗΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 1971 0:00:05 1:27:23 1:27:18
16 16 4 M 45-49 Male 1359 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΙΛΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05 1:27:33 1:27:28
17 17 1 M 50-54 Male 851 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1964 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:27:42 1:27:42
18 18 4 M 40-44 Male 612 ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΓΕΝΑΣ 1971 0:00:00 1:28:11 1:28:11
19 19 2 M 35-39 Male 913 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:37 1:28:18 1:27:41
20 20 2 M 50-54 Male 1977 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 0:00:05 1:28:28 1:28:24
21 21 5 M 40-44 Male 1429 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 1:28:28 1:28:20
22 22 5 M 30-34 Male 808 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1982 0:00:04 1:28:42 1:28:38
23 23 6 M 30-34 Male 1441 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 1982 GRE.A.TEAM 0:00:07 1:28:46 1:28:39
24 24 6 M 40-44 Male 767 ΝΙΚΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 1:28:53 1:28:44
25 25 7 M 40-44 Male 752 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΩΓΟΣ 1973 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0:00:03 1:28:57 1:28:53
26 26 3 M 35-39 Male 565 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΖΕΛΗΣ 1979 METSOVO URSA TEAM 0:00:08 1:28:57 1:28:50
27 27 8 M 40-44 Male 1444 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ 1974 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:09 1:28:58 1:28:49
28 28 9 M 40-44 Male 1830 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ 1971 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:08 1:29:19 1:29:11
29 29 4 M 35-39 Male 733 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:03 1:29:25 1:29:22
30 30 5 M 45-49 Male 868 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ 1966 KARDITSA RUNNING CLUB 0:00:00 1:29:50 1:29:50
31 31 6 M 45-49 Male 1461 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1970 MORI KOTA 0:00:00 1:29:55 1:29:55
32 32 5 M 35-39 Male 1473 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1980 0:00:13 1:30:00 1:29:47
33 33 6 M 35-39 Male 630 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ 1977 0:00:00 1:30:01 1:30:01
34 34 10 M 40-44 Male 982 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ 1973 WE RUN - Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:04 1:30:17 1:30:14
35 35 7 M 35-39 Male 1945 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ 1979 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:30:32 1:30:32
36 36 7 M 45-49 Male 1846 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ 1968 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 0:00:03 1:30:39 1:30:36
37 37 8 M 45-49 Male 1925 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1970 ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 0:00:09 1:30:53 1:30:44
38 38 3 M 19-29 Male 1952 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1987 S.D.KARDITSAS 0:00:04 1:31:39 1:31:36
39 39 11 M 40-44 Male 1809 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΙΛΙΤΣΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:31:41 1:31:41
40 40 3 M 50-54 Male 1024 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1964 ΛΑΜΨΗ 0:00:03 1:31:44 1:31:41
41 41 4 M 50-54 Male 1966 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ 1963 ΛΑΜΨΗ 0:00:06 1:31:48 1:31:42
42 42 1 M 60-67 Male 1841 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1951 A.S VERDILOUSIA 0:00:04 1:32:05 1:32:01
43 43 8 M 35-39 Male 1839 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΛΑΔΟΣ 1980 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:01 1:32:20 1:32:20
44 44 9 M 45-49 Male 1410 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:32:22 1:32:21
45 45 9 M 35-39 Male 592 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΜΒΡΑΖΗΣ 1979 GRE.A.TEAM 0:00:07 1:32:51 1:32:44
46 46 12 M 40-44 Male 1421 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΖΑΜΗΣ 1974 GRE.A.TEAM 0:00:07 1:32:51 1:32:44
47 47 7 M 30-34 Male 1007 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΓΟΣ 1984 GRE.A.TEAM 0:00:00 1:32:52 1:32:51
48 48 4 M 19-29 Male 848 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 1992 0:00:06 1:33:02 1:32:56
49 49 13 M 40-44 Male 988 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΑΣ 1971 SYLIGOS MARATONOTROMON LARISAS 0:00:12 1:33:05 1:32:52
50 50 8 M 30-34 Male 1878 ΜΑΡΙΟΣ ΤΑΣΣΙΟΣ 1982 GRE.A.T. TEAM 0:00:00 1:33:05 1:33:05
51 51 10 M 45-49 Male 1957 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΓΟΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:01 1:33:16 1:33:16
52 52 11 M 45-49 Male 1456 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1970 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ-ΠΑΛΑΜΑ 0:00:06 1:33:24 1:33:17
53 53 14 M 40-44 Male 1428 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΕΛΑΣ 1972 Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:03 1:34:09 1:34:06
54 54 10 M 35-39 Male 998 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1980 0:00:05 1:34:37 1:34:33
55 55 1 M 55-59 Male 648 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1956 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:34:40 1:34:39
56 56 15 M 40-44 Male 650 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΚΗΣ 1974 ΣΔΥΒ 0:00:01 1:34:56 1:34:55
57 57 1 M >68 Male 1344 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1946 ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00 1:34:57 1:34:56
58 58 2 M 60-67 Male 738 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1954 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:02 1:34:57 1:34:55
59 59 5 M 19-29 Male 785 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1989 0:00:05 1:35:12 1:35:08
60 60 16 M 40-44 Male 784 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 1975 0:00:23 1:35:19 1:34:56
61 61 9 M 30-34 Male 1413 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΟΥΜ 1982 0:00:09 1:35:21 1:35:12
62 62 5 M 50-54 Male 818 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 0:00:14 1:35:29 1:35:15
63 63 3 M <18 Male 991 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ 2000 ΑΕΛ 0:00:00 1:35:39 1:35:39
64 64 17 M 40-44 Male 1862 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΤΑΧΟΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07 1:36:00 1:35:52
65 65 11 M 35-39 Male 973 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:15 1:36:00 1:35:44
66 66 6 M 19-29 Male 567 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1992 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:24 1:36:45 1:36:20
67 67 12 M 35-39 Male 769 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ 1980 0:00:10 1:36:51 1:36:41
68 68 3 M 60-67 Male 1341 ΛΑΚΗΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1951 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:13 1:37:01 1:36:48
69 69 7 M 19-29 Male 1887 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1990 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:18 1:37:10 1:36:52
70 70 18 M 40-44 Male 759 ΣΑΚΗΣ ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ 1972 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:08 1:37:16 1:37:08
71 71 10 M 30-34 Male 963 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1981 Σ/Μ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:15 1:37:22 1:37:06
72 72 19 M 40-44 Male 1990 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17 1:37:24 1:37:07
73 73 4 M 60-67 Male 987 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΑΡΗΣ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:20 1:37:25 1:37:05
74 1 1 F <29 Female 620 ΜΑΡΙΑ ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ 1994 MORI KOTA 0:00:00 1:37:26 1:37:26
75 74 8 M 19-29 Male 986 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΛΛΑΣ 1993 MORI KOTA 0:00:01 1:37:27 1:37:26
76 75 2 M 55-59 Male 995 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 1956 Σ.Δ.Ι.ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0:00:05 1:37:31 1:37:26
77 76 12 M 45-49 Male 1006 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ 1970 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:37:31 1:37:31
78 77 13 M 35-39 Male 904 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΦΦΕΣ 1976 0:00:09 1:37:33 1:37:24
79 78 13 M 45-49 Male 1939 ΤΑΣΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ 1968 LAS RAMBLAS RUNNING TEAM 0:00:09 1:38:20 1:38:11
80 79 14 M 45-49 Male 834 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΩΓΑΣ 1969 ΤΥΡΝΑΒΟΣ 0:00:09 1:38:22 1:38:14
81 80 3 M 55-59 Male 606 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ 1959 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:38:25 1:38:25
82 81 15 M 45-49 Male 894 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ 1966 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:11 1:38:30 1:38:19
83 82 16 M 45-49 Male 1906 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΜΜΑΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08 1:38:31 1:38:23
84 83 20 M 40-44 Male 846 ΝΙΚΟΣ ΘΩΜΟΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05 1:38:37 1:38:33
