Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

Oropos Seaside Race 2017 - 29 Οκτ 2017

Half Marathon

Place Name Bib 0-2.5k Time 2.5-5k Time 5-10.5k Time 10.5-16k Time 16-21k Time Chip Time Gun Time Team
1 ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ 4 8:47.7 8:41.5 19:19.1 19:28.9 17:21.1 1:13:38.3 1:13:38.5 
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 333 8:48.1 8:41.6 19:19.1 20:13.3 18:10.9 1:15:12.9 1:15:13.1 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 2 9:04.2 9:16.3 20:22.8 20:47.3 18:41.4 1:18:12.0 1:18:12.1 
4 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 165 9:42.1 9:58.0 21:43.8 21:11.7 19:23.9 1:21:58.9 1:21:59.7 DRCLUB
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 253 9:36.6 10:00.1 21:47.7 21:56.9 19:39.4 1:22:58.8 1:23:00.8 Ανεξάρτητος
6 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 410 9:54.9 10:08.9 22:29.2 22:08.8 19:53.0 1:24:34.9 1:24:34.9 The runners project
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΡΑΣ 424 10:14.0 10:25.7 22:40.0 21:41.0 19:47.8 1:24:46.1 1:24:48.7 
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 202 10:08.8 10:00.1 21:57.5 22:30.2 20:38.5 1:25:05.1 1:25:15.3 
9 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 10:11.1 10:27.5 22:40.5 21:50.3 20:10.3 1:25:20.0 1:25:20.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 513 9:55.1 10:09.1 22:29.5 22:38.8 20:24.1 1:25:36.7 1:25:36.7 
11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 463 9:29.0 9:46.0 22:49.1 23:53.0 21:14.2 1:27:09.9 1:27:11.4 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 329 10:16.2 10:36.7 22:59.7 23:04.0 20:36.1 1:27:29.2 1:27:33.0 
13 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 353 10:11.3 10:27.6 22:39.9 23:25.0 20:59.2 1:27:42.4 1:27:43.1 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 127 10:18.7 10:31.3 23:02.3 23:04.1 21:13.9 1:28:10.2 1:28:10.5 The Runners Project
15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΕΡΑΣ 412 10:23.2 10:33.3 22:56.8 23:04.3 21:18.7 1:28:14.9 1:28:16.4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΠΟΣ 407 10:34.2 10:27.1 22:43.0 23:24.2 21:24.7 1:28:14.8 1:28:33.3 Γκραβα
17 KONSTANTINOS ZAGGOS 124 10:19.0 10:30.9 23:01.6 23:33.7 21:14.6 1:28:40.0 1:28:40.0 The Runners Projects
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΙΛΙΑΡΙΔΗΣ 247 9:28.6 10:16.6 23:47.8 24:44.1 22:07.7 1:30:23.0 1:30:25.0 Ανεξάρτητος
19 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 199 10:31.7 10:55.0 23:33.0 24:12.4 21:41.1 1:30:43.7 1:30:53.4 East London Runners
20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 434 10:36.3 10:40.2 23:41.2 24:19.5 22:02.8 1:31:19.0 1:31:20.2 απσ Απόλλων
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΑΚΑΣ 517 10:46.8 10:52.2 23:56.6 24:11.4 21:46.2 1:31:28.5 1:31:33.4 
22 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ 322 10:31.0 10:55.1 24:03.7 24:45.1 21:47.1 1:31:59.0 1:32:02.2 ΣΑΦΑΝΣ
23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 336 10:35.5 10:52.8 23:58.1 24:46.2 22:00.2 1:32:12.5 1:32:12.9 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ
24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 450 10:15.6 10:43.7 23:53.1 24:51.1 22:56.7 1:32:40.3 1:32:40.3 ΑΛΜΥΡΟΣ
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛΗΣ 472 1:33:19.0 1:33:19.0 1:33:19.0 DSA
26 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 428 9:56.0 10:52.2 24:27.5 25:41.1 22:36.6 1:33:29.5 1:33:33.6 
27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ 193 11:12.2 11:15.9 24:48.6 24:35.7 21:43.2 1:33:23.2 1:33:35.8 
28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 156 11:21.1 11:26.0 25:02.7 24:58.4 21:40.6 1:34:27.5 1:34:29.1 MARKOREY
29 JAN LEJA 110 10:12.1 10:42.8 24:55.4 25:53.6 23:27.5 1:35:09.5 1:35:11.5 
30 ΕΡΝΕΣΤΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 166 10:13.1 10:49.8 25:52.5 25:52.1 22:47.9 1:35:33.6 1:35:35.6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΝΗΣ 221 11:25.1 11:42.7 25:49.6 25:04.0 21:55.2 1:35:53.5 1:35:56.9 απς απολλων
32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 206 10:47.9 11:34.0 25:33.1 25:55.2 22:28.7 1:36:18.5 1:36:19.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 270 11:21.0 11:26.0 24:51.1 25:41.8 23:02.0 1:36:16.1 1:36:22.0 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 358 10:20.8 11:08.4 24:44.9 26:13.2 24:03.6 1:36:28.0 1:36:31.1 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 331 10:53.9 11:18.3 25:06.1 26:24.1 23:06.7 1:36:48.4 1:36:49.2 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 320 11:27.5 11:38.0 25:02.6 25:32.9 23:11.4 1:36:50.9 1:36:52.6 Σαφανς
37 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 334 11:45.9 11:31.0 25:22.0 25:28.9 22:48.2 1:36:40.9 1:36:56.3 Ανεξαρτητος
38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ 490 12:03.2 11:30.1 25:11.0 25:26.7 22:47.4 1:36:27.0 1:36:58.6 
39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 471 11:33.8 11:27.4 25:35.5 25:36.4 23:04.0 1:37:04.9 1:37:17.2 
40 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 396 10:55.2 11:23.0 25:01.1 25:35.3 24:39.9 1:37:31.2 1:37:34.7 Ανεξαρτητος
41 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ 304 11:34.0 11:32.6 25:26.0 26:11.1 23:04.6 1:37:43.4 1:37:48.4 
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 420 11:51.5 11:55.5 26:01.3 25:51.9 22:16.9 1:37:49.9 1:37:57.4 
43 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 177 10:54.5 11:26.4 25:34.3 26:44.4 23:52.9 1:38:23.4 1:38:32.7 
44 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΝΑΝΑ 512 11:32.7 11:58.6 26:08.6 25:53.3 23:00.7 1:38:31.0 1:38:34.0 
45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ 409 10:25.4 11:14.3 25:52.0 26:40.7 24:29.4 1:38:35.7 1:38:42.0 .
