Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
3
4
5
6
7
8
9
Ημερομηνία : 2018-09-09
10
11
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΡΟΣ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23.920μ. ΤΟΠΟΣ ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ.Λ.Μ.Α.-Υ.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΛΑΪΚΟΥ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑΤΑ:
• ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
• ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
• ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ – ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ – ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
• ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Δ/νση: ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, πλ. Κόρακα, Χανιώπορτα, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, ΤΚ 71303, τηλ.: 6974481191, 6972865015, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 23
ος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΥΡΟΣ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23.920μ.
ΤΟΠΟΣ ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2016

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Ζερβάκης Ιωάννης 1984 Σητειακός 1:25:41
2. Παπαδάκης Σταμάτης 1974 Ο.Φ.Η. 1:30:02
3. Σηφάκης Μανώλης 1973 Ο.Φ.Η. 1:31:15

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Αχλάτη Μαρίνα 1974 Αφορδακός Team 1:44:41
2. Γαργεράκη Ευγενία 1981 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 1:54:11
3. Φέρντερσεν Έλενα 1984 Σ.Μ. Κρήτης 1:54:57

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 40-49 ΕΤΩΝ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Τζιώτης Νικηφόρος 1976 Ο.Φ.Η. 1:41:55
2. Μπριτζολάκης Μανώλης 1971 Ο.Υ. Κρήτης 1:44:01
3. Μαγκαφουράκης Μανώλης 1972 Ο.Υ. Κρήτης 1:44:38

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΙΣΣΕΣ 40 ΚΑΙ ΑΝΩ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Βογιατζή Δήμητρα 1968 Ο.Φ.Η. 1:57:28
2. Φουρναράκη Ειρήνη 1973 Σ.Μ. Κρήτης 1:58:37
3. Βίτσα Δήμητρα 1974 Ο.Υ. Κρήτης 2:13:35

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 50-59 ΕΤΩΝ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Φιλιππάκης Μανώλης 1959 Ιεράπετρα 1:42:13
2. Τσατσάκης Αναστάσιος 1964 Ο.Φ.Η. 2:01:29
3. Μαρκάκης Αθανάσιος 1960 Ο.Υ. Κρήτης 2:03:38

ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 60 ΚΑΙ ΑΝΩ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Σαριδάκης Ιωάννης 1956 Ο.Φ.Η. 1:43:15
2. Αντωνάκης Στέφανος 1955 Ο.Φ.Η. 2:16:07
3. Βαμβουκάκης Αντώνης 1954 Ο.Υ. Κρήτης 2:18:45

ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ.Λ.Μ.Α.-Υ.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΛΑΪΚΟΥ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑΤΑ:
• ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
• ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
• ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ – ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ – ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
• ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Δ/νση: ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, πλ. Κόρακα, Χανιώπορτα, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, ΤΚ 71303, τηλ.: 6974481191, 6972865015, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Ζερβάκης Ιωάννης 1984 Σητειακός 1:25:41
2. Παπαδάκης Σταμάτης 1974 Ο.Φ.Η. 1:30:02
3. Σηφάκης Μανώλης 1973 Ο.Φ.Η. 1:31:15
4. Ελ Αρφαουί Αμπντελατίφ 1978 Ο.Φ.Η. – Μαρόκο 1:32:16
5. Σκουτάρης Νίκος 1982 Βόλος 1:39:23
6. Τζιώτης Νικηφόρος 1976 Ο.Φ.Η. 1:41:55
7. Φιλιππάκης Μανώλης 1959 Ιεράπετρα 1:42:13
8. Σαριδάκης Ιωάννης 1956 Ο.Φ.Η. 1:43:15
9. Βουρεξάκης Ανδρέας 1981 Ο.Φ.Η. 1:43:15
10. Μπριτζολάκης Μανώλης 1971 Ο.Υ. Κρήτης 1:44:01
11. Μαγκαφουράκης Μανώλης 1972 Ο.Υ. Κρήτης 1:44:38
12. Αχλάτη Μαρίνα 1974 Αφορδακός Team 1:44:41
13. Αντωναράκης Φώτης 1987 Ανεξάρτητος 1:45:46
14. Μαλλιωτάκης Μιχαήλ 1972 Αφορδακός Team 1:48:20
15. Κουρκούτης Ελευθέριος 1982 Ανεξάρτητος 1:49:05
16. Ρηγάκης Ηλίας 1974 Φανερωμένη «Olive-Yard» 1:53:56
17. Πεδιαδιτάκης Μανώλης 1988 Σ.Μ. Κρήτης 1:54:07
18. Γαργεράκη Ευγενία 1981 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 1:54:11
19. Σερπετσιδάκης Γεώργιος 1968 Σ.Μ. Κρήτης 1:54:28
20. Φέρντερσεν Έλενα 1984 Σ.Μ. Κρήτης 1:54:57
21. Πασχαλίδης Αυγουστίνος 1980 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 1:55:05
22. Παπαγιαννάκης Γεώργιος 1975 Ανεξάρτητος 1:56:46
23. Πολιτάκης Χαράλαμπος 1970 Ανεξάρτητος 1:57:22
24. Βογιατζή Δήμητρα 1968 Ο.Φ.Η. 1:57:28
25. Κουβίδης Νίκος 1978 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 1:57:38
26. Μαρτίνοβιτς Νέστορας 1973 Μίλατος Λασιθίου 1:57:40
27. Φουρναράκη Ειρήνη 1973 Σ.Μ. Κρήτης 1:58:37
28. Φασουλάκης Αλέξανδρος 1970 «Ανεβόλεμα» 2:00:54
29. Γενετζάκης Ευάγγελος 1981 Ο.Φ.Η. 2:01:17
30. Καπνιστός Μιχάλης 1973 Ο.Υ. Κρήτης 2:01:27
31. Τσατσάκης Αναστάσιος 1964 Ο.Φ.Η. 2:01:29
32. Ψαλιδάκης Μάριος 1976 Σ.Μ. Κρήτης 2:02:16
33. Μαρνέλλος Γιάννης 1972 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:02:47
34. Μαρκάκης Αθανάσιος 1960 Ο.Υ. Κρήτης 2:03:38
35. Διαρμισάκης Κώστας 1962 Ανεξάρτητος 2:04:00
36. Μπουτσαράκης Αντώνιος 1978 Ανεξάρτητος 2:04:06
37. Κωνσταντουλάκης Εμμανουήλ 1994 Ανεξάρτητος 2:04:28
38. Γυφτοπούλου Ελένη 1991 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:04:28
39. Κουνδουράκης Γιάννης 1975 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:04:28
40. Κώνστας Χρήστος 1979 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:04:28
41. Ζουνάκης Νίκος 1984 Ανεξάρτητος 2:05:06
42. Στυλιανάκης Μιχάλης 1965 Σ.Μ. Κρήτης 2:05:31
43. Λεωνίδης Αναστάσιος 1979 Σ.Μ. Κρήτης 2:06:01
44. Παπανικολάου Παναγιώτης 1978 Intersport Running Team 2:07:30

ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ.Λ.Μ.Α.-Υ.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΛΑΪΚΟΥ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑΤΑ:
• ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
• ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
• ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ – ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ – ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
• ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Δ/νση: ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, πλ. Κόρακα, Χανιώπορτα, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, ΤΚ 71303, τηλ.: 6974481191, 6972865015, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
45. Πλουμίδης Ιωάννης 1983 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:07:33
46. Στεφανίδης Αλέξανδρος 1980 2:08:20
47. Κωστάκης Ιωάννης 1987 Χανιά 2:08:45
48. Παναγιωτάκης Νίκος 1973 Ο.Υ. Κρήτης 2:08:47
49. Ελληνικάκης Μιχάλης 1972 Ο.Υ. Κρήτης – Σητεία 2:08:59
50. Πακίδη Σύλβια 1982 Αφορδακός Team 2:09:07
51. Ξιούρας Κώστας 1973 Απόλλων Δυτικής Αττικής 2:09:43
52. Μαρκάκη Έλενα 1985 Ανεξάρτητη 2:10:13
53. Ταβλαδωράκης Γιώργος 1964 «Ανεβόλεμα» – Ψυχρό 2:10:16
54. Αϊβαλιώτης Παναγιώτης 1967 Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης 2:10:25
55. Παπαδάκης Δημήτριος 1974 «Καρδιά του Παιδιού» 2:11:26
56. Μαυρικάκης Ιωάννης 1977 Ο.Υ. Κρήτης 2:12:00
57. Νο 60 2:12:25
58. Ιωάννου Άγγελος 1976 Ο.Υ. Κρήτης 2:12:32
59. Μαυρακάκης Ανδρέας 1968 Ηράκλειο 2:12:41
60. Δομαλάκης Εμμανουήλ 1981 Ηράκλειο 2:12:56
61. Κούρλας Δημήτριος 1971 «Ανεβόλεμα» – Ηράκλειο 2:13:26
62. Βίτσα Δήμητρα 1974 Ο.Υ. Κρήτης 2:13:35
63. Κουτεντάκης Αριστείδης 1967 Γέργερη Ηρακλείου 2:13:48
64. Γενετζάκης Μανώλης 1983 Αρχάνες 2:14:20
65. Καραγιαννάκη Γεωργία 1987 Ο.Φ.Η. 2:14:20
66. Μαστοράκης Μανώλης 1983 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:14:49
67. Μαυρικάκης Γιάννης Ο.Υ.Κρήτης 2:15:49
68. Αντωνάκης Στέφανος 1955 Ο.Φ.Η. 2:16:07
69. Tρούλη Μαριάννα 1974 Ανεξάρτητη 2:16:53
70. Μπιτζές Δημήτριος 1967 Σ.Μ. Κρήτης 2:16:56
71. Σουμελίδης Ματθαίος 1969 «Καρδιά του Παιδιού» 2:17:27
72. Μαλίρου Αναστασία 1993 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:17:33
73. Καζαμιάκης Ηρακλής 1970 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:17:59
74. Πάγκαλος Εμμανουήλ 1973 Ηράκλειο 2:18:15
75. Κατσοπρινάκης Γεώργιος 1975 Ανεξάρτητος 2:18:39
76. Βαμβουκάκης Αντώνης 1954 Ο.Υ. Κρήτης 2:18:45
77. Σιγανός Μάρκος 1992 Αφορδακός Team 2:19:00
78. Σταυρόπουλος Σάκης 1978 «ΑΘΛΗΣ.Σ.Υ» 2:19:13
79. Καληοράκη Καλλιόπη 1977 Ανεξάρτητη 2:19:20
80. Επιτροπάκης Γεώργιος 1970 ΣΥ.Δ.ΚΑ.Κ. 2:19:23
81. Σουλιτζής Νίκος 1979 Ο.Υ. Κρήτης 2:19:36
82. Μαυρικάκης Παύλος 1969 «Καρδιά του Παιδιού» 2:22:07
83. Γκερμεσιώτης Σεραφείμ 1994 Ανεξάρτητος 2:22:37
84. Παγκαλάκης Νικόλαος 1967 ΣΑΦΑΝΣ 2:23:00
85. Παπαδοβασιλάκη Έφη 1987 Ανεξάρτητη 2:23:00
86. Καπελάκης Γεώργιος 1974 Ο.Υ. Κρήτης 2:23:33
87. Παχάκης Γεώργιος 1958 Ο.Υ. Κρήτης 2:24:16
88. Προχεράκης Μανώλης 1967 «Ανεβόλεμα» - Ηράκλειο 2:26:02
89. Τερζάκης Παναγιώτης 1995 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:26:18
90. Παπαδάκης Αντώνης 1995 Ανεξάρτητος 2:27:37
91. Σοχωράκης Μανώλης 1955 Ο.Υ. Κρήτης 2:28:46
92. Βράχνης Λεωνίδας 1993 Ανεξάρτητος 2:28:48

ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ.Λ.Μ.Α.-Υ.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΛΑΪΚΟΥ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑΤΑ:
• ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
• ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
• ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ – ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ – ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
• ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Δ/νση: ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, πλ. Κόρακα, Χανιώπορτα, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, ΤΚ 71303, τηλ.: 6974481191, 6972865015, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