85 84 6 M 50-54 Male 948 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:00:02 1:38:47 1:38:45
86 85 17 M 45-49 Male 1434 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΟΥΜΟΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22 1:38:50 1:38:28
87 86 9 M 19-29 Male 959 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:26 1:38:53 1:38:27
88 87 18 M 45-49 Male 1489 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΤΡΩΝΗΣ 1970 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06 1:38:59 1:38:53
89 88 10 M 19-29 Male 574 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07 1:38:59 1:38:52
90 89 5 M 60-67 Male 1424 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1955 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:16 1:39:00 1:38:44
91 90 14 M 35-39 Male 1853 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:39:11 1:39:10
92 91 6 M 60-67 Male 1420 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:06 1:39:18 1:39:12
93 92 7 M 60-67 Male 799 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:00 1:39:26 1:39:26
94 93 19 M 45-49 Male 1495 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00 1:39:27 1:39:27
95 94 11 M 30-34 Male 1479 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ 1981 0:00:08 1:39:28 1:39:20
96 95 15 M 35-39 Male 1829 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1971 LAS RAMBLAS LARISSA RUNNING TEAM 0:00:07 1:39:37 1:39:31
97 96 16 M 35-39 Male 1499 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1978 GRE.A.TEAM 0:00:13 1:39:53 1:39:40
98 97 12 M 30-34 Male 1832 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΟΣ 1977 0:00:16 1:40:01 1:39:44
99 98 7 M 50-54 Male 1920 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 1962 0:00:14 1:40:09 1:39:54
100 99 17 M 35-39 Male 809 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06 1:40:11 1:40:05
101 100 8 M 50-54 Male 672 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:00 1:40:30 1:40:30
103 101 21 M 40-44 Male 1953 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06 1:40:30 1:40:24
102 102 4 M 55-59 Male 505 ZARIJA MILANOVIC 1959 0:00:00 1:40:31 1:40:30
104 103 22 M 40-44 Male 1407 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΡΑΒΑΚΗΣ 1971 0:00:08 1:40:41 1:40:32
105 104 20 M 45-49 Male 1914 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ 1968 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:05 1:40:45 1:40:40
106 105 23 M 40-44 Male 686 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΩΤΑΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:30 1:41:24 1:40:54
107 106 13 M 30-34 Male 760 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ 1984 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:00:04 1:41:25 1:41:21
108 107 5 M 55-59 Male 1856 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1959 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:26 1:41:28 1:41:02
109 108 21 M 45-49 Male 1834 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑΛΑΣ 1970 0:00:00 1:41:45 1:41:45
110 2 2 F <29 Female 1938 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΙΝΙΚΟΥ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:41:51 1:41:51
111 109 6 M 55-59 Male 1323 ΜΙΛΤΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1957 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 0:00:04 1:41:55 1:41:51
112 110 18 M 35-39 Male 685 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ 1978 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:12 1:42:01 1:41:49
113 111 14 M 30-34 Male 836 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ 1984 Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 0:00:15 1:42:27 1:42:12
114 112 7 M 55-59 Male 1493 ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1960 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:42:32 1:42:32
115 113 24 M 40-44 Male 1848 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1975 ΣΔΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:18 1:42:39 1:42:20
116 114 22 M 45-49 Male 1338 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1967 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:12 1:42:41 1:42:29
117 115 11 M 19-29 Male 1422 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1987 0:00:06 1:42:42 1:42:36
118 116 9 M 50-54 Male 584 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ 1963 GREEN RANNING TEAM 0:00:04 1:42:43 1:42:38
119 117 25 M 40-44 Male 568 ΤΑΣΟΣ ΑΛΑΜΑΝΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:00 1:42:46 1:42:46
120 118 8 M 55-59 Male 1852 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 1960 ΤΡΑΧΙΛΑ ΛΑΜΙΑ 0:00:00 1:42:48 1:42:48
121 119 19 M 35-39 Male 978 ΦΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ 1977 - 0:00:22 1:43:04 1:42:42
122 120 9 M 55-59 Male 954 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:25 1:43:12 1:42:47
123 121 15 M 30-34 Male 1987 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:00:17 1:43:16 1:42:59
124 122 23 M 45-49 Male 852 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17 1:43:16 1:42:59
125 123 24 M 45-49 Male 707 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΤΣΙΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21 1:43:19 1:42:58
126 124 25 M 45-49 Male 1451 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1969 ΠΑΟΚ 0:00:11 1:43:22 1:43:11
127 125 12 M 19-29 Male 1453 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1996 0:01:11 1:43:23 1:42:12
128 3 1 F 30-44 Female 1866 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗ 1976 AFORDAKOS TEAM 0:00:01 1:43:26 1:43:25
129 126 16 M 30-34 Male 687 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ 1985 0:00:17 1:44:02 1:43:45
130 127 10 M 50-54 Male 862 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:00:13 1:44:04 1:43:51
131 128 11 M 50-54 Male 856 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 0:00:18 1:44:08 1:43:50
132 129 26 M 45-49 Male 1244 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:15 1:44:13 1:43:58
133 130 20 M 35-39 Male 665 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:21 1:44:16 1:43:55
134 131 21 M 35-39 Male 1038 ΝΙΚΟΣ ΜΕΖΙΛΗΣ 1980 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:17 1:44:18 1:44:00
135 132 27 M 45-49 Male 1046 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:08 1:44:22 1:44:14
136 133 8 M 60-67 Male 1854 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ 1954 ΣΔΥ ΒΟΛΟΣ 0:00:04 1:44:29 1:44:24
137 134 17 M 30-34 Male 853 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΚΑΝΤΕΡΑΣ 1982 0:00:03 1:44:32 1:44:29
138 135 13 M 19-29 Male 1885 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ 1989 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:00:18 1:44:37 1:44:19
139 136 14 M 19-29 Male 1891 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 1990 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:00:17 1:44:38 1:44:20
140 137 12 M 50-54 Male 1440 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΑΣ 1963 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:24 1:44:47 1:44:23
141 138 18 M 30-34 Male 1303 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ 1984 ULTRA TURTLES 0:00:08 1:44:52 1:44:44
142 139 22 M 35-39 Male 665 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978 ELLASONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:08 1:44:57 1:44:49
143 140 13 M 50-54 Male 742 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΝΑΡΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:02 1:44:58 1:44:56
144 141 28 M 45-49 Male 1811 ΘΩΜΑΣ ΠΛΑΚΙΑΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:14 1:44:59 1:44:46
145 142 23 M 35-39 Male 604 ΗΛΙΑΣ ΑΡΒΥΘΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:13 1:45:00 1:44:47
146 143 14 M 50-54 Male 1879 ΦΩΤΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:04 1:45:15 1:45:11
147 144 15 M 19-29 Male 727 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΥΝΤΖΟΥΡΕΛΑΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22 1:45:35 1:45:12
148 145 26 M 40-44 Male 1310 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ 1974 0:00:16 1:45:35 1:45:19
149 146 27 M 40-44 Male 1964 ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:45:35 1:45:35
150 147 28 M 40-44 Male 860 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΥΛΑΣ 1975 0:00:13 1:45:37 1:45:23
151 148 29 M 40-44 Male 746 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1973 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00 1:45:43 1:45:43
152 149 24 M 35-39 Male 957 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ 1979 Σ.Δ.Υ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00 1:45:46 1:45:45
153 150 30 M 40-44 Male 1349 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:08 1:45:50 1:45:42
154 151 10 M 55-59 Male 961 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ 1960 ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:06 1:45:57 1:45:50
155 152 9 M 60-67 Male 668 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:46:09 1:46:09
156 153 29 M 45-49 Male 1872 ΘΩΜΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:11 1:46:11 1:46:00
157 154 30 M 45-49 Male 1455 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ 1969 ANEKSARTITOS 0:00:00 1:46:15 1:46:15
158 155 25 M 35-39 Male 724 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΚΟΥΛΙΑΡΑΣ 1978 0:00:12 1:46:40 1:46:28