46 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΙΟΥΤΑΣ 419 11:53.2 11:36.3 25:39.4 26:19.0 23:21.4 1:38:32.7 1:38:49.4 saint pauli Athens
47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΡΗΣ 458 13:42.9 11:55.0 25:36.7 24:58.3 22:39.8 1:38:20.1 1:38:52.9 
48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 455 11:37.1 11:53.8 26:02.3 26:24.1 23:12.8 1:39:07.9 1:39:10.3 Αταλάντη
49 ADAM WARCHOLIK 123 10:37.6 11:08.0 25:39.8 27:07.5 24:38.7 1:39:06.9 1:39:11.8 
50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 267 11:54.6 11:57.8 26:26.1 26:13.4 23:06.0 1:39:31.7 1:39:38.1 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
51 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 341 12:31.7 11:56.0 26:10.9 26:20.2 22:45.8 1:39:08.2 1:39:44.7 
52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 522 12:26.2 12:05.0 25:55.1 26:27.6 22:55.6 1:39:35.5 1:39:49.6 
53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ 321 12:25.1 11:45.0 26:11.7 26:38.0 23:11.8 1:39:51.8 1:40:11.7 YMITTOS RUNNERS
54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΧΡΑΣ 533 12:50.5 11:42.6 26:10.7 26:16.0 23:12.0 1:39:51.4 1:40:12.1 
55 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 249 11:54.3 12:03.4 26:22.9 26:24.6 23:43.9 1:40:16.2 1:40:29.2 ΣΑΦΑΝΣ
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΝΗΣ 283 12:44.9 12:34.6 25:40.0 26:55.4 23:08.8 1:40:52.4 1:41:04.0 EFL
57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 254 11:43.2 11:39.5 26:28.6 27:19.0 23:53.6 1:40:47.3 1:41:04.1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
58 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 250 11:57.0 12:07.1 26:32.4 26:40.5 23:49.9 1:41:03.4 1:41:07.1 Εμεις οι δρομείς-Αιμοδότες
59 ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ 383 11:58.6 12:06.0 26:28.0 26:45.1 23:49.8 1:41:03.8 1:41:07.7 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ
60 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΔΗΣ 257 11:44.8 12:06.3 27:17.9 28:19.2 21:46.9 1:41:09.5 1:41:15.3 ΣΑΦΑΝΣ
61 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΆΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 469 11:57.7 12:32.4 27:19.7 26:24.2 23:14.6 1:41:20.1 1:41:28.9 
62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 467 11:45.2 11:45.2 26:06.2 26:49.4 25:06.3 1:41:20.3 1:41:32.5 Run Forever
63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 363 12:30.2 12:16.5 27:09.0 26:39.8 23:05.3 1:41:15.8 1:41:41.0 The Band Of The Runners
64 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 491 12:53.9 12:40.4 27:21.5 26:21.7 22:26.6 1:41:24.9 1:41:44.3 Τρεχαντηρια Rs
65 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΣΑΝΟΥ 479 11:58.0 12:02.3 26:12.7 27:28.2 24:27.7 1:42:03.2 1:42:09.0 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
66 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 233 12:00.9 12:16.4 27:00.5 27:10.8 23:59.4 1:42:25.3 1:42:28.2 MARATHON RUNNING TEAM ILION
67 MICHAIL KOSTARAS 109 11:17.1 11:59.8 26:22.4 27:54.3 24:59.9 1:42:30.3 1:42:33.8 Traveller
68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 365 12:29.1 12:08.3 26:45.1 27:13.6 23:58.5 1:42:00.0 1:42:34.8 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 227 11:56.9 12:06.4 26:57.6 27:30.9 24:17.2 1:42:48.9 1:42:49.3 Adidas Runners Athens
70 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 398 12:22.9 11:51.9 26:21.0 27:36.9 24:46.2 1:42:33.9 1:42:59.0 The Band of the Runners
71 MAREK BODZIONY 102 10:37.5 11:08.2 27:03.1 29:15.9 24:58.1 1:42:57.3 1:43:03.0 Apollona
72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 143 11:55.4 11:57.7 26:42.8 27:50.1 24:38.6 1:42:38.3 1:43:04.7 
73 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 157 12:25.8 11:54.3 26:11.6 27:26.1 25:07.1 1:42:47.6 1:43:05.1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
74 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΤΗΣ 159 12:37.2 12:22.9 27:10.9 26:40.4 24:13.7 1:42:36.9 1:43:05.3 
75 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 280 12:06.1 12:15.6 27:09.7 27:22.8 24:26.7 1:43:14.4 1:43:21.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 294 11:58.5 12:09.9 27:02.7 27:38.6 24:47.7 1:43:24.9 1:43:37.6 Παλληνιοι δρομείς
77 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 240 12:41.5 12:05.3 26:36.4 27:44.7 24:37.1 1:43:11.8 1:43:45.3 RUSSOS RUNNING TEAM
78 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 487 11:57.2 12:16.5 27:08.1 27:38.2 25:30.6 1:44:28.3 1:44:30.8 Ευκλης
79 VASILIS VLACHOS 122 12:32.4 12:42.6 27:34.9 27:26.5 24:23.3 1:44:28.9 1:44:39.8 Olive Sea Travel
80 GEORGE KALANTZIS 107 12:33.3 12:42.0 27:34.1 27:27.3 24:23.2 1:44:29.3 1:44:40.0 Olive Sea Travel
81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 516 12:22.3 12:28.8 27:30.2 27:46.6 24:37.7 1:44:41.1 1:44:45.8 
82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 462 12:20.7 12:15.4 27:42.8 27:52.2 24:34.8 1:44:28.9 1:44:46.1 Aliartistas
83 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 190 12:53.8 12:40.2 27:23.5 27:51.6 24:07.8 1:44:37.1 1:44:57.1 ΣΔΥΑ
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 374 13:32.1 12:22.7 27:31.7 27:14.7 24:27.1 1:45:00.5 1:45:08.6 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΊΌΣ 509 11:39.3 12:17.6 27:09.5 28:28.4 25:39.8 1:45:14.8 1:45:14.8 
86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 430 13:34.5 12:42.7 27:13.8 27:31.8 24:15.7 1:44:53.4 1:45:18.6 
87 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 296 13:11.1 12:44.1 27:04.3 27:31.1 24:55.2 1:45:06.4 1:45:25.9 BALIOTIS NATURE TRAIL
88 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 220 12:25.2 12:20.4 27:27.5 28:12.2 25:06.4 1:45:07.6 1:45:31.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 938 24:58.5 27:31.0 27:58.0 25:05.8 1:45:30.1 1:45:33.5 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 164 11:57.8 12:21.2 26:56.8 29:13.9 25:27.4 1:45:49.9 1:45:57.3 
91 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 258 12:39.5 12:44.3 28:14.5 27:56.5 24:29.1 1:45:27.8 1:46:04.0 
92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 298 12:39.4 12:43.5 28:15.2 27:56.7 24:29.2 1:45:27.8 1:46:04.3 
93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 301 11:45.3 12:04.6 27:17.2 28:33.7 26:33.2 1:45:57.3 1:46:14.2 
94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ 238 11:56.3 12:09.8 27:09.3 28:48.1 26:15.5 1:46:17.2 1:46:19.3 
95 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 168 12:24.3 12:36.9 27:43.9 27:52.4 26:11.5 1:46:19.4 1:46:49.2 Ο.Β.Π.
