Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
8
9
10
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5 ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

A/A Gender BIB Name YOB Club Finish
1 Male 643 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΑΛΑΣ 1971 ΘΕΣΠΙΕΣ 1:23:23
2 Male 22 GEORG GANGLBAUER 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:30
3 Male 1013 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ 1990 STOIKOS TRAINING 1:23:58
4 Male 907 ΖΗΣΗΣ ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1994 1:27:27
5 Male 205 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ 1970 MY ATHLETE 1:27:31
6 Male 185 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΟΝΙΑΣ 1:27:46
7 Male 759 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΣΣΑΣ 1969 ΤΡΙΚΑΛΑ. 1:29:06
8 Male 1443 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ - ΚΑΣΙΜΗΣ TRAINING 1:30:32
9 Male 1027 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:30:34
10 Male 802 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΩΛΕΣ 1969 - 1:32:36
11 Male 249 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 1974 - 1:35:19
12 Male 258 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:09
13 Male 167 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:28
14 Male 531 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΑΙΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:12
15 Male 238 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 FLOGA 1:37:36
16 Male 1140 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛ.ΚΑΣΤΡΟΥ 1:37:40
17 Male 885 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 1:37:51
18 Male 1435 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΖΙΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:38:31
19 Male 559 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1973 1:38:51
20 Male 196 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 1976 CHALKIDA CROSSFIT 1:38:51
21 Male 544 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:39:56
22 Male 1453 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:40:01
23 Male 801 ΧΡΗΣΤΟΣ/XRISTOS ΜΥΛΩΝΑΣ/MILONAS 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:40:07
24 Female 161 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΤΡΑΧΙΝΑ/Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:41:13
25 Male 252 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:24
26 Male 246 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 1979 - 1:42:19
27 Male 827 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:29
28 Male 1461 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΧΝΑ 1:42:30
29 Male 293 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:43:21
30 Male 270 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:43:22
31 Male 904 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1979 1:43:52
32 Male 1467 ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ - 1:44:03
33 Male 155 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1:44:44
34 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:44:49
35 Male 438 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 1972 1:45:01
36 Male 981 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΥΠΑΣ 1973 RUNNING CLUB BY STAY FIT GYM 1:45:16
37 Male 900 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 ΑΚΟΛ 1:45:20
38 Male 134 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ 1:45:26
39 Male 916 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957 RUNNING CLUB STAY-FIT 1:45:39
40 Male 1456 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:46:16
41 Male 911 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΣΔΥΑ 1:46:45
42 Male 151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:47:10
43 Male 213 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:47:21
44 Male 945 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:44
45 Male 1454 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:47:59
46 Male 1018 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΑΣ 1970 1:48:39
47 Male 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1972 AGORA SHOP 1:48:59
48 Male 768 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 1:49:06
49 Male 283 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 1960 KNIGHTS.AC_DE 1:49:08
50 Male 1437 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:34
51 Male 183 ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΟΣ 1973 AGORA SHOP 1:50:04
52 Male 260 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:51:45
53 Female 1083 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΙΔΗ 1:51:45
54 Male 207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΦΙΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:51:45
55 Male 126 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 1976 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 1:52:22
56 Male 824 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΡΜΑΣ 1970 RUNNINGCLUB STAYFIT 1:52:22
57 Male 1141 ΝΙΚΟΑ ΜΠΑΡΑΚΟΣ - ΣΥΛΛ.ΚΑΣΤΡΟΥ 1:52:34
58 Male 932 ΣΑΚΗΣ ΣΕΜΟΣ 1977 1:52:39
59 Male 756 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΗΣ 1951 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:52:40
60 Male 901 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ- ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 1:52:45
61 Male 1148 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:54
62 Male 1031 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:12
63 Male 879 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1980 Σ.Δ.Υ.Μ 1:53:14
64 Male 607 ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ 1978 BALIOTIS.NATURE TRAIL 1:53:25
65 Male 780 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ 1966 STAY FIT ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ 1:53:48
66 Male 1450 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:16
67 Male 1124 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:54:35
68 Male 592 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1979 1:55:07
69 Male 593 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1980 1:55:08
70 Male 526 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ 1975 STAY FIT 1:55:12
71 Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 1980 1:55:13
72 Male 992 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ 1983 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:55:33
73 Male 984 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ 1973 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 1:55:38
74 Male 176 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1:55:53
75 Male 971 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1976 1:55:58
76 Male 882 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:56:21
77 Male 950 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 1960 ΕΛΒΑΛ 1:56:31
78 Male 444 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1975 ANEKSARTITOS 1:56:42
79 Male 927 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:56:56
80 Male 132 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:56:56
81 Male 1078 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1975 1:57:01
82 Male 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ 1958 ΣΑΦΑΝΣ 1:57:08
83 Male 166 ΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:57:17