159 156 11 M 55-59 Male 744 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:00:17 1:46:44 1:46:27
160 157 31 M 45-49 Male 1941 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΟΥΛΗΣ 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00 1:46:48 1:46:48
161 158 10 M 60-67 Male 680 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1952 Σ.Δ.Ι 0:00:07 1:46:56 1:46:49
162 159 15 M 50-54 Male 616 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ 1962 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:17 1:46:59 1:46:42
163 160 31 M 40-44 Male 709 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΜΑΣ 1972 0:00:20 1:47:01 1:46:40
164 161 19 M 30-34 Male 873 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:26 1:47:06 1:46:40
165 162 32 M 45-49 Male 931 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06 1:47:15 1:47:08
166 163 16 M 19-29 Male 1849 ΝΙΚΟΣ ΠΑΖΙΑΝΑΣ 1987 ΣΔΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:16 1:47:59 1:47:42
167 4 2 F 30-44 Female 893 ΘΩΜΗ ΚΑΤΜΕΡΟΥ 1974 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0:00:00 1:48:16 1:48:16
168 164 32 M 40-44 Male 566 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0:00:04 1:48:32 1:48:28
169 165 33 M 40-44 Male 886 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΖΗΣ 1971 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0:00:03 1:48:33 1:48:30
170 5 1 F >45 Female 1828 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΣΤΟΥ 1969 0:00:00 1:49:07 1:49:07
171 166 34 M 40-44 Male 1353 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΚΟΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:07 1:49:08 1:49:01
172 167 20 M 30-34 Male 1992 ΣΤΕΛΙΟΣ ΨΑΘΑΣ 1982 0:00:25 1:49:11 1:48:47
173 168 26 M 35-39 Male 881 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΒΕΛΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:49:12 1:49:11
174 169 35 M 40-44 Male 1491 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11 1:49:14 1:49:03
175 170 36 M 40-44 Male 698 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΤΖΗΣ 1971 KARDITSA RUNNING CLUB 0:00:26 1:49:22 1:48:56
176 171 37 M 40-44 Male 1944 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΟΓΚΑΣ 1972 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:25 1:49:22 1:48:57
177 172 33 M 45-49 Male 1425 ΘΩΜΑΣ ΝΤΑΚΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:26 1:49:22 1:48:56
178 173 34 M 45-49 Male 1810 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1968 Α.Π.Σ.ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:00:00 1:49:49 1:49:48
179 174 16 M 50-54 Male 878 ΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:30 1:49:52 1:49:23
180 175 27 M 35-39 Male 627 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22 1:50:00 1:49:38
181 176 28 M 35-39 Male 867 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21 1:50:00 1:49:39
182 177 17 M 19-29 Male 1414 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΠΑΣ 1986 GYMWAY 0:00:08 1:50:01 1:49:53
183 178 29 M 35-39 Male 983 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΒΑΣΑΣ 1977 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΙΜΑΙ Α.Μ.Ε.Α. 0:00:00 1:50:02 1:50:01
184 6 3 F 30-44 Female 1889 ΕΛΕΝΑ ΤΖΟΒΑΡΑ 1979 GRE.A.TEAM 0:00:16 1:50:03 1:49:47
185 179 21 M 30-34 Male 1260 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 1982 TEAM AMVRAZIS 0:00:16 1:50:08 1:49:51
186 180 38 M 40-44 Male 999 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΜΠΙΚΗΣ 1974 VISSINI LEGION 0:00:13 1:50:21 1:50:08
187 181 39 M 40-44 Male 1835 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ 1972 Σ.Κ.Α ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0:00:00 1:50:33 1:50:33
188 182 40 M 40-44 Male 1433 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΚΟΣ 1972 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0:00:01 1:50:35 1:50:33
189 183 41 M 40-44 Male 1492 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ 1974 0:00:32 1:50:39 1:50:07
190 184 11 M 60-67 Male 1481 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 1954 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:50:43 1:50:43
191 185 17 M 50-54 Male 825 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΚΟΣ 1965 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:12 1:50:55 1:50:43
192 186 35 M 45-49 Male 985 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:13 1:50:56 1:50:43
193 187 18 M 50-54 Male 775 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΥΝΙΩΤΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06 1:51:08 1:51:02
194 188 42 M 40-44 Male 1459 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1971 Χ.Ο.Σ ΜΥΤΙΚΑΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 0:00:05 1:51:08 1:51:03
195 189 36 M 45-49 Male 1911 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ 1970 ΕΞ ΦΡΟΥΡΑ 0:00:34 1:51:09 1:50:35
196 190 18 M 19-29 Male 869 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ 1992 KARDITSA RUNNING CLUB 0:00:27 1:51:10 1:50:43
197 191 19 M 19-29 Male 870 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ 1996 KARDITSA RUNNING CLUB 0:00:13 1:51:14 1:51:01
198 192 19 M 50-54 Male 969 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 1965 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:11 1:51:18 1:51:06
199 193 43 M 40-44 Male 1217 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:13 1:51:18 1:51:05
200 194 44 M 40-44 Male 1801 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΥ 1971 0:00:08 1:51:19 1:51:11
201 195 12 M 55-59 Male 1869 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ 1957 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:01 1:51:19 1:51:18
202 196 45 M 40-44 Male 958 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:22 1:51:19 1:50:57
203 197 12 M 60-67 Male 1467 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1951 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:51:19 1:51:19
204 198 20 M 19-29 Male 731 ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΓΟΛΕΜΗΣ 1987 0:00:15 1:51:19 1:51:04
205 199 37 M 45-49 Male 1825 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ 1966 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑ 0:01:15 1:51:25 1:50:10
206 200 13 M 60-67 Male 990 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 1949 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:11 1:51:28 1:51:17
207 201 30 M 35-39 Male 1928 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:00 1:51:28 1:51:28
208 202 4 M <18 Male 1448 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ 1999 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:03 1:51:29 1:51:26
209 203 5 M <18 Male 930 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06 1:51:34 1:51:28
210 204 21 M 19-29 Male 548 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 1:51:50 1:51:42
211 7 4 F 30-44 Female 1826 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΡΑΠΤΗ 1982 GRE.A.TEAM 0:00:15 1:51:52 1:51:37
212 205 46 M 40-44 Male 900 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ 1972 ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 0:00:11 1:52:00 1:51:48
213 206 22 M 19-29 Male 1405 ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΠΟΥΧΟΥΡΙΔΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:17 1:52:00 1:51:43
214 207 38 M 45-49 Male 1806 CHRISTIAN ΠΕΡΑΚΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:24 1:52:05 1:51:40
215 208 23 M 19-29 Male 997 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΓΚΟΣ 1990 0:00:23 1:52:07 1:51:43
216 209 47 M 40-44 Male 1446 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:52:07 1:52:07
217 210 48 M 40-44 Male 1306 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ 1975 CROSSFIT BEAST MODE 0:00:29 1:52:08 1:51:40
218 8 5 F 30-44 Female 1922 ΦΑΝΗ ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:12 1:52:18 1:52:06
219 9 3 F <29 Female 1831 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΓΚΟΥ 1986 SNAILS RUNNING TEAM 0:00:05 1:52:19 1:52:13
220 211 20 M 50-54 Male 1436 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:16 1:52:19 1:52:03
221 212 31 M 35-39 Male 1368 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΛΑΝΤΑΣ 1976 0:00:22 1:52:29 1:52:07
222 213 32 M 35-39 Male 719 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΟΡΙΛΑΣ 1979 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:11 1:52:40 1:52:29
224 214 13 M 55-59 Male 1884 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΖΙΛΙΑΣ 1960 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:14 1:52:42 1:52:28
223 10 2 F >45 Female 977 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ 1967 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΖΕΥΣ 0:00:03 1:52:42 1:52:39
225 215 33 M 35-39 Male 1041 ΣΤΑΣΜΑΤΗΣ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΔΗΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:52:47 1:52:47
226 216 24 M 19-29 Male 1500 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:00:37 1:52:51 1:52:14
227 217 21 M 50-54 Male 953 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΖΕΛΕΑΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:52:57 1:52:57
228 218 34 M 35-39 Male 1426 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΑΝΗΣ 1980 0:00:19 1:53:08 1:52:49