96 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 332 25:35.9 27:01.8 28:43.1 25:34.1 1:46:50.0 1:46:54.9 
97 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 352 12:43.4 12:19.4 27:31.8 29:04.7 25:15.9 1:46:38.3 1:46:55.4 ALIARTISTAS RUNNING TEAM
98 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ 137 12:30.9 13:01.0 28:25.7 28:12.3 24:59.2 1:47:06.5 1:47:09.3 
99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 246 12:36.0 12:08.3 27:38.1 28:54.3 25:58.3 1:46:57.8 1:47:15.3 
100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ 432 13:09.4 13:21.5 28:57.9 28:12.0 23:34.4 1:47:09.9 1:47:15.5 pilabox
101 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 284 12:45.0 12:26.1 27:40.2 28:46.6 25:59.1 1:47:31.9 1:47:37.1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 438 12:43.0 12:49.6 27:50.2 54:17.0 1:47:36.0 1:47:39.8 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 236 12:23.8 12:38.5 28:29.9 28:40.2 25:33.0 1:47:34.5 1:47:45.4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
104 ΕΛΕΝΗ ΤΖΗΜΑ 448 13:14.5 12:59.4 28:22.0 28:20.7 24:50.2 1:47:36.1 1:47:46.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 256 13:07.6 12:52.4 28:07.7 28:35.3 25:08.3 1:47:12.3 1:47:51.4 
106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 288 11:56.4 12:08.4 26:41.9 29:29.2 27:38.0 1:47:51.0 1:47:54.2 
107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 360 11:56.9 13:11.5 28:35.8 28:51.3 25:21.4 1:47:49.1 1:47:57.0 
108 KAYOKO TABATA 118 12:31.8 12:28.9 27:54.4 28:55.7 26:09.5 1:47:36.7 1:48:00.5 Run Forever
109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 145 13:40.8 13:08.6 28:30.2 28:44.7 23:57.2 1:47:32.3 1:48:01.5 
110 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ 445 13:02.3 13:01.3 27:35.8 28:33.4 26:03.2 1:48:05.8 1:48:16.2 ADIDAS RUNNERS ATHENS
111 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 278 14:53.8 13:59.2 28:24.3 27:39.7 23:20.9 1:47:59.0 1:48:18.1 
112 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 196 13:32.7 13:10.8 28:59.2 27:59.8 24:50.0 1:48:14.5 1:48:32.8 
113 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 496 13:32.2 13:11.7 29:00.7 27:57.8 24:50.8 1:48:13.8 1:48:33.4 
114 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 435 13:17.0 12:57.8 28:26.7 28:37.6 25:16.1 1:48:15.8 1:48:35.3 YMITTOS RUNNERS
115 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 162 12:43.2 12:52.8 28:33.0 28:48.5 25:58.1 1:48:46.7 1:48:55.7 
116 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 312 12:43.2 12:53.3 28:35.4 28:46.6 26:01.7 1:48:50.7 1:49:00.4 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ
117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 528 13:42.0 13:09.9 27:48.3 28:40.0 25:41.4 1:48:34.3 1:49:01.8 
118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 413 11:46.6 12:30.0 28:38.1 29:28.5 26:45.1 1:49:02.1 1:49:08.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
119 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 527 11:47.0 12:28.7 28:39.5 29:28.6 26:44.7 1:49:02.3 1:49:08.6 
120 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΜΑΓΕΡ 531 13:41.2 13:08.0 28:31.4 28:43.5 25:21.5 1:48:56.4 1:49:25.7 
121 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 348 14:16.8 13:35.8 29:07.2 28:16.5 24:10.9 1:49:11.3 1:49:27.3 
122 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 385 14:16.6 13:36.9 29:07.8 28:15.0 24:11.0 1:49:12.5 1:49:27.4 adidas Runners Athens
123 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 299 11:54.8 12:51.3 28:18.8 29:09.3 27:20.6 1:49:32.4 1:49:35.1 
124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 345 13:05.6 12:35.8 27:59.4 29:05.6 26:50.5 1:49:17.8 1:49:37.1 ιδιωτης
125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚ0ΛΑΟΥ 372 12:35.4 12:51.2 28:05.8 29:00.5 27:14.6 1:49:43.5 1:49:47.7 
126 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 344 12:44.1 12:53.3 28:34.9 28:54.2 26:42.8 1:49:39.6 1:49:49.6 
127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 393 14:29.8 13:51.2 28:43.6 28:13.3 24:33.7 1:49:31.1 1:49:51.9 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.
128 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271 12:43.5 12:52.1 28:35.2 28:48.4 26:55.1 1:49:45.7 1:49:54.6 
129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 268 14:04.3 13:46.9 28:33.4 27:57.5 25:43.3 1:49:52.5 1:50:05.6 
130 ΜΑΝΟΣ ΜΠΟΛΛΑΣ 330 13:22.7 12:55.5 28:12.7 29:00.8 26:38.5 1:49:51.9 1:50:10.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 273 13:23.0 13:45.8 29:24.0 28:52.1 24:46.2 1:49:57.6 1:50:11.3 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 337 12:49.3 13:15.7 29:08.8 29:09.6 25:50.6 1:50:12.8 1:50:14.3 ΕΛΤΑ
133 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 282 12:23.1 13:04.1 29:13.7 29:51.8 25:49.4 1:50:20.6 1:50:22.3 
134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ 178 14:40.3 13:44.2 29:19.2 28:57.3 23:45.1 1:49:54.6 1:50:26.3 
135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 167 13:19.7 13:07.3 29:15.6 29:35.0 25:31.4 1:50:49.1 1:50:49.1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 518 12:02.8 12:45.9 28:28.3 30:07.2 27:32.6 1:50:55.9 1:50:57.0 
137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 488 12:50.6 13:24.6 28:58.1 29:32.3 26:19.2 1:50:37.9 1:51:05.0 
138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 140 15:06.5 13:09.4 28:42.7 28:14.8 25:58.7 1:50:44.5 1:51:12.4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
139 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 468 11:47.4 12:21.7 28:22.8 30:27.8 28:14.6 1:51:03.2 1:51:14.6 2Α ΜΑΛ
140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 484 12:47.0 12:37.7 28:29.5 30:20.6 27:12.5 1:51:12.1 1:51:27.5 
141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 446 13:46.8 14:06.5 29:07.4 28:39.3 25:57.4 1:51:23.4 1:51:37.7 Adidas Runners Athens
142 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 433 13:41.7 13:24.7 29:17.5 29:15.7 25:57.9 1:51:22.8 1:51:37.8 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
143 STAMATIS PETROPOULOS 115 13:44.6 13:42.2 29:26.3 29:18.0 25:38.5 1:51:15.7 1:51:49.8 CHUCK NORRIS TEAM
144 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ 235 13:17.4 13:33.0 29:48.1 29:32.7 25:38.6 1:51:39.8 1:51:49.9 
145 ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΓΙΑΣ 451 14:36.2 13:49.1 29:43.6 28:43.0 25:07.7 1:51:26.6 1:51:59.8 
146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΪΔΙΝΗΣ 133 14:36.0 13:49.3 29:43.9 28:42.8 25:08.0 1:51:26.6 1:52:00.2 
147 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 286 13:34.1 13:37.0 29:54.4 30:01.8 25:00.3 1:51:55.2 1:52:07.9 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
148 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 189 13:22.0 12:49.2 28:25.4 30:10.8 27:29.2 1:51:53.4 1:52:16.7 Σ.Δ.Υ. Ελευσινας
149 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 366 13:17.6 13:20.4 28:58.8 28:01.3 28:48.8 1:52:08.2 1:52:27.1 
150 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ 234 13:59.2 13:56.6 30:42.0 30:05.3 23:56.2 1:52:07.9 1:52:39.4 
151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 369 13:06.2 13:25.1 29:08.5 29:51.4 27:13.3 1:52:33.3 1:52:44.7 
152 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΟΥΡΔΗΣ 505 12:36.2 12:41.8 28:22.1 30:07.9 29:09.0 1:52:42.5 1:52:57.1 
153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΖΑΚΟΣ 502 14:12.0 13:53.5 29:45.8 29:29.2 26:06.1 1:53:20.7 1:53:26.7 
154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ 464 13:36.0 14:03.9 30:44.4 30:23.0 24:45.3 1:53:20.4 1:53:32.9 
155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ 444 13:16.4 13:50.9 29:39.9 30:07.9 26:46.1 1:53:35.2 1:53:41.4 Ανεξάρτητος
156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 295 15:06.0 13:24.9 29:25.2 29:21.7 26:24.9 1:53:15.0 1:53:42.9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 497 12:32.4 12:30.9 27:44.4 29:03.2 31:56.5 1:53:40.0 1:53:47.6 
158 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 494 12:58.5 43:02.5 57:47.9 1:53:41.5 1:53:49.0 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
159 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 265 12:36.3 13:02.6 28:39.4 28:36.1 30:56.9 1:53:51.4 1:53:51.5 TheRunnersProject