93. Σταυρίδης Αλέξιος 1970 Σ.Μ. Κρήτης 2:28:55
94. Βαρελάς Ιωάννης 1974 Ανεξάρτητος 2:29:18
95. Νο 139 2:29:34
96. Νακατσιάδης Γιάννης 1974 Ηράκλειο 2:29:40
97. Μουντράκης Στέφανος 1980 Ανεξάρτητος 2:29:50
98. Νο 65 2:29:52
99. Νο 141 2:33:47
100. Λαμπράκη Άννα 1979 Αναξάρτητη 2:34:07
101. Ρουκουνάκης Εμμανουήλ 1977 Ανεξάρτητος 2:36:16
102. Γαλανάκης Κώστας 1983 Ανεξάρτητος 2:36:30
103. Νο 80 2:36:40
104. Δημητρίου Μανώλης 1979 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:37:12
105. Χαλβατζής Ελευθέριος 1981 Ανεξάρτητος 2:37:25
106. Χαλβατζής Παντελής 1953 Ο.Υ. Κρήτης 2:37:25
107. Πεπονάκης Μύρων 1959 Ο.Υ. Κρήτης 2:37:45
108. Καλογερίδης Μανώλης 1966 Ο.Υ. Κρήτης 2:38:19
109. Κακλαμάνος Τηλέμαχος 1979 Ο.Υ. Κρήτης 2:38:19
110. Μπαρμπουνάκης Κώστας 1967 Σ.Δ.Ηρακλείου 2:38:57
111. Μπιτσακάκης Γεώργιος 1973 Οδυσσέας Πετρούπολης 2:39:42
112. Νικηφοράκης Κώστας 1697 Ο.Υ. Κρήτης 2:41:02
113. Κυπράκης Αριστείδης 1976 Ανεξάρτητος 2:41:31
114. Μπελιβανάκης Μιχαήλ 1955 Μάλια 2:42:17
115. Νο 417 2:43:27
116. Ανυφαντάκης Μανώλης 1975 Ανεξάρτητος 2:44:35
117. Μαρκατάτος Μιχάλης 1965 Ο.Υ. Κρήτης 2:44:47
118. Τσαγκαράκης Κώστας 1976 Ανεξάρτητος 2:44:56
119. Χουρδάκης Ανδρέας 1981 Ανεξάρτητος 2:45:18
120. Αδαμάκης Νίκος 1979 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 2:46:36
121. Βαρανάκης Χάρης 1960 Ο.Υ. Κρήτης 2:46:36
122. Βέτι Φλώρα 1965 Αλβανία 2:51:35
123. Βογιατζάκης Κώστας 1963 Απόλλων Δυτικής Αττικής 2:52:16
124. Γαλανάκης Ειρηναίος 1979 Ανεξάρτητος 2:55:35
125. Τριανταφυλλάκης Αντώνης 1948 Ο.Υ. Κρήτης 2:56:17
126. Μαυρουδής Δημήτριος 1960 Ηράκλειο 2:56:17
127. Σκουρβουλιανάκη Μαρία 1977 Σ.Μ. Κρήτης - Αγία Βαρβάρα 3:00:33
128. Καρυδάκης Νεκτάριος 1966 «ΑΘΛΗΣ.Σ.Υ» 3:02:06
129. Ψαλιδάκης Μάριος 1976 Σ.Μ. Κρήτης 3:02:16
130. Μαρκάτος Θωμάς 1963 Ο.Υ. Κρήτης 3:03:17
131. Πλουμίδης Ιωάννης 1983 Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου 3:07:33
132. Τζούλιας Θεόδωρος 1955 Ηράκλειο 3:09:20
133. Τέντου Μαρία 1970 Ανεξάρτητη 3:11:55
134. Κοκολάκης Γρηγόριος 1966 Ε.Ο.Σ. Ηρακλείου 3:11:56
135. Ανδριανάκης Γιάννης 1947 Χάρακας Μονοφατσίου 3:12:10
136. Βιτσαξάκης Μιχάλης 1947 Ηράκλειο 3:17:25
137. Περάκης Παναγιώτης 1972 Σ.Μ. Κρήτης 3:17:47

ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ.Λ.Μ.Α.-Υ.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΛΑΪΚΟΥ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑΤΑ:
• ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
• ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
• ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ – ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ – ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
• ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Δ/νση: ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, πλ. Κόρακα, Χανιώπορτα, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, ΤΚ 71303, τηλ.: 6974481191, 6972865015, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

36
ος
ΔΙΚΤΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 700μ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΑΓΟΡΙΑ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Καρανδινός Μενέλαος
2. Χαλκιαδάκης Νίκος
3. Σερπετσιδάκης Γιάννης

36
ος
ΔΙΚΤΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 700μ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Παπαγιαννάκη Μαρία
2. Μαρνέλλου Νίκη
3. Πιταροκοίλη Βασιλική

36
ος
ΔΙΚΤΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 1500μ. ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Βαν Λιντούτ Πανδώρα
2. Welch Μαρία-Γιολάντα
3. Δημητρίου Αθηνά-Μαρία

36
ος
ΔΙΚΤΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 50μ. ΝΗΠΙΩΝ - ΑΓΟΡΙΑ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Δραμητινός Γιώργος
2. Πατεράκης Νικόλαος
3. Καλογερίδης Μανώλης

36
ος
ΔΙΚΤΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 50μ. ΝΗΠΙΩΝ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ονοματεπώνυμο Έτος Γέν. Σύλλογος / Πόλη / Χωριό Επίδοση
1. Πιταροκοίλη Αφροδίτη

2. Κωστομανωλάκη Άρτεμις
3. Χρονάκη Άρτεμις


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001