229 219 22 M 30-34 Male 1463 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1983 0:00:34 1:53:18 1:52:44
230 11 6 F 30-44 Female 661 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06 1:53:19 1:53:13
231 220 49 M 40-44 Male 1816 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΠΟΤΟΝΑΣΙΟΣ 1971 LARISAS 0:00:30 1:53:27 1:52:56
232 221 39 M 45-49 Male 1442 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΚΟΣ 1969 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0:00:00 1:53:34 1:53:34
233 222 25 M 19-29 Male 1843 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 1987 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 0:00:25 1:53:36 1:53:11
234 223 35 M 35-39 Male 1021 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10 1:53:41 1:53:30
235 224 40 M 45-49 Male 1893 ΧΑΡΗΣ ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12 1:53:42 1:53:30
236 225 41 M 45-49 Male 638 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12 1:53:42 1:53:30
237 226 23 M 30-34 Male 549 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΤΑΝΤΑΣ 1985 0:00:16 1:53:51 1:53:35
238 227 36 M 35-39 Male 1419 HΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ 1980 ΕΣΠΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 0:00:19 1:54:04 1:53:45
239 228 24 M 30-34 Male 1472 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:35 1:54:13 1:53:38
240 229 42 M 45-49 Male 1369 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 1966 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 0:00:25 1:54:15 1:53:50
241 230 37 M 35-39 Male 890 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ 1980 0:00:07 1:54:21 1:54:14
242 231 50 M 40-44 Male 575 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1974 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 1:54:21 1:54:21
243 232 51 M 40-44 Male 1464 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10 1:54:29 1:54:19
244 233 52 M 40-44 Male 1404 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:16 1:54:29 1:54:13
245 234 43 M 45-49 Male 1980 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 1970 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:54:55 1:54:55
246 235 14 M 60-67 Male 965 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΦΑΣ 1953 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:30 1:55:05 1:54:35
247 236 25 M 30-34 Male 882 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:34 1:55:17 1:54:43
248 237 44 M 45-49 Male 1902 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:34 1:55:46 1:55:13
249 238 45 M 45-49 Male 1324 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΔΑΣ 1967 ΣΔΥΒ 0:00:18 1:55:49 1:55:32
250 239 46 M 45-49 Male 843 ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 1:55:50 1:55:40
251 240 53 M 40-44 Male 850 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΚΑΖΟΥΚΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:32 1:55:55 1:55:24
252 241 54 M 40-44 Male 1989 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:28 1:55:59 1:55:31
253 242 26 M 30-34 Male 876 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ 1985 0:00:00 1:56:10 1:56:10
254 243 38 M 35-39 Male 877 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ 1976 0:00:00 1:56:10 1:56:09
255 244 26 M 19-29 Male 942 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 1988 GRE.A.TEAM 0:00:00 1:56:11 1:56:10
256 245 27 M 19-29 Male 1981 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΝΔΡΟΣ 1987 0:00:15 1:56:16 1:56:01
257 246 27 M 30-34 Male 536 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0:00:26 1:56:21 1:55:55
258 247 39 M 35-39 Male 1969 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:13 1:56:26 1:56:13
259 248 14 M 55-59 Male 793 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08 1:56:31 1:56:22
260 249 15 M 60-67 Male 1935 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1949 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:03 1:56:33 1:56:30
261 12 3 F >45 Female 1476 ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΛΟΥ 1970 0:00:26 1:56:48 1:56:22
262 13 7 F 30-44 Female 835 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:28 1:57:07 1:56:39
263 14 8 F 30-44 Female 976 ΒΑΣΩ ΚΩΣΤΑ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 1:57:07 1:56:58
264 250 15 M 55-59 Male 914 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:16 1:57:16 1:57:00
265 251 6 M <18 Male 1963 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1999 0:00:19 1:57:18 1:56:59
266 15 9 F 30-44 Female 1904 ΑΘΗΝΑ ΤΡΑΪΚΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:07 1:57:27 1:57:19
267 252 47 M 45-49 Male 866 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10 1:57:27 1:57:17
268 253 48 M 45-49 Male 1974 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:26 1:57:28 1:57:02
269 254 49 M 45-49 Male 1331 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ 1970 ΚΡΥΦΟΒΟ RUNNING TEAM 0:00:19 1:57:31 1:57:11
270 255 55 M 40-44 Male 770 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΕΜΙΡΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 1:57:35 1:57:25
271 256 50 M 45-49 Male 1942 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΑΚΟΛ 0:00:12 1:57:38 1:57:25
272 257 16 M 55-59 Male 1901 ΤΕΛΗΣ ΤΟΥΛΙΑΣ 1958 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:05 1:57:48 1:57:43
273 258 28 M 19-29 Male 871 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ 1990 0:00:36 1:58:09 1:57:34
274 259 40 M 35-39 Male 1871 ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ 1979 0:00:35 1:58:10 1:57:35
275 260 7 M <18 Male 829 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ 2000 0:00:00 1:58:46 1:58:46
276 261 29 M 19-29 Male 968 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣ 1993 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 0:00:09 1:58:52 1:58:44
277 262 28 M 30-34 Male 1416 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΣΙΟΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 1:58:52 1:58:43
278 16 4 F <29 Female 1312 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΡΑ 1988 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:30 1:58:54 1:58:24
279 263 30 M 19-29 Male 1366 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΤΟΣ 1988 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:28 1:58:55 1:58:27
280 264 29 M 30-34 Male 1040 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΕΖΙΝΗΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:30 1:58:55 1:58:25
281 265 51 M 45-49 Male 847 ΤΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1967 ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΨΗ 0:00:08 1:59:06 1:58:58
282 17 4 F >45 Female 916 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:14 1:59:06 1:58:52
283 266 41 M 35-39 Male 830 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΣΟΥΛΗΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 1:59:07 1:59:06
284 267 42 M 35-39 Male 1836 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΛΕΜΗΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11 1:59:08 1:58:57
286 269 43 M 35-39 Male 880 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ 1978 ΜΟΡΙ ΚΟΤΑ 0:02:17 1:59:10 1:56:53
285 268 56 M 40-44 Male 1822 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΑΤΤΗΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:29 1:59:10 1:58:40
287 270 17 M 55-59 Male 1845 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1959 ΣΔ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:03 1:59:27 1:59:23
288 271 22 M 50-54 Male 1814 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 1965 0:00:11 2:00:13 2:00:01
289 272 31 M 19-29 Male 858 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΟΥΝΑΣ 1993 0:00:38 2:00:19 1:59:41
290 273 30 M 30-34 Male 1447 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11 2:00:24 2:00:14
291 274 32 M 19-29 Male 1443 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΓΚΑΣ 1990 GREEN RUNNING TEAM 0:00:22 2:00:27 2:00:05
292 275 18 M 55-59 Male 1943 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΝΗΣ 1956 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:27 2:00:27 2:00:00
293 276 52 M 45-49 Male 1406 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΧΤΗΣ 1967 0:00:27 2:00:28 2:00:02
294 277 53 M 45-49 Male 905 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΨΙΩΧΑΣ 1970 ΦΑΡΣΑΛΑ 0:00:23 2:00:47 2:00:24
295 278 57 M 40-44 Male 1010 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΔΡΟΣ 1971 GRE.A.TEAM 0:00:00 2:00:48 2:00:48
296 279 19 M 55-59 Male 1984 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1957 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:00:57 2:00:56
297 18 10 F 30-44 Female 1478 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ 1974 ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11 2:00:57 2:00:46
298 280 58 M 40-44 Male 647 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΛΙΩΤΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:32 2:01:20 2:00:48
299 281 59 M 40-44 Male 966 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΑΣ 1974 ΕΞ ΦΡΟΥΡΑ 0:00:34 2:01:20 2:00:46
300 282 33 M 19-29 Male 823 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΖΕΡΒΑΣ 1986 0:00:00 2:01:22 2:01:22