160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 510 14:20.2 14:19.5 30:17.4 29:45.3 25:09.5 1:53:43.9 1:53:52.1 
161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ 350 14:39.9 13:56.3 30:14.6 29:48.4 25:27.1 1:53:32.7 1:54:06.4 
162 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 503 13:45.7 13:38.0 30:12.2 29:53.1 26:40.0 1:53:57.0 1:54:09.1 
163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 182 13:30.8 13:35.1 29:52.8 30:08.6 27:03.7 1:53:58.6 1:54:11.2 
164 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 317 13:04.9 13:02.6 28:55.8 31:17.6 28:02.1 1:54:19.5 1:54:23.2 Σ.Δ.Υ.Α
165 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 408 13:15.5 13:35.8 30:05.8 30:18.2 27:13.6 1:54:22.7 1:54:29.1 
166 DOROTHEE ZIEGLER 125 13:12.5 13:17.5 29:28.9 30:52.0 27:55.9 1:54:32.6 1:54:46.9 dsa running team
167 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 373 13:52.6 13:42.0 29:56.1 30:08.1 27:09.6 1:54:28.3 1:54:48.5 YMITTOS RUNNERS
168 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 198 14:18.2 13:26.9 29:47.6 29:53.6 27:22.5 1:54:33.7 1:54:48.8 YMYTTOS RUNNERS
169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 359 13:40.3 13:40.5 30:25.1 30:25.7 26:48.9 1:54:43.7 1:55:00.8 
170 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 302 13:17.7 13:35.1 30:21.0 30:50.4 26:58.4 1:54:51.9 1:55:02.7 
171 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 357 12:47.3 13:06.3 29:24.9 31:19.1 28:26.5 1:54:58.1 1:55:04.3 
172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 226 13:47.0 13:37.4 30:12.6 29:51.9 27:35.9 1:54:52.0 1:55:05.0 
173 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ 437 13:36.8 14:14.9 30:55.6 30:06.5 26:37.8 1:55:23.1 1:55:31.8 chiosrunning
174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ 222 15:18.6 13:58.3 30:05.8 29:53.6 26:19.8 1:55:16.1 1:55:36.2 Ανεξάρτητος
175 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 128 12:44.6 12:36.1 30:23.6 31:17.2 28:38.8 1:55:12.7 1:55:40.5 
176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 192 14:10.0 14:13.6 31:05.6 30:04.4 26:10.5 1:55:29.0 1:55:44.2 ΣΔΥΑ
177 ΑΝΑΣΤ ΣΟΊ΄ΛΕΜΕΖΗΣ 520 12:28.3 12:22.3 29:24.7 32:21.0 29:10.7 1:55:33.9 1:55:47.2 
178 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ 460 13:54.6 13:41.5 30:18.1 29:54.6 28:00.2 1:55:29.5 1:55:49.1 
179 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 303 12:42.9 12:47.4 29:49.9 31:59.0 28:35.6 1:55:52.7 1:55:55.0 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ
180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 416 12:55.7 13:39.7 29:58.8 31:22.3 27:58.7 1:55:52.6 1:55:55.3 outdoor runing team
181 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 339 13:31.4 13:33.9 30:10.2 31:00.0 27:46.0 1:55:51.4 1:56:01.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
182 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 403 13:31.0 13:33.1 30:10.2 31:01.9 27:45.4 1:55:53.8 1:56:01.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
183 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 225 13:30.7 13:33.8 30:09.6 31:00.5 27:47.0 1:55:52.5 1:56:01.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
184 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 150 14:14.5 14:27.4 30:42.2 30:11.6 26:32.3 1:55:48.0 1:56:08.2 Πολεμική Αεροπορία
185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 454 13:49.2 13:25.1 29:53.6 30:55.8 28:12.6 1:55:53.1 1:56:16.5 ΣΔΥΑ
186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΚΑΣ 453 13:59.3 13:56.3 30:42.6 30:16.8 27:24.4 1:55:47.9 1:56:19.5 
187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 519 13:28.3 13:48.6 30:23.1 30:52.0 27:47.5 1:56:18.8 1:56:19.7 
188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΤΣΗΣ 155 13:28.5 13:48.5 30:23.2 30:52.1 27:47.3 1:56:19.1 1:56:19.9 
189 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 356 13:23.2 13:46.6 30:41.4 30:40.5 27:48.2 1:56:06.2 1:56:19.9 ΣΑΦΑΝΣ
190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 171 13:23.0 13:45.6 30:38.6 30:42.9 27:49.7 1:56:06.6 1:56:20.0 
191 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 486 13:28.5 13:48.8 30:25.3 30:45.8 27:51.8 1:56:18.8 1:56:20.4 Εσπερος Καλλιθέας
192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 388 11:56.5 13:12.4 30:08.1 32:08.0 28:56.7 1:56:14.3 1:56:21.8 
193 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 136 13:40.5 13:37.0 30:11.4 31:04.7 27:51.0 1:56:15.7 1:56:24.7 
194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 390 13:42.5 13:35.8 30:09.9 31:04.9 27:51.7 1:56:16.1 1:56:25.0 
195 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ 208 13:29.3 13:16.4 30:08.7 31:48.6 27:54.0 1:56:19.9 1:56:37.3 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
196 Unknown Partic. 532 532 14:29.3 13:52.6 30:16.7 30:30.8 27:33.6 1:56:13.5 1:56:43.2 
197 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 417 13:57.2 14:14.3 30:35.7 30:06.8 27:52.0 1:56:39.6 1:56:46.2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ
198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ 423 13:57.4 14:14.1 30:36.8 30:06.5 27:51.5 1:56:40.8 1:56:46.4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ
199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 461 14:42.1 14:05.1 30:37.8 31:05.0 26:32.5 1:55:30.5 1:57:02.7 
200 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 313 15:18.2 13:44.2 30:14.6 30:57.2 26:48.6 1:56:34.8 1:57:03.0 
201 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 535 14:42.1 14:04.0 30:39.8 31:03.5 26:33.6 1:55:33.2 1:57:03.3 
202 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 305 14:12.3 14:28.0 31:22.7 31:01.9 26:05.8 1:57:05.6 1:57:10.8 Ανεξάρτητος
203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 239 14:23.6 14:09.5 30:23.4 30:39.5 27:42.7 1:56:56.8 1:57:18.9 
204 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ 262 14:48.3 14:01.4 31:10.2 30:43.5 26:53.1 1:57:16.5 1:57:36.7 
205 VASILIKI GRIGORIOU 106 13:35.9 13:50.0 30:26.9 31:42.5 28:11.0 1:57:37.4 1:57:46.5 
206 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 514 13:37.8 13:48.4 30:24.9 31:43.8 28:11.5 1:57:41.7 1:57:46.5 
207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ 186 14:40.5 13:44.6 29:19.7 29:26.3 30:38.7 1:57:17.4 1:57:50.0 
208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 153 13:50.7 13:42.6 30:43.2 31:24.3 28:09.6 1:57:26.0 1:57:50.6 απσ Απόλλων
209 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 152 15:11.9 13:49.2 30:16.6 30:59.7 27:54.7 1:57:49.4 1:58:12.3 
210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 492 13:34.6 14:21.8 31:47.6 31:31.9 26:56.4 1:58:09.7 1:58:12.6 
211 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 346 14:21.7 14:19.9 31:05.8 31:19.2 27:16.1 1:58:12.3 1:58:22.9 
212 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ 377 14:15.3 14:25.7 31:25.2 30:48.7 27:32.7 1:58:14.5 1:58:27.8 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
213 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 218 12:28.0 13:42.1 30:52.9 31:41.9 29:44.0 1:58:27.7 1:58:29.0 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ
214 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 181 13:29.0 13:17.2 30:09.2 31:48.0 29:50.8 1:58:18.7 1:58:34.5 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 281 13:25.1 13:11.7 29:10.3 30:53.0 32:02.4 1:58:23.8 1:58:42.6 ΛΕΜΠΕΣΗΣ
216 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 354 14:27.4 14:16.7 31:23.0 30:46.9 27:48.6 1:58:29.0 1:58:42.8 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ 362 14:16.9 14:25.2 31:21.1 30:50.4 27:51.8 1:58:30.1 1:58:45.7 Κουκλεντεδες
218 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ 328 14:16.2 14:26.2 31:23.0 30:47.8 27:52.4 1:58:44.1 1:58:45.8 
219 ΤΕΡΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ 429 14:07.6 13:49.0 30:53.5 31:52.7 28:07.6 1:58:17.8 1:58:50.5 
220 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 427 14:30.2 13:54.1 30:31.0 31:41.6 28:14.0 1:58:30.5 1:58:51.1 ΣΑΠΠΑΖ
221 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ 530 14:29.3 13:53.8 30:32.4 31:41.1 28:14.5 1:58:31.2 1:58:51.3 
222 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ 216 15:50.8 14:30.6 33:10.3 29:06.8 26:14.6 1:58:19.5 1:58:53.4 
