Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Aποτελέσματα 5 ου Ευρυτάνειου δρόμου 19,5km (Κρίκελλο 6-8-2016)

Τελικά αποτελέσματα 5ου Ευρυτάνειου δρόμου 19,5km (Κρίκελλο 6-8-2016)
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) Φύλο κατάταξη φύλου Σύλλογος Κατάταξη /ηλικ. κατ. ηλικ. κατ. Μέσος ρυθμός/km
1. 3863 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:17:56,39 m 1 DYNAFIT-MYATHLETE 1 M30 3:59
2. 3859 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:20:25,65 m 2 ODLO-LA SPORTIVA 2 M30 4:07
3. 3947 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1:20:36,67 m 3 1 M40 4:08
4. 3937 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 1:22:28,09 m 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΛΑΜΙΑ 3 M30 4:13
5. 3858 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:24:43,84 m 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4 M30 4:20
6. 3958 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:25:02,00 m 6 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2 M40 4:21
7. 3932 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:25:46,62 m 7 ΣΔΥΒ 1 M50 4:23
8. 3887 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:26:12,12 m 8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 5 M30 4:25
9. 3948 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:26:32,90 m 9 MARATHON CLUB-DYNAFIT 3 M40 4:26
10. 3861 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:28:03,58 m 10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 2 M50 4:30
11. 3998 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:30:13,63 m 11 ΤΡΑΧΙΝΑ 6 M30 4:37
12. 3972 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:31:36,45 m 12 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 M50 4:41
13. 3866 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:32:00,96 f 1 DYNAFIT-MYATHLETE 1 F20 4:43
14. 3878 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:32:57,12 m 13 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4 M50 4:46
15. 3982 ΠΡΑΤΊΛΑΣ ΛΟΥΚΆΣ 1:33:22,00 m 14 ΤΡΑΧΙΝΑ 4 M40 4:47
16. 3955 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:33:33,09 m 15 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 5 M40 4:47
17. 3933 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:36:24,03 m 16 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6 M40 4:56
18. 3924 ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:37:11,86 m 17 7 M30 4:59
19. 3842 ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:38:54,26 m 18 7 M40 5:04
20. 3928 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:39:05,98 m 19 MARATHON CLUB 8 M40 5:04
21. 3954 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:39:11,77 f 2 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 5:05
22. 3970 ΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ ΜΙΧΑΉΛ 1:39:37,76 m 20 ΤΡΑΧΙΝΑ 9 M40 5:06
23. 3976 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:39:42,72 m 21 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 8 M30 5:06
24. 3953 ΜΆΚΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:39:47,23 m 22 10 M40 5:07
25. 3886 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 1:40:46,01 m 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11 M40 5:10
26. 3940 ΚΕΝΤΡΟΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:40:56,02 m 24 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 12 M40 5:10
27. 3848 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:41:05,51 m 25 1 M20 5:11
28. 3950 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:41:06,45 m 26 evritania running team 13 M40 5:11
29. 3977 ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:42:04,59 m 27 14 M40 5:14
30. 3938 ΚΑΤΣΊΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:42:12,23 m 28 evritania running team 5 M50 5:14
31. 3989 ΣΚΑΜΑΓΚΟΎΛΗΣ ΚΏΣΤΑΣ 1:42:16,87 m 29 ΤΡΑΧΙΝΑ 15 M40 5:14
32. 3889 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:42:58,28 m 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 M40 5:16
33. 3893 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 1:44:55,23 m 31 17 M40 5:22
34. 3952 ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:45:50,67 m 32 ΤΣΕΚΛΙΣΤΑ 6 M50 5:25
35. 3942 ΚΟΛΌΚΑ ΦΩΤΕΙΝΉ 1:46:02,51 f 3 Dynafit 2 F20 5:26
36. 3868 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:46:02,71 m 33 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 9 M30 5:26
37. 3877 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:46:05,37 m 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18 M40 5:26
38. 3900 ΑΝΆΓΝΟΥ ΕΥΘΎΜΙΟΣ 1:46:22,69 m 35 ΤΡΑΧΙΝΑ 19 M40 5:27
39. 3941 ΚΛΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:46:39,47 m 36 ΔΡΟΜΕΙΣ 7 M50 5:28
40. 3967 ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1:46:53,47 m 37 1 5:28
41. 3944 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:47:01,27 m 38 ΕΟΣ 20 M40 5:29
42. 3888 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:47:41,56 m 39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10 M30 5:31
43. 3943 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:48:24,02 m 40 ΤΡΑΧΙΝΑ 11 M30 5:33
44. 3909 ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:48:54,62 m 41 ΤΡΑΧΙΝΑ 21 M40 5:35
45. 3911 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:49:02,65 m 42 GLAM 22 M40 5:35
46. 3876 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:49:22,64 m 43 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8 M50 5:36
47. 3987 ΣΑΚΚΕΛΆΡΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 1:49:48,23 m 44 ΤΡΑΧΙΝΑ 2 M20 5:37
48. 3910 ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 1:51:12,94 f 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3 F20 5:42
49. 3992 ΣΤΑΜΈΛΛΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ 1:53:56,46 m 45 ΤΡΑΧΙΝΑ 1 M60 5:50
50. 3897 ΤΣΙΆΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ 1:55:00,51 m 46 evritania running team 12 M30 5:53