301 283 60 M 40-44 Male 964 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:33 2:01:24 2:00:51
302 19 5 F <29 Female 653 ΜΑΡΙΑ ΓΑΜΒΡΟΥΛΗ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:26 2:01:36 2:01:10
303 20 11 F 30-44 Female 667 ΤΡΙΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:03 2:01:48 2:01:46
304 284 23 M 50-54 Male 589 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ 1961 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21 2:02:16 2:01:55
305 21 5 F >45 Female 1484 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ-ΠΑΓΟΥΡΤΖΗ 1962 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06 2:02:21 2:02:15
306 285 54 M 45-49 Male 1842 ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:32 2:02:23 2:01:51
307 286 44 M 35-39 Male 1951 ΖΗΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:24 2:02:28 2:02:04
308 287 61 M 40-44 Male 626 ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:03:03 2:03:02
309 288 55 M 45-49 Male 605 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ 1970 0:00:11 2:03:03 2:02:52
310 289 16 M 60-67 Male 1965 ΝΙΚΟΣ ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ 1955 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:15 2:03:24 2:03:09
311 290 31 M 30-34 Male 1847 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 1983 Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0:00:15 2:03:25 2:03:10
312 291 56 M 45-49 Male 646 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΣ 1968 0:00:08 2:03:43 2:03:35
313 292 57 M 45-49 Male 625 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1968 2Ο ΕΠΑ.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:19 2:03:44 2:03:25
314 293 45 M 35-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1980 0:00:24 2:03:45 2:03:21
315 294 62 M 40-44 Male 1480 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 0:00:00 2:03:49 2:03:49
316 295 46 M 35-39 Male 673 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:34 2:03:50 2:03:16
317 296 34 M 19-29 Male 889 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ 1993 0:00:08 2:04:00 2:03:52
318 297 24 M 50-54 Male 1954 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΦΛΩΡΟΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:32 2:04:16 2:03:43
319 298 58 M 45-49 Male 1411 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:04:16 2:04:16
320 299 25 M 50-54 Male 559 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:31 2:04:16 2:03:45
321 300 35 M 19-29 Male 1445 ΣΑΚΗΣ ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΤΕΩΡΑ 0:00:16 2:04:24 2:04:08
322 301 36 M 19-29 Male 979 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 1992 GRE.A.TEAM 0:00:00 2:04:28 2:04:27
323 22 12 F 30-44 Female 1883 ΑΛΕΞΙΑ ΤΖΗΜΟΥ 1977 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:12 2:04:31 2:04:19
324 302 63 M 40-44 Male 1932 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09 2:04:37 2:04:28
325 23 13 F 30-44 Female 1857 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗ 1983 0:00:30 2:04:39 2:04:09
326 303 64 M 40-44 Male 1470 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1972 0:00:30 2:04:55 2:04:25
327 304 59 M 45-49 Male 533 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΠΑΚΗΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:33 2:04:55 2:04:23
328 305 2 M >68 Male 711 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΣΑΚΗΣ 1946 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:04:56 2:04:56
329 306 20 M 55-59 Male 1949 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΚΙΡΗΣ 1960 0:00:06 2:04:57 2:04:51
330 307 26 M 50-54 Male 1439 ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1964 ΑΤΟΜΙΚΑ 0:00:06 2:04:57 2:04:51
331 24 6 F >45 Female 658 ΟΛΓΑ ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:00 2:05:03 2:05:03
332 25 7 F >45 Female 1971 AΣΠΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΣΙΛΗ 1970 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:19 2:05:10 2:04:51
333 308 60 M 45-49 Male 1880 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΛΙΔΗΣ 1966 0:00:22 2:05:15 2:04:53
334 309 21 M 55-59 Male 1868 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ 1956 ANEXARTITOS 0:00:01 2:05:24 2:05:23
335 310 65 M 40-44 Male 1861 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 1974 0:00:25 2:05:25 2:05:00
336 311 22 M 55-59 Male 1851 ΑΚΗΣ ΖΑΜΑΝΗΣ 1958 ΣΔΥΘ 0:00:37 2:05:27 2:04:51
337 312 37 M 19-29 Male 1840 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1987 0:00:20 2:05:37 2:05:16
338 313 32 M 30-34 Male 2000 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1983 0:00:28 2:06:00 2:05:33
339 314 66 M 40-44 Male 787 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑΡΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:34 2:06:10 2:05:36
340 315 67 M 40-44 Male 721 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ 1975 0:00:12 2:06:13 2:06:00
341 316 68 M 40-44 Male 864 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 1973 0:00:30 2:06:13 2:05:43
342 26 14 F 30-44 Female 1486 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΡΙΣΗ 1983 GREAT 0:00:33 2:06:14 2:05:40
343 317 33 M 30-34 Male 1858 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1984 0:00:00 2:06:14 2:06:14
344 318 27 M 50-54 Male 837 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΣΔΥΘ 0:00:24 2:06:37 2:06:13
345 319 34 M 30-34 Male 1462 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1983 GPL THE TEAM 0:00:37 2:06:38 2:06:01
346 320 47 M 35-39 Male 1982 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:25 2:06:38 2:06:13
347 321 48 M 35-39 Male 960 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΙΒΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:06:48 2:06:48
348 322 35 M 30-34 Male 1820 ΠΑΝΟΣ ΠΡΑΠΑΣ 1981 0:00:11 2:07:03 2:06:52
349 323 36 M 30-34 Male 1923 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 2:07:05 2:06:56
350 27 15 F 30-44 Female 1415 ΝΑΤΑΣΑ ΝΑΣΙΚΑ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:27 2:07:44 2:07:17
351 324 69 M 40-44 Male 1940 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΤΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:31 2:07:49 2:07:17
352 28 8 F >45 Female 1084 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΗΤΡΟΥΛΑ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:19 2:07:56 2:07:37
353 325 28 M 50-54 Male 1877 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑΣΚΑΣ 1963 ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ 0:00:19 2:08:09 2:07:50
354 326 61 M 45-49 Male 722 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ 1966 ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ 0:00:18 2:08:11 2:07:53
355 327 70 M 40-44 Male 703 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:26 2:08:19 2:07:52
356 328 49 M 35-39 Male 712 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΑΡΑΣ 1977 0:00:02 2:08:20 2:08:18
357 329 37 M 30-34 Male 1850 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 1987 ΣΔΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12 2:08:43 2:08:31
358 29 16 F 30-44 Female 920 ΕΥΡΩΠΗ ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ 1983 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ 0:00:16 2:08:45 2:08:29
359 330 71 M 40-44 Male 971 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ 1972 0:00:31 2:08:50 2:08:19
360 331 29 M 50-54 Male 1912 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ 1963 0:00:34 2:09:01 2:08:28
361 332 72 M 40-44 Male 1960 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:19 2:09:11 2:08:52
362 333 23 M 55-59 Male 1855 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 1960 0:00:06 2:09:11 2:09:05
363 30 6 F <29 Female 1014 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΝΘΟΥ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:24 2:09:12 2:08:48
364 334 38 M 19-29 Male 596 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:23 2:09:12 2:08:50
365 335 30 M 50-54 Male 546 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1961 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:09:18 2:09:18
366 336 24 M 55-59 Male 923 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:19 2:09:27 2:09:08
367 337 62 M 45-49 Male 1497 ΜΑΝΟΣ ΠΑΤΣΙΚΑΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:09:36 2:09:35
368 338 8 M <18 Male 1967 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ 1999 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:27 2:09:51 2:09:24
369 339 73 M 40-44 Male 1968 ΦΩΤΗΣ ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:29 2:09:51 2:09:22
370 31 17 F 30-44 Female 1450 ΖΩΗ ΠΑΜΠΕΡΗ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:28 2:10:12 2:09:44
371 32 18 F 30-44 Female 583 ΒΑΓΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1984 0:00:00 2:11:42 2:11:42
372 33 19 F 30-44 Female 1004 ΣΟΦΙΑ ΛΥΤΡΑ 1982 0:00:35 2:11:48 2:11:13
373 340 9 M <18 Male 532 ΖΗΣΗΣ ΑΒΕΛΛΑΣ 2000 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:13 2:11:52 2:11:40
374 341 10 M <18 Male 660 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ 2000 ΕLASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:12 2:11:52 2:11:41
375 342 25 M 55-59 Male 827 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΖΗΣΗΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:23 2:12:05 2:11:43