223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 184 13:39.3 13:48.3 30:33.3 32:11.3 28:43.0 1:58:37.2 1:58:55.3 
224 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΓΡΕΜΗΣ 310 14:27.8 14:15.5 31:07.2 31:44.3 27:20.8 1:58:29.9 1:58:55.7 
225 NIELS OUENDAG 114 14:27.3 14:15.9 31:08.2 31:43.3 27:22.2 1:58:31.4 1:58:57.0 
226 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 204 14:49.7 13:49.0 31:06.7 32:06.8 27:06.4 1:58:07.5 1:58:58.9 Δρομείς παρκου Τρίτση
227 ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 401 13:59.6 14:17.4 30:44.1 31:31.0 28:56.3 1:59:19.9 1:59:28.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
228 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΜΑΥΡΟΔΉΜΟΥ 308 14:34.1 13:48.2 30:29.8 31:43.7 28:53.0 1:59:10.8 1:59:29.0 
229 PANOS MIKROGIANNAKIS 112 14:49.2 14:29.2 31:44.8 32:13.4 26:18.8 1:59:11.7 1:59:35.6 Stoiximan Running Team
230 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 387 14:49.1 14:28.7 31:44.6 32:13.9 26:19.5 1:59:12.2 1:59:35.9 The band of the runners
231 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 307 14:39.6 13:57.2 31:11.6 31:48.5 28:11.5 1:59:15.0 1:59:48.6 
232 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 504 14:51.2 14:36.7 32:09.6 31:27.4 26:52.7 1:59:39.7 1:59:57.8 
233 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 342 14:21.1 13:56.5 31:06.1 31:29.3 29:07.8 1:59:43.4 2:00:00.9 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ 397 14:48.3 14:07.2 31:12.0 30:56.8 29:16.3 2:00:00.4 2:00:20.8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
235 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 406 14:54.3 14:41.9 31:17.0 31:53.1 28:22.0 2:00:52.3 2:01:08.5 Σαφανς / Top Cycles
236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 405 14:53.8 14:41.6 31:17.2 31:53.3 28:22.9 2:00:54.3 2:01:09.1 ΣΑΦΑΝΣ
237 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 380 14:02.8 14:54.7 33:12.5 32:19.4 26:54.7 2:01:23.5 2:01:24.3 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
238 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 228 14:02.8 14:55.4 33:12.7 32:18.0 27:03.0 2:01:31.3 2:01:32.1 Μιαούλης Φύλλα
239 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130 14:16.4 14:07.4 30:46.0 32:05.2 30:24.2 2:01:05.3 2:01:39.3 
240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 142 14:43.7 14:26.0 31:38.0 32:25.1 28:37.4 2:01:19.1 2:01:50.4 Ανεξαρτητος
241 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 276 14:34.5 14:33.3 31:49.2 32:20.7 28:36.9 2:01:34.4 2:01:54.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
242 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 131 13:44.0 14:20.0 31:27.8 32:31.4 29:56.7 2:01:52.0 2:02:00.1 
243 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 442 15:08.9 14:21.2 31:52.9 31:50.8 28:49.1 2:01:33.7 2:02:03.1 
244 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 316 14:36.3 15:33.3 32:30.5 32:11.2 27:23.7 2:02:08.6 2:02:15.1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
245 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 215 13:47.7 14:11.9 30:48.2 31:47.1 31:40.4 2:01:45.0 2:02:15.4 
246 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 219 14:05.4 14:17.1 32:00.6 32:55.8 29:02.2 2:02:11.1 2:02:21.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 248 14:11.0 15:11.9 31:01.9 32:42.3 29:14.6 2:02:15.1 2:02:21.9 
248 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 476 16:00.7 16:31.7 31:57.6 30:54.2 27:01.3 2:02:16.2 2:02:25.6 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 170 16:00.7 16:30.8 31:59.2 30:53.6 27:01.3 2:02:17.4 2:02:25.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
250 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΣΕΚΟΥ 326 14:33.0 14:41.5 31:57.7 32:04.6 29:12.2 2:02:25.9 2:02:29.2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΠΟΣ 400 14:51.7 14:37.0 32:09.0 31:35.3 29:22.4 2:02:17.2 2:02:35.5 
252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 459 14:53.2 14:28.8 31:35.1 31:47.7 29:51.7 2:02:03.7 2:02:36.7 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ 174 15:34.5 15:11.0 32:58.5 32:54.9 26:01.0 2:02:04.2 2:02:40.1 
254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 188 16:01.4 15:13.1 33:14.8 31:52.3 26:24.6 2:02:27.6 2:02:46.3 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
255 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 475 16:01.6 15:12.9 33:14.5 31:51.9 26:26.2 2:02:28.7 2:02:47.4 
256 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 338 15:36.0 14:56.9 32:46.2 32:43.8 27:09.6 2:02:41.4 2:03:12.7 VODAFONE RUNNING TEAM
257 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 169 14:59.7 15:12.5 33:22.1 33:06.1 26:55.9 2:03:07.0 2:03:36.5 Ολυμπιακός Βορείων Προαστίων
258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 499 15:33.8 14:34.8 31:47.2 32:58.5 28:44.1 2:03:22.0 2:03:38.6 
259 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 511 15:33.6 14:34.5 31:47.0 32:59.4 28:44.1 2:03:21.5 2:03:38.8 
260 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 440 14:07.4 13:50.2 31:00.2 33:31.7 31:22.6 2:03:23.2 2:03:52.2 
261 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 175 14:00.9 13:48.0 29:29.0 30:22.7 36:12.1 2:03:39.1 2:03:52.8 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
262 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΣΕΛΑ 232 14:10.1 14:06.8 31:24.9 33:11.7 31:11.8 2:03:41.3 2:04:05.6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 436 14:20.2 14:24.7 32:00.7 33:11.7 30:29.9 2:04:10.3 2:04:27.3 
264 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 489 13:55.9 14:02.6 31:39.4 34:39.6 30:21.9 2:04:18.6 2:04:39.5 
265 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 187 14:51.1 14:40.3 32:53.8 32:46.1 29:32.7 2:04:28.3 2:04:44.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 277 12:47.6 13:59.9 32:14.9 34:08.6 31:40.0 2:04:48.2 2:04:51.1 Σ.Δ.Υ.Α
267 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 149 14:08.5 14:04.4 31:24.1 34:03.1 31:29.7 2:05:04.5 2:05:10.0 
268 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 493 14:09.1 14:06.4 31:31.2 33:54.1 31:28.9 2:05:05.0 2:05:10.1 
269 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 480 15:35.9 15:33.1 32:46.2 33:34.3 27:42.5 2:04:59.2 2:05:12.1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 457 13:42.5 13:55.5 31:42.8 37:48.5 28:11.4 2:05:04.7 2:05:20.9 indian runner
271 GIANNIS OIKONOMOU 113 14:32.4 14:27.5 33:10.7 32:47.1 31:08.5 2:05:26.2 2:06:06.5 Greece
272 EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 477 14:00.5 14:16.2 32:37.5 33:34.3 31:46.9 2:06:05.2 2:06:15.6 
273 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ 465 14:27.0 14:11.0 32:06.3 34:02.6 31:42.2 2:06:12.0 2:06:29.2 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 473 13:43.6 14:03.6 31:19.8 35:21.9 32:00.7 2:05:55.8 2:06:29.8 
275 ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 287 15:16.1 14:54.3 33:15.8 34:39.5 28:45.8 2:06:23.3 2:06:51.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ 212 14:41.4 14:39.9 32:32.5 34:25.3 30:43.3 2:06:44.0 2:07:02.6 
277 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 139 14:44.5 14:38.0 31:40.8 33:28.7 32:30.9 2:06:43.5 2:07:03.1 
278 DOROTA SUCHOCKA 117 13:22.7 14:05.7 32:18.8 35:03.5 32:53.7 2:07:39.3 2:07:44.6 Apollona
279 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 474 13:58.5 14:45.6 32:55.6 34:09.0 32:08.9 2:07:52.4 2:07:57.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
280 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ 318 15:52.5 15:46.7 34:08.6 33:38.8 28:49.4 2:07:49.8 2:08:16.2 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
281 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 231 15:52.4 15:46.5 33:57.6 32:00.8 30:39.3 2:07:49.8 2:08:16.8 
282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 237 15:10.6 14:51.2 33:00.0 34:28.3 30:54.5 2:08:07.0 2:08:24.7 PEARL IZUMI - CAMELBAK
283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 351 15:59.8 16:34.2 35:27.8 32:45.0 27:48.7 2:08:24.6 2:08:35.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
284 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 327 16:00.2 16:34.7 35:28.0 32:44.4 27:48.2 2:08:25.3 2:08:35.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 347 17:18.9 15:17.7 33:02.6 33:15.3 29:41.8 2:08:36.6 2:08:36.6 