51. 3914 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ 1:55:55,90 f 5 1 F30 5:56
52. 3984 ΡΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:57:23,96 m 47 ΤΡΑΧΙΝΑ 9 M50 6:01
53. 3961 ΜΠΆΔΑΣ ΣΠΎΡΟΣ 1:58:54,76 m 48 10 M50 6:05
54. 3963 ΝΑΟΎΜ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 1:58:55,75 m 49 ΤΡΑΧΙΝΑ 3 M20 6:05
55. 3913 ΓΕΩΡΓΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:59:28,46 m 50 ΤΡΑΧΙΝΑ 11 M50 6:07
56. 3884 ΧΗΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2:00:43,56 m 51 ΣΑΠΠΑΖ 12 M50 6:11
57. 3929 ΚΑΓΚΑΡΆ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 2:00:59,55 f 6 ΤΡΑΧΙΝΑ 2 F30 6:12
58. 3945 ΚΟΎΤΣΙΚΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 2:00:59,95 m 52 ΤΡΑΧΙΝΑ 23 M40 6:12
59. 3901 ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:01:02,04 m 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 M40 6:12
60. 3873 ΔΑΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:02:00,96 m 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2 M60 6:15
61. 4000 ΤΖΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:02:02,78 m 55 25 M40 6:15
62. 3939 ΚΕΝΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:02:25,06 m 56 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 13 M50 6:16
63. 3891 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:02:25,61 m 57 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 3 M60 6:16
64. 3951 ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:02:31,20 m 58 Τ.Ε.Ι ΚΟΖΑΝΗΣ 4 M20 6:16
65. 3883 ΦΟΥΡΝΟΔΑΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2:03:15,10 m 59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1 M18 6:19
66. 3882 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:03:15,76 m 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2 M18 6:19
67. 3973 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:04:44,17 m 61 26 M40 6:23
68. 3853 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 2:05:55,82 m 62 5 M20 6:27
69. 3979 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:06:35,00 m 63 14 M50 6:29
70. 3996 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:08:36,72 m 64 ΔΡΟΜΕΩΝ 15 M50 6:35
71. 3855 ΤΣΑΚΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2:09:50,90 m 65 ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 6 M20 6:39
72. 3962 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:10:29,92 m 66 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 27 M40 6:41
73. 3969 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:11:20,50 f 7 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1 F50 6:44
74. 3921 ΓΩΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:11:20,64 m 67 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 16 M50 6:44
75. 3862 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:12:14,54 m 68 ΤΡΑΧΙΝΑ 13 M30 6:46
76. 3986 ΣΑΚΚΕΛΆΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2:14:48,44 m 69 ΤΡΑΧΙΝΑ 14 M30 6:54
77. 3923 ΕΓΡΕΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 2:15:00,16 m 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 M30 6:55
78. 3994 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:18:50,09 m 71 YIOULIS RUNNING TEAM 7 M20 7:07
79. 3880 ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:19:46,44 m 72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3 M18 7:10
80. 3975 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:21:26,98 m 73 17 M50 7:15
81. 3925 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:22:37,48 m 74 ΣΔΥΑ 4 M60 7:18
82. 3920 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:22:44,17 m 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 M40 7:19
83. 3903 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:23:27,79 m 76 FENERBAHCE 29 M40 7:21
84. 3934 ΚΑΛΎΒΑ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2:25:14,36 f 8 ΤΡΑΧΙΝΑ 3 F30 7:26
85. 3902 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:26:08,39 m 77 Ο.Μ.Γ 5 M60 7:29
86. 3985 ΡΕΝΤΊΦΗΣ ΛΟΥΚΆΣ 2:26:33,50 m 78 ΤΡΑΧΙΝΑ 30 M40 7:30
87. 3898 ΤΣΑΜΆΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 2:26:36,77 m 79 ΤΡΑΧΙΝΑ 16 M30 7:31
88. 3885 ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:29:25,36 m 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31 M40 7:39
89. 3957 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:30:43,74 m 81 32 M40 7:43
90. 3993 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2:30:45,48 f 9 VEGAN 1 F40 7:43
91. 3981 ΠΟΥΛΉΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 2:30:52,69 m 82 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 6 M60 7:44
92. 3843 ΦΟΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:32:11,93 m 83 4 M18 7:48
93. 3919 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:32:51,64 m 84 17 M30 7:50
94. 3968 ΠΑΛΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:32:53,33 f 10 4 F20 7:50
95. 3966 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:35:25,52 m 85 2 7:58
96. 3965 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ BAΣΙΛΗΣ 2:35:33,04 m 86 3 7:58
97. 3895 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 2:44:49,71 f 11 YIOULIS RUNNING TEAM 2 F40 8:27
98. 3881 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:46:44,02 m 87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5 M18 8:33
99. 3980 ΠΟΡΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:46:49,62 m 88 Σ.Δ.Υ.Π. 18 M50 8:33
100. 3847 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ 2:59:10,10 f 12 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2 F50 9:11
101. 3899 ΤΣΑΚΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3:04:15,00 m 89 4 9:26
102. 3846 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3:16:47,76 m 90 19 M50 10:05
103. 3849 ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 3:19:31,44 f 13 4 F30 10:13
104. 3850 ΠΑΝΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3:19:32,02 f 14 3 F40 10:13


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001