376 343 50 M 35-39 Male 669 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1976 TURTLE ADVENTURE TEAM 0:00:16 2:12:10 2:11:54
377 344 31 M 50-54 Male 1838 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΜΜΟΣ 1965 0:00:26 2:12:27 2:12:01
378 345 74 M 40-44 Male 598 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:29 2:12:32 2:12:03
379 34 9 F >45 Female 1865 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΧΟΥ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21 2:12:51 2:12:31
380 346 51 M 35-39 Male 1933 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:25 2:13:09 2:12:44
381 347 63 M 45-49 Male 861 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1967 0:00:13 2:13:12 2:12:59
382 348 32 M 50-54 Male 1483 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ 1965 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:15 2:13:19 2:13:04
383 349 75 M 40-44 Male 831 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΑΜΟΣ 1975 - 0:00:19 2:13:27 2:13:08
384 350 26 M 55-59 Male 726 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ 1956 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:00:30 2:13:28 2:12:59
385 35 20 F 30-44 Female 1894 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΠΑΛΗ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:27 2:13:28 2:13:01
386 36 21 F 30-44 Female 1973 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:10 2:13:32 2:13:22
387 351 39 M 19-29 Male 1930 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ 1987 VISSINI LEGION 0:00:13 2:13:34 2:13:22
388 352 38 M 30-34 Male 1051 XΡΗΣΤΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1985 VISSINI LEGION 0:00:15 2:13:36 2:13:21
389 353 39 M 30-34 Male 523 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ 1982 0:00:37 2:13:49 2:13:11
390 354 40 M 19-29 Male 1882 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:36 2:13:49 2:13:13
391 355 41 M 19-29 Male 1874 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ 1986 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:37 2:13:49 2:13:12
392 356 40 M 30-34 Male 1860 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΣ 1981 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:00 2:13:49 2:13:49
393 357 42 M 19-29 Male 1015 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ 1993 0:00:55 2:14:00 2:13:05
394 37 7 F <29 Female 569 ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1994 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:31 2:14:13 2:13:42
395 38 22 F 30-44 Female 1408 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΡΑΤΑΝΗ 1980 0:00:05 2:14:43 2:14:38
396 358 76 M 40-44 Male 1956 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1975 0:00:24 2:14:59 2:14:35
397 39 23 F 30-44 Female 897 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΤΣΑΝΗ 1985 0:00:00 2:16:09 2:16:09
398 359 64 M 45-49 Male 1263 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:35 2:16:10 2:15:35
399 360 3 M >68 Male 967 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ 1946 - 0:00:01 2:16:40 2:16:39
400 361 4 M >68 Male 838 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ 1936 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:14 2:17:01 2:16:47
401 362 77 M 40-44 Male 1947 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΚΑΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:23 2:17:13 2:16:50
402 363 78 M 40-44 Male 1807 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ 1975 0:00:20 2:17:21 2:17:00
403 364 65 M 45-49 Male 1827 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 1968 0:00:08 2:17:23 2:17:14
404 365 5 M >68 Male 892 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΑΣΤΡΟΣ 1947 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:26 2:17:23 2:16:57
405 366 17 M 60-67 Male 989 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 1953 ΛΑΜΨΗ 0:00:00 2:17:45 2:17:44
406 40 8 F <29 Female 723 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ 2001 0:00:23 2:19:04 2:18:41
407 367 79 M 40-44 Male 814 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1971 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0:00:27 2:19:28 2:19:01
408 41 24 F 30-44 Female 542 ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21 2:19:33 2:19:12
409 368 66 M 45-49 Male 865 ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1969 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:10 2:19:36 2:19:25
410 369 43 M 19-29 Male 1881 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ 1986 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00 2:19:39 2:19:39
411 370 27 M 55-59 Male 1281 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1959 0:00:27 2:19:49 2:19:22
412 371 33 M 50-54 Male 684 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:31 2:20:49 2:20:18
413 372 80 M 40-44 Male 874 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 1973 0:00:32 2:20:49 2:20:17
414 42 25 F 30-44 Female 1991 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΤΕΝΑ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:32 2:21:16 2:20:44
415 373 67 M 45-49 Male 1934 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:33 2:21:18 2:20:45
416 374 81 M 40-44 Male 1361 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΙΜΠΤΖΑΣ 1973 0:00:26 2:21:34 2:21:08
417 375 82 M 40-44 Male 1899 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΠΑΣ 1974 ATOMIKA 0:00:21 2:21:40 2:21:19
418 43 9 F <29 Female 841 ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ 1992 0:00:35 2:21:47 2:21:12
419 376 44 M 19-29 Male 1471 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1991 0:00:35 2:21:47 2:21:13
420 377 6 M >68 Male 994 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΙΑΠΗΣ 1947 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:19 2:21:56 2:21:37
421 378 68 M 45-49 Male 1962 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1967 0:00:32 2:22:14 2:21:42
422 379 52 M 35-39 Male 1019 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:20 2:22:42 2:22:22
423 380 69 M 45-49 Male 1926 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1968 0:00:12 2:23:18 2:23:06
424 44 26 F 30-44 Female 511 SMARANDA SAHLEANU 1975 0:00:11 2:23:18 2:23:07
425 381 11 M <18 Male 788 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1999 0:00:00 2:24:11 2:24:11
426 382 41 M 30-34 Male 1498 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΙΟΣ 1981 0:00:35 2:24:21 2:23:45
427 45 70 M 45-49 Female 1000 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΩΡΙΔΑΣ 1968 0:00:22 2:26:12 2:25:50
428 383 83 M 40-44 Male 980 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 0:00:15 2:26:41 2:26:26
429 384 84 M 40-44 Male 692 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1984 ΓΣΤ 0:00:20 2:27:21 2:27:01
430 385 53 M 35-39 Male 1460 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 Χ.Ο.Σ ΜΥΤΙΚΑΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 0:00:21 2:28:15 2:27:54
431 386 54 M 35-39 Male 715 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ 1976 0:00:00 2:31:11 2:31:10
432 387 34 M 50-54 Male 676 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΓΛΑΡΑΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:19 2:33:28 2:33:09
433 46 10 F >45 Female 1357 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΛΕΣΗ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:22 2:34:44 2:34:23
434 388 28 M 55-59 Male 1437 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ 1957 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:23 2:34:51 2:34:28
435 47 10 F <29 Female 563 ΜΑΡΙΝΑ ΑΔΑΜΟΥ-ΤΖΑΝΗ 1990 0:00:36 2:38:39 2:38:03
436 389 55 M 35-39 Male 705 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΑΣΤΑΣ 1980 0:00:36 2:39:22 2:38:46
437 48 11 F <29 Female 822 ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΟΥ 1987 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:17 2:39:35 2:39:17
438 49 27 F 30-44 Female 710 ΧΡΥΣΑ ΓΚΙΠΑΤΑ 1971 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:00:31 2:39:42 2:39:11
439 390 85 M 40-44 Male 654 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΡΑΚΗΣ 1973 ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:27 2:40:58 2:40:31
440 391 29 M 55-59 Male 839 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔOΣΙΟΥ 1956 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:31 2:47:02 2:46:31
441 392 45 M 19-29 Male 955 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:30 2:47:02 2:46:32
442 393 35 M 50-54 Male 747 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1962 - 0:00:30 2:48:13 2:47:43

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 32ου ΔΡΟΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ ΑΛΑΜΑΝΑ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ
6.12.2015
ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δημοτικά Σχολεία 1500 μ
ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ Σ ΕΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 5΄ 31΄΄
2ος ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 5΄45΄΄
3ος ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 5΄55΄΄
4ος ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄09΄΄
5ος ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ 6΄10΄΄