286 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 508 15:37.6 15:22.0 33:22.1 34:01.4 30:22.5 2:08:31.9 2:08:45.7 
287 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 402 14:33.0 14:42.2 31:57.9 33:16.1 34:43.9 2:09:10.2 2:09:13.3 Adidas Runners Athens
288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 355 14:55.1 14:02.1 31:54.8 33:51.5 34:31.4 2:08:47.1 2:09:15.2 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
289 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 209 16:03.8 16:30.4 35:29.1 32:44.4 28:37.8 2:09:16.7 2:09:25.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
290 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 194 15:08.9 15:00.1 33:16.5 34:40.7 31:20.2 2:09:13.8 2:09:26.6 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
291 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 456 13:49.6 14:44.4 33:34.5 34:58.7 32:20.4 2:09:27.4 2:09:27.8 
292 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 414 14:25.4 14:35.0 32:00.1 34:28.4 34:05.4 2:09:31.8 2:09:34.4 ΣΑΦΑΝΣ
293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ 418 15:48.6 16:12.1 34:35.2 34:18.2 29:17.9 2:09:44.1 2:10:12.1 
294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ 500 14:55.4 15:16.1 33:22.6 34:43.1 31:59.2 2:09:57.4 2:10:16.6 
295 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 163 14:06.1 14:52.5 33:28.9 34:46.2 33:15.6 2:10:19.8 2:10:29.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ 243 15:47.4 16:23.9 36:14.1 32:20.5 30:02.3 2:10:25.7 2:10:48.4 
297 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 180 17:05.1 16:19.0 34:11.6 34:14.3 29:01.9 2:10:13.5 2:10:52.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
298 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 389 17:03.7 16:20.7 34:10.1 34:15.5 29:02.1 2:10:26.0 2:10:52.2 Outdoor games running team
299 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 279 17:04.0 16:19.6 34:10.0 34:16.5 29:02.1 2:10:13.3 2:10:52.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
300 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 179 17:04.0 16:20.9 34:09.7 34:15.9 29:02.0 2:10:26.1 2:10:52.7 Outdoorgames running team
301 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 311 14:37.8 14:58.4 33:37.5 35:13.2 33:00.2 2:11:06.5 2:11:27.3 
302 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 452 15:11.0 15:12.4 34:25.8 36:44.3 30:19.4 2:11:28.9 2:11:53.2 Adidas Runners Athens/Sky Women Run
303 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 229 15:29.6 14:43.5 33:03.4 35:16.7 33:39.0 2:11:38.5 2:12:12.5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
304 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 129 15:13.7 16:23.5 35:55.6 33:38.1 31:13.4 2:12:15.0 2:12:24.6 
305 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 482 14:58.1 14:27.0 34:02.8 37:20.0 31:37.6 2:11:55.0 2:12:25.6 
306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 391 16:07.0 15:53.1 34:28.1 35:23.1 30:43.2 2:12:10.5 2:12:34.7 BMW RUNNING TEAM
307 ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΗΣ 245 16:03.7 16:31.9 34:26.5 33:53.5 31:43.9 2:12:19.7 2:12:39.8 
308 IRAKLIS TSAROUCHAS 121 16:20.8 16:04.6 34:46.9 34:59.4 30:37.7 2:12:11.2 2:12:49.4 
309 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 386 17:12.9 15:46.0 33:43.4 35:01.1 31:07.3 2:12:18.4 2:12:50.9 
310 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 217 13:39.2 14:04.3 32:40.9 37:32.2 35:00.5 2:12:48.5 2:12:57.2 ΟΠΑΠ
311 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΠΙΤΗ 230 15:45.9 15:44.9 34:17.1 35:30.8 31:42.7 2:12:31.5 2:13:01.5 
312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ 289 14:52.4 14:57.2 33:37.9 36:31.2 33:17.2 2:12:55.2 2:13:16.1 YMITTOS RUNNERS
313 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 259 15:40.7 17:26.0 34:11.8 34:50.0 31:17.7 2:13:14.3 2:13:26.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
314 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 483 15:42.0 17:25.7 34:10.5 34:51.2 31:17.3 2:13:15.1 2:13:26.9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
315 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 172 15:41.4 17:25.8 34:11.5 34:50.2 31:17.9 2:13:16.5 2:13:27.1 
316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 148 23:39.8 14:04.5 32:41.1 33:43.6 29:24.4 2:02:23.3 2:13:33.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 195 16:14.3 16:43.3 37:12.9 33:55.0 29:28.1 2:13:19.2 2:13:33.8 
318 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 154 15:22.9 15:39.1 34:39.9 35:09.5 32:43.6 2:13:28.2 2:13:35.1 
319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 526 22:36.9 14:21.6 32:43.6 33:40.0 30:38.7 2:05:47.0 2:14:00.9 
320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 525 22:37.4 14:21.8 32:43.8 33:39.1 30:39.2 2:05:49.6 2:14:01.5 
321 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 370 16:34.1 14:21.1 32:46.3 39:56.7 30:29.0 2:11:09.3 2:14:07.4 
322 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 314 16:15.6 16:24.6 35:29.0 35:14.1 31:05.7 2:14:09.8 2:14:29.2 
323 ΝΙΚΟΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ 399 16:15.1 16:23.2 35:30.3 35:14.3 31:06.2 2:14:09.9 2:14:29.3 
324 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 309 15:20.4 15:33.6 34:38.9 35:56.4 33:06.4 2:14:29.6 2:14:36.0 Adidas runners
325 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 173 16:54.4 16:39.1 35:02.1 35:04.9 31:59.7 2:15:20.2 2:15:40.3 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS
326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ 185 16:54.4 16:39.5 35:01.9 35:05.2 32:07.7 2:15:22.2 2:15:48.9 
327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 524 17:16.9 17:31.1 35:25.5 34:52.3 30:49.7 2:15:30.7 2:15:55.7 
328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 141 17:14.5 16:25.6 36:22.2 35:37.1 30:26.9 2:15:35.8 2:16:06.5 
329 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ 201 14:38.1 15:01.1 34:36.6 37:40.3 34:38.4 2:16:23.3 2:16:34.7 
330 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 260 17:09.8 17:06.6 36:53.7 36:03.2 30:25.0 2:17:11.4 2:17:38.3 OUTDOOR RUNING
331 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 261 17:09.5 17:07.0 36:52.8 36:04.0 30:25.2 2:17:13.0 2:17:38.7 Outdoor Games Running Team
332 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 349 23:01.5 14:42.5 33:19.7 34:31.9 32:33.2 2:11:00.9 2:18:09.0 
333 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 161 16:17.8 17:02.5 36:18.6 36:18.1 32:26.0 2:18:17.6 2:18:23.1 
334 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ 242 1:07:39.3 1:10:57.6 2:18:37.0 2:18:37.0 
335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ 319 14:09.5 14:25.7 34:15.4 37:10.2 38:40.1 2:18:19.2 2:18:41.1 Ασπροκλησια
336 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΟΣ 325 17:20.7 17:41.5 37:18.7 35:54.9 31:28.3 2:19:28.6 2:19:44.2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
337 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 224 15:47.2 16:23.8 36:15.9 37:57.5 33:29.5 2:19:31.4 2:19:54.1 
338 ΑΚΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 404 15:47.5 16:24.6 36:14.0 37:57.8 33:47.7 2:19:48.9 2:20:11.7 
339 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 426 15:42.5 15:40.8 34:53.6 38:17.6 35:46.4 2:19:50.9 2:20:21.1 
340 ΕΛΑΧΕ ΧΑΤΖΗ 481 14:55.7 15:29.6 35:57.2 39:47.4 34:25.5 2:20:28.9 2:20:35.6 Adidas runners athens
341 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1244 13:52.5 14:50.6 34:37.8 37:29.6 39:46.8 2:20:33.0 2:20:37.5 
342 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 213 16:40.9 16:52.0 36:27.5 36:32.1 34:06.4 2:20:19.3 2:20:39.0 
343 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 135 16:40.6 16:52.4 36:27.8 36:31.8 34:06.8 2:20:19.9 2:20:39.4 
344 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 144 16:37.6 16:41.0 35:56.0 38:25.2 33:27.9 2:20:40.8 2:21:07.8 
345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ 269 14:13.8 14:41.1 35:18.5 39:50.1 37:04.6 2:20:47.8 2:21:08.2 Adidas Runners Athens
346 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 367 15:37.3 16:01.1 36:08.1 37:35.8 35:54.4 2:21:02.9 2:21:16.7 Pilabox
347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 384 16:16.6 16:23.1 35:57.3 38:33.9 34:28.8 2:21:20.2 2:21:39.9 