84 Male 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ 1:57:45
85 Male 810 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:57:53
86 Male 271 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:58:42
89 Male 558 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:57
90 Male 570 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:57
87 Male 121 ΧΑΛΕΝΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ 1:58:57
88 Male 251 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΙΚΗΣ 1:58:57
91 Male 223 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ 1979 1:58:59
92 Male 744 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 1954 SEVAS 1:59:12
93 Male 854 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:59:32
94 Male 1158 MAREK BODGIONY - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:33
95 Male 1460 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΤΟΣ - 1:59:34
96 Male 856 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:59:55
97 Male 180 ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΜΕΝΗΣ 1991 HERBALIFE 2:00:00
98 Male 844 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1969 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:00:31
99 Male 891 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1953 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:00:42
100 Male 116 CHASSAN KISKI 1958 SDIATHENS 2:00:52
101 Male 1085 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
102 Male 127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΛΟΥΔΗΣ 2:01:09
103 Male 173 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ 2:02:20
104 Male 261 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΚΟΣ 2:02:40
105 Male 999 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1977 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 2:02:51
106 Male 947 ΜΑΝΟΣ ΣΚΑΡΠΑΡΗΣ 1978 KOPPAWEB 2:03:32
107 Female 874 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:03:57
108 Male 873 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:17
109 Male 639 AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:25
110 Male 1048 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:54
111 Male 1185 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΑΜΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:14
112 Male 543 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ 1993 ADIDAS RUNNERS 2:06:23
113 Male 263 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΔΔΙΤΗΣ 1976 2:06:45
114 Male 584 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:16
115 Male 229 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:07:42
116 Male 926 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ 1953 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:08:15
117 Male 201 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1969 2:08:16
118 Male 1439 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΛΑΣΣΑΚΗΣ - ΑΚΡΑΦΝΙΟ 2:08:56
119 Male 740 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ 1975 2:08:57
120 Male 274 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΙΦΗΣ 2:10:23
121 Male 1152 DOROTA ΣΟΥΧΟΤΣΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:53
122 Male 1468 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΚΗΣ - 2:11:28
123 Male 995 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 2:11:39
124 Male 925 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ 1969 2:11:40
125 Male 949 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 1987 2:11:40
126 Male 979 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ 1973 2:11:58
127 Male 152 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1948 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:04
128 Male 970 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 1954 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 2:12:30
129 Male 177 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:32
130 Male 499 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:12:41
131 Male 218 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΒΑΡΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:02
132 Male 1147 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:20
133 Female 973 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN 2:14:21
134 Male 615 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 2:14:21
135 Male 1458 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΕΜΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:01
136 Male 1126 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ - 2:15:44
137 Male 1448 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:48
138 Male 803 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1969 2:16:19
139 Male 202 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 "ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ""Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ""" 2:16:40
140 Male 169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤ 2:16:52
141 Female 952 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΟΥ 1967 Σ.Δ.Υ.Θ. 2:16:55
142 Male 168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:46
143 Male 1459 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:53
144 Male 551 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:21:52
145 Male 1114 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:22:50
146 Male 1451 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:12
147 Male 501 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ 1950 ARMENIAN RUNNRES 2:24:51
148 Male 243 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ 1970 2:26:15
149 Male 147 ΣΥΜΕΩΝ ΔΡΙΤΣΑΣ 2:26:33
150 Male 119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:26:53
151 Female 269 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΛΑΦΑΤΗ 1985 2:28:52
152 Female 1455 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑΦΑΤΗ - 2:28:57
153 Male 646 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 2:29:20
154 Male 170 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:56
155 Male 1115 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 1966 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 2:33:17
156 Female 858 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΩΓΟΥ 1994 ΚΑΝΕΝΑΣ 2:33:29
157 Male 187 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 ΚΑΝΕΝΑΣ 2:33:30
158 Male 626 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 FLESHGOD APOCALYPSE RC 2:34:05
159 Male 989 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:03
160 Female 983 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΖΑΛΑΜΠΙΡΑ 1977 2:35:04
161 Male 1149 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΔΥΠ 2:37:16
162 Female 194 ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΓΚΙΑΟΥΡΗ 1948 CHALKIDA 2:39:11
163 Male 912 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 2:41:27
164 Female 1441 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 2:45:25
165 Male 1442 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ - ΦΛΟΓΑ 2:45:25
166 Male 208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 2:48:09
167 Male 996 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1974 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 2:52:06


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001