6ος ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄15΄΄
7ος ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ Σ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 6΄18΄΄
8ος ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ 6΄25΄΄
9ος ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ 6΄30΄΄
10ος ΤΖΙΛΑΛΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄34΄΄
11ος ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄37΄΄
12ος ΜΑΓΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄38΄΄
13ος ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΚΗΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄39΄΄
14ος ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΕΜΜΑΝ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄40΄΄
15ος ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄41΄΄
16ος ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄50΄΄
17ος ΦΟΥΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄50΄΄
18ος ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ Σ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 6΄50΄΄
19ος ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄51΄΄
20ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄52΄΄
21ος ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄52΄΄
22ος ΚΑΤΣΙΑΓΑΝΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄52΄΄
23ος ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄54΄΄
24ος ΜΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄55΄΄
25ος ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄56΄΄
26ος ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄58΄΄
27ος ΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄58΄΄
28ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄59΄΄
29ος ΚΥΜΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄59΄΄
30ος ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄00΄΄
31ος ΚΑΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄01΄΄
32ος ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄30΄΄
33ος ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7΄35΄΄
34ος ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄36΄΄
35ος ΜΠΛΟΥΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7΄38΄΄
36ος ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΨΤΗΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄45΄΄
37ος ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄46΄΄
38ος ΜΑΝΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄47΄΄
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄06΄΄
2η ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Δ.Σ Αταλάντης 6΄06΄΄
3η ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄06΄΄
4η ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄06΄΄
5η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄06΄΄
6η ΚΑΛΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΡ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄06΄΄
7η ΥΦΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄06΄΄
8η ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Δ.Σ Αταλάντης 6΄06΄΄
9η ΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄06΄΄
10η ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄06΄΄
11η ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 6΄06΄΄
12η ΚΟΚΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄06΄΄
13η ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ. Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 6΄15΄΄
14η ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΛΟΥΚΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄25΄΄
15η ΝΤΕΛΗ ΖΩΗ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄30΄΄
16η ΚΥΜΠΗ ΜΑΡΑΓΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄45΄΄
17η ΝΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄46''
18η ΔΗΜΟΥΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 6΄50΄΄
19η ΜΠΛΟΥΧΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6΄59''
20η ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΙΡΕΛΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄02΄΄
21η ΡΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄12΄΄
22η ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄13΄΄
23η ΦΟΥΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄13΄΄
24η ΤΣΑΛΑΜΑΝΤΖΑ ΑΘΗΝΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄15΄΄
25η ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ Σ Μ. ΒΡΥΣΗΣ 7΄15΄΄
26η ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ Σ Μ. ΒΡΥΣΗΣ 7΄15΄΄
27η ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄20΄΄
28η ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΡΙΑΝΝΑ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 7΄21΄΄
29η ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄23΄΄
30η ΤΣΑΛΑΜΑΝΤΖΑ ΝΑΣΙΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄30΄΄
31η ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄35΄΄
32η ΔΗΜΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο Δ . Σχολ Λαμίας 7΄40΄΄
33η ΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓ- ΑΓΑΘΗ 1ο Δ .Σ ΛΑΜΙΑΣ 7΄55΄΄
34η ΦΟΥΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 8΄10΄΄
35η ΠΑΓΙΝΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 8΄15΄΄
36η ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο Δ .Σ ΛΑΜΙΑΣ 8΄19΄΄
37η ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 22ο ΡΟΔΙΤΣΑΣ 8΄25΄΄
38η ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 8΄26΄΄
39η ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 8΄30΄΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5000Μ
ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 16΄05΄΄50
2ος ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ Σ ΕΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 16΄34΄΄20
3ος ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ Σ ΕΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 18΄17΄΄ 30
4ος ΟΔΟΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 20΄14΄΄00
5ος ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 24΄10΄΄20
6ος ΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24΄28΄΄
7ος ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24΄29΄΄
8ος ΜΠΟΥΓΑΣ ΘΕΟΔ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 24΄30΄΄
9ος ΚΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 24΄44΄΄
10ος ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΛΑΜΙΑ 25΄00΄΄
11ος ΓΚΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25΄20΄΄
12ος ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε Ο Σ ΛΑΜΙΑΣ 26΄02΄΄
13ος ΡΑΠΤΗΣ ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27΄15΄΄
14ος ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34΄18΄΄
15ος ΚΩΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35΄00''

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 18΄31΄΄00
2η ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ Σ ΕΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 20΄37΄΄ 20
3η ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21΄07΄΄10
4η ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 22΄30΄΄
5η ΑΠΟΣΤΟΠΟΛΠΟΥΛΟΥ Γ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 22΄56΄΄
6η ΚΥΡΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 23΄50΄΄
7η ΑΠΟΣΤΟΠΟΛΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡ Γ Σ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 24΄44΄΄
8η ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΑΧΙΝΑ 25΄21΄΄
9η ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ jiallis Running Team 28΄10΄΄
10η ΚΑΡΟΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 28΄32΄΄
11η ΣΤΑΘΟΝΙΚΟΥ ΝΑΝΣΥ Φ Σ ΛΑΜΙΑΣ 29΄00΄΄

17000 μετρα
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1
1ος ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 26΄00΄΄

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2
1ος ΘΑΝΟΣ ΑΚΥΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2h 11΄΄ 40΄΄

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α3
1ος ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 07΄10΄΄
2ος ΝΤΖΙΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚ-ΧΑΡ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 18΄19΄΄
3ος ΝΤΕΡΒΙΣΗΣ ΡΕΝΑΤΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 23΄90΄΄
4ος ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 24΄00
5ος ΣΑΚΑΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 26΄10΄΄
6ος ΣΦΗΚΑΣ ΘΑΛΗΣ Α.Ο ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 1h 31΄30΄΄
7ος ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 46΄20΄΄
8ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 52΄26΄΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α4
1ος ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ Α Ο ΜΕΓΑΡΩΝ 1h 03΄70΄΄
2ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Free Runners 1h 07΄10΄΄
3ος ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 09΄ 00
4ος ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΛ ΕΥΚΛΕΙΣ 1h 09΄31΄΄
5ος ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 16΄20΄΄
6ος ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 18 22΄΄
7ος ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 18΄38΄΄
8ος ΚΟΚΟΡΕΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 20΄30΄΄
9ος ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 25΄48΄΄
10ος ΜΙΧΟΣ ΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 27΄40΄΄