348 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 126 17:12.8 16:21.7 35:54.9 38:45.9 33:31.6 2:21:14.1 2:21:47.1 
349 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 421 14:35.5 15:09.5 35:33.2 39:01.5 37:28.4 2:21:41.6 2:21:48.4 
350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 285 15:13.6 16:23.6 35:55.7 39:00.2 35:16.6 2:21:40.6 2:21:50.0 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
351 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ 147 16:14.4 16:43.1 37:14.2 37:05.0 34:34.2 2:21:36.5 2:21:51.1 
352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 523 17:18.0 18:00.7 36:30.6 36:43.5 33:23.4 2:21:31.0 2:21:56.3 
353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 470 13:33.8 14:27.0 33:59.6 38:04.7 42:14.9 2:22:19.2 2:22:20.2 0
354 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 449 17:00.7 17:13.7 37:05.3 37:14.6 33:55.4 2:22:02.2 2:22:29.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 364 15:56.0 17:41.6 36:49.3 39:36.0 32:37.6 2:22:12.8 2:22:40.7 ΑΝΕΞΞΑΡΤΗΤΟΣ
356 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 292 15:28.6 16:25.7 36:51.9 38:37.7 35:21.7 2:22:28.4 2:22:45.7 
357 ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΜΠΙΡΗΣ 158 16:29.5 16:35.7 36:54.0 38:24.0 34:29.9 2:22:22.1 2:22:53.2 
358 ΑΡΙΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 534 16:06.6 16:17.7 37:09.5 38:41.0 34:42.2 2:21:23.4 2:22:57.2 
359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 394 15:40.2 16:24.8 36:40.9 38:49.8 35:31.7 2:22:49.6 2:23:07.6 
360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 160 23:37.1 15:29.0 37:39.3 35:55.9 30:34.2 2:16:05.3 2:23:15.7 Evia trail runners
361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 447 15:43.1 17:01.5 36:09.1 39:04.2 36:27.9 2:23:55.4 2:24:25.9 
362 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 340 15:57.2 16:16.3 36:18.8 39:13.4 36:47.0 2:23:58.9 2:24:32.8 
363 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 378 16:05.5 16:24.1 35:13.7 48:25.0 28:33.6 2:24:11.5 2:24:42.2 
364 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 425 17:11.2 17:02.5 37:34.3 38:04.0 35:11.8 2:24:55.9 2:25:04.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
365 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ 478 14:15.4 15:22.9 36:30.5 40:34.3 39:36.5 2:26:12.9 2:26:19.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 323 15:28.0 15:32.7 35:16.5 41:51.6 38:47.8 2:26:45.0 2:26:56.8 
367 DIMITRIOS TOTOMIS 119 15:51.0 14:30.5 33:11.3 44:10.0 40:41.4 2:27:49.7 2:28:24.4 
368 ΧΑΡΑ ΤΣΟΧΛΑ 466 16:02.2 16:32.4 37:56.7 40:39.0 38:53.9 2:29:52.2 2:30:04.4 
369 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 439 17:18.9 17:43.8 37:50.3 40:04.0 37:34.2 2:30:21.3 2:30:31.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 272 14:45.8 14:55.2 35:28.2 42:18.6 43:26.6 2:30:32.7 2:30:54.5 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
371 ELENI KIRIAKOPOULOU 108 17:22.4 17:59.2 39:41.9 40:58.0 35:50.6 2:31:36.8 2:31:52.2 
372 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 395 17:16.2 16:57.4 37:34.9 38:00.3 43:05.9 2:32:31.8 2:32:54.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
373 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 324 16:19.6 16:15.6 36:48.6 43:01.8 41:43.1 2:34:01.4 2:34:09.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
374 IΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 290 16:15.0 16:42.3 36:14.3 40:34.7 45:14.2 2:34:32.0 2:35:00.7 BETTER PEOPLE
375 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 381 17:54.9 17:24.9 40:04.9 42:24.9 39:16.4 2:36:35.2 2:37:06.4 
376 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 441 14:57.3 17:21.9 39:05.1 44:16.6 41:54.8 2:37:24.0 2:37:35.9 
377 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ 241 16:23.4 16:40.4 36:48.8 43:22.5 44:38.5 2:37:21.2 2:37:53.8 
378 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 521 16:46.4 16:47.6 38:44.5 43:15.9 43:29.8 2:38:32.1 2:39:04.3 
379 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 223 14:51.4 17:21.4 42:33.9 43:47.7 40:55.2 2:39:27.6 2:39:29.8 STEFMAR
380 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 200 16:47.4 18:36.1 40:30.7 44:38.1 40:46.4 2:41:03.3 2:41:18.9 ATALANTI
381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΑΝΙΚΑ 291 15:41.1 16:52.2 41:33.1 46:47.7 41:33.1 2:42:21.6 2:42:27.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 183 17:19.3 17:28.0 38:49.5 43:06.1 45:48.8 2:42:13.8 2:42:31.9 
383 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΚΑΣ 485 18:00.4 21:15.2 44:18.3 41:02.4 40:15.2 2:44:22.5 2:44:51.7 
384 ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 315 18:51.8 19:45.0 43:51.4 1:25:03.9 2:47:09.3 2:47:32.3 
385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 132 15:49.5 18:44.3 39:39.4 50:22.9 44:33.5 2:49:02.7 2:49:09.8 
386 ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 495 16:01.3 18:54.0 47:32.2 42:39.2 44:14.8 2:49:18.7 2:49:21.7 ΑΠΟΛΛΩΝ
387 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ 498 18:44.7 19:52.0 43:40.4 1:27:29.7 2:49:10.5 2:49:47.0 
388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 210 18:50.9 19:45.6 43:51.1 1:27:44.3 2:50:02.7 2:50:12.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
389 Unknown Partic. 506 506 16:28.2 18:00.1 43:14.0 1:35:47.8 2:53:22.7 2:53:30.2 
390 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 207 18:41.7 19:54.1 49:45.5 1:35:52.0 3:04:12.8 3:04:13.4 
391 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ 214 21:12.1 20:53.2 46:36.5 1:35:36.8 3:01:20.0 3:04:18.7 
DNF ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 529 11:39.3 11:57.8 26:07.2 26:40.2 
DNF ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 274 13:38.0 13:16.7 31:24.9 30:20.6 
DNF LILIYA FEDYSHYN 105 13:37.1 14:14.8 30:55.8 30:06.2 chiosrunning
DNF SOTIRIS TSARAPATSANIS 120 55:40.9 pilabox
DNF ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 431 17:31.5 18:13.6 43:44.8 
DNF NICK RAPTOPOULOS 116 24:51.6 pilabox
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 3 ENERGY RACES
DNS ROULA ALEXANDRI 101 pilabox
DNS KOSTAS EFTHYMIOU 104 ΣΔΥΑ
DNS CHRISTIAN THIER METEL 111 0
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 134 ΑΙΓΑΛΕΩ
DNS ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 138 
DNS ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ 146 
DNS ΣΥΜΕΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 151 Ανεξάρτητος
DNS ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 176 
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 191 
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ 197 trexantiria rs
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ 203 
DNS ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 205 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΙΟΣΕ 244 μαθητης
DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 251 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
DNS ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΛΙΑΣ 252 
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 255 
DNS ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 263 
DNS ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 264 
DNS ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 266 
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 293 
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΑΣ 297 
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ 300 
DNS ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ 306 0
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 335 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 343 OutRun
DNS ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 361 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΡΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 368 
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ 371 
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 375 ΣΑΦΑΝΣ
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ 376 ΣΠΕΛΕΟ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 382 PROEDROS
DNS ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 392 ΣΔΥΑ
DNS ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΑ ΣΑΜΕΡΑ 411 