11ος ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 28΄00΄΄
12ος ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1h 28΄50΄΄
13ος ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚ Free Runners 1η 29΄30΄΄
14ος ΤΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 15΄37΄΄
15ος ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 35΄47΄΄
16ος ΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΑΛΕΞ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 37΄35΄΄
17ος ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 37΄47΄΄
18ος ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ 1h 37΄47΄΄
19ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 40΄14΄΄
20ος ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 44΄59΄΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α5
1ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΟΜ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 53΄58΄΄
2ος ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 57΄20΄΄
3ος ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Γ Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1h 03΄19΄΄
4ος ΜΠΕΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1h 06΄18΄΄
5ος ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 07΄45΄΄
6ος ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Φ.Σ ΛΑΜΙΑΣ 1h 08΄ 51΄΄
7ος ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ ΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1h 10΄55΄΄
8ος ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 11΄39΄΄
9ος ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 12΄02΄΄
10ος ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1η 12΄49΄΄
11ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SNAILS TEAM 1h 13΄19΄΄
12ος ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1h 14΄05΄΄
13ος ΤΣΙΤΣΙΚΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 1h 14΄55΄΄
14ος ΣΚΛΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 15΄02΄΄
15ος ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 15΄03΄΄
16ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1h16΄53΄΄
17ος ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1h 20΄20΄΄
18ος ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓ ΑΠΣ ΑΠ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1h 20΄25΄΄
19ος ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 22΄56΄΄
20ος ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1h 23΄14΄΄
21ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1h 24΄45΄΄
22ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΔΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 26΄40΄΄
23ος ΕΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΣΑΦΑΝΣ 1h 27΄00
24ος ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 27΄27΄΄
25ος ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 27΄27΄΄
27ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 28΄00
28ος ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 28΄38΄΄
29ος ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Free Runners 1h 29΄32΄΄
30ος ΚΡΙΚΖΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 30΄44΄΄
31ος ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h36΄17΄΄
32ος ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛ ΑΠΣ ΑΠ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1h 43΄59΄΄
33ος ΛΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 52΄40΄΄
34ος ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 58΄50΄΄
35ος ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 58΄59΄΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α6
1ος ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 08΄57΄΄
2ος ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 1h 11΄53΄΄
3ος ΝΤΑΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 14΄42΄΄
4ος ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1h 14΄ 51΄΄
5ος ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 17΄ 16΄΄
6ος ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓ ΤΡΙΠΟΛΗ 1h 20΄04΄΄
7ος ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 24΄53΄΄
8ος ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 27΄04΄΄
9ος ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ν.Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1h 29΄50΄΄
10ος ΙΩΣΙΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ 1h 29΄55΄΄
11ος ΔΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 30΄44΄΄
12ος ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 1h 33΄ 09΄΄
13ος ΣΑΜΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1h 33΄09΄΄
14ος ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 33΄ 30΄΄
15ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 34΄48΄΄
16ος ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1h 35΄35΄΄
17ος ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 37΄ 10΄΄
18ος ΚΟΝΤΖΗΛΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 37΄10΄΄
19ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1h 37΄11΄΄
20ος ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 37΄ 47΄΄
21ος ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 42΄30΄΄
13ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤ ΣΑΦΑΝΣ 1h 53΄24''

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α7
1ος ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΣΔΥΠ 1h 11΄39΄΄
2ος ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 20΄29΄΄
3ος ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 1h 24΄05΄΄
4ος ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 1h 25΄11΄΄
5ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 1h 25΄20΄΄
6ος ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 28΄41΄΄
7ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 1h29΄30''
8ος ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1h 33΄09΄΄
9ος ΑΚΕΡΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1h 33΄09΄΄
10ος ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΠΑΤΡΑ 1h 28; 08;;
11ος ΠΡΟΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1h 43΄10΄΄
12ος ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1h 51΄28΄΄
13ος ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓ ΤΡΑΧΙΝΑ 1h 54΄44΄΄
14ος ΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1h 58΄09΄΄
15ος ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2η 04΄50΄΄
16ος ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2h 15΄00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α8
1ος ΞΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣ ΑΠ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2h 11΄10΄΄

ΑΜΕΑ
1ος ΣΤΡΙΦΤΟΣ ΚΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1h 46΄20΄΄

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Θ3
1η ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1h 21΄10΄΄
2η ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1h 21΄50΄΄

ΚΑΤΓΟΡΙΑ Θ4
1η ΛΕΟΝΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΡΟΜΕΑ ΑΜΑΡΟΤΣΙΟΥ 1h 07΄30΄΄
2η ΜΠΕΤΕΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞΡΤΗΤΗ 1h 20΄59΄΄
3η ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΣΥΛ ΧΙΟΥ 1h 27΄50΄΄
4η ΒΟΤΣΙΟΥ ΦΕΝΙΑ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1h 28΄45΄΄

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Θ5
1η ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦ Free Runners 1h 27΄40΄΄
2η ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΑΠ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1h 35΄27΄΄

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Θ6
1η ΚΑΣΕΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1h 42΄16΄΄

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Θ7
1η ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΚΛΗΣ 2h 15΄00

Ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Λαμίας ευχαριστεί όλους τους συμμετέχοντες αθλητές , που
παρά το φαινόμενο των καιρών βρέθηκαν για μια ακόμη χρονιά στην ΙΣΤΟΡΙΚΗ
ΑΥΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ .
Ευχαριστούμε το Δήμο Λαμιέων και ιδιαίτερα την Αντιδήμαρχο κ Αργύρη για τη
συνδιοργάνωση και το ενδιαφέρον της για την μετέπειτα διεξαγωγής αυτού του
αγώνα.
Ευχαριστούμε το κ. ΚΟΚΚΟΡΗ , αντιπρόσωπο της Ασφαλιστικής Εταιρείας ΜΙΝΕΤΤΑ για
την χορηγία της Εταιρείας για 2η συνεχόμενη χρονιά .
Ευχαριστούμε τον υπεύθυνο της ΑΘΗΝΑΙΚΗΣ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑΣ κ Καπρούλια για τη
ανελειπή χορήγηση των νερών ΙΟΛΗ, ( περισσότερο από 25 διοργανώσεις ) .
Ευχαριστούμε το ΕΚΑΒ για τη παρουσία του κατά τη διαρκεια του αγώνα , την
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΑΣΤΥΝΟΜΙΑ για την ασφάλεια που μας παρείχε κατά τη διεξαγωγή του
αγώνα .
Ευχαριστούμε τη Ένωση Πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής , τον Σύλλογο Παλαιών Αθλητών
Κλασσικού Αθλητισμού Σέγας, το Σύνδεσμό Κριτών Κλασσικού Αθλητισμού Φθιώτιδας
για τη συμμετοχή τους στην εκδηλωσή μας, το συγκρότημα Τεμπέλη για τη παροχή χώρου
για τις απονομές.
Ευχαριστούμε τα μέλη του Ερυθρού Σταυρού για την βοηθειά τους κατά τη διαδρομή.
Τέλος ευχαριστούμε τον κόσμο που με το ζεστό χειροκροτημά του επιβράβευε τους
τερματίζοντες αθλητές.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΑΣ .
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ .
Για το Δ. Σ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΣΑΝΤΑΡΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001