DNS ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 415 Φλόγα
DNS ΓΙΟΥΛΑ ΒΟΥΔΡΗ 507 
DQ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 275 30:14.5 9:13.4 30:14.5 ΣΔΥΑ
DQ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 515 1:53:29.4 1:53:29.4 1:53:29.4

Age Group Results
Half Marathon 

Female 39 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 13 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 23 353 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:27:42.4 1:27:43.1
2 123 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 23 299 1:49:32.4 1:49:35.1
3 147 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 37 286 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:55.2 1:52:07.9
4 166 DOROTHEE ZIEGLER 38 125 dsa running team 1:54:32.6 1:54:46.9
5 205 VASILIKI GRIGORIOU 32 106 1:57:37.4 1:57:46.5
6 228 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΜΑΥΡΟΔΉΜΟΥ 38 308 1:59:10.8 1:59:29.0
7 273 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ 30 465 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2:06:12.0 2:06:29.2
8 278 DOROTA SUCHOCKA 30 117 Apollona 2:07:39.3 2:07:44.6
9 291 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 30 456 2:09:27.4 2:09:27.8
10 301 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 36 311 2:11:06.5 2:11:27.3
11 309 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 37 386 2:12:18.4 2:12:50.9
12 311 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΠΙΤΗ 26 230 2:12:31.5 2:13:01.5
13 318 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 32 154 2:13:28.2 2:13:35.1
14 324 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 33 309 Adidas runners 2:14:29.6 2:14:36.0
15 331 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 30 261 Outdoor Games Running Team 2:17:13.0 2:17:38.7
16 337 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 30 224 2:19:31.4 2:19:54.1
17 340 ΕΛΑΧΕ ΧΑΤΖΗ 36 481 Adidas runners athens 2:20:28.9 2:20:35.6
18 364 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 35 425 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:55.9 2:25:04.0
19 366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 31 323 2:26:45.0 2:26:56.8
20 368 ΧΑΡΑ ΤΣΟΧΛΑ 34 466 2:29:52.2 2:30:04.4
21 384 ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 20 315 2:47:09.3 2:47:32.3
DNF DNF ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 39 529 
DNF DNF LILIYA FEDYSHYN 38 105 chiosrunning 

Female 40 to 49 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 9 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:25:20.0 1:25:20.0
2 44 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΝΑΝΑ 43 512 1:38:31.0 1:38:34.0
3 97 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 44 352 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:46:38.3 1:46:55.4
4 104 ΕΛΕΝΗ ΤΖΗΜΑ 48 448 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:36.1 1:47:46.9
5 148 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 40 189 Σ.Δ.Υ. Ελευσινας 1:51:53.4 1:52:16.7
6 158 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 40 494 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 1:53:41.5 1:53:49.0
7 182 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 42 403 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:53.8 1:56:01.7
8 195 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ 48 208 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:56:19.9 1:56:37.3
9 219 ΤΕΡΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ 48 429 1:58:17.8 1:58:50.5
10 241 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 41 276 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:34.4 2:01:54.8
11 246 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 43 219 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:11.1 2:02:21.3
12 250 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΣΕΚΟΥ 42 326 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:02:25.9 2:02:29.2
13 284 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 42 327 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:25.3 2:08:35.7
14 290 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 45 194 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:09:13.8 2:09:26.6
15 298 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 48 389 Outdoor games running team 2:10:26.0 2:10:52.2
16 299 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 43 279 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:13.3 2:10:52.3
17 302 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 43 452 Adidas Runners Athens/Sky Women Run 2:11:28.9 2:11:53.2
18 303 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 45 229 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:11:38.5 2:12:12.5
19 314 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 46 483 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:13:15.1 2:13:26.9
20 315 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 45 172 2:13:16.5 2:13:27.1
21 330 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 42 260 OUTDOOR RUNING 2:17:11.4 2:17:38.3
22 344 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 40 144 2:20:40.8 2:21:07.8
23 348 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 44 126 2:21:14.1 2:21:47.1
24 356 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 47 292 2:22:28.4 2:22:45.7
25 373 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 45 324 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:01.4 2:34:09.0
26 391 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ 40 214 3:01:20.0 3:04:18.7

Female 50 to 59 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 108 KAYOKO TABATA 50 118 Run Forever 1:47:36.7 1:48:00.5
2 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 53 184 1:58:37.2 1:58:55.3
3 262 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΣΕΛΑ 53 232 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:03:41.3 2:04:05.6
4 313 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 50 259 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:13:14.3 2:13:26.4
5 346 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 50 367 Pilabox 2:21:02.9 2:21:16.7
6 371 ELENI KIRIAKOPOULOU 55 108 2:31:36.8 2:31:52.2
7 381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΑΝΙΚΑ 56 291 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:42:21.6 2:42:27.3
DNF DNF ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 58 431 

Female 60 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 171 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 63 357 1:54:58.1 1:55:04.3
2 242 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63 131 2:01:52.0 2:02:00.1

Male No Age Provided 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 196 Unknown Partic. 532 532 1:56:13.5 1:56:43.2
2 221 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ 0 530 1:58:31.2 1:58:51.3
3 389 Unknown Partic. 506 506 2:53:22.7 2:53:30.2

Male 39 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 1 ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ 35 4 1:13:38.3 1:13:38.5
2 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 36 333 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:15:12.9 1:15:13.1
3 4 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 28 165 DRCLUB 1:21:58.9 1:21:59.7
4 6 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 34 410 The runners project 1:24:34.9 1:24:34.9
5 7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΡΑΣ 38 424 1:24:46.1 1:24:48.7
6 8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 35 202 1:25:05.1 1:25:15.3
7 14 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 39 127 The Runners Project 1:28:10.2 1:28:10.5
8 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΠΟΣ 33 407 Γκραβα 1:28:14.8 1:28:33.3
9 17 KONSTANTINOS ZAGGOS 30 124 The Runners Projects 1:28:40.0 1:28:40.0
10 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΙΛΙΑΡΙΔΗΣ 33 247 Ανεξάρτητος 1:30:23.0 1:30:25.0
11 19 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 30 199 East London Runners 1:30:43.7 1:30:53.4
12 24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 27 450 ΑΛΜΥΡΟΣ 1:32:40.3 1:32:40.3
13 28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 39 156 MARKOREY 1:34:27.5 1:34:29.1
14 31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΝΗΣ 30 221 απς απολλων 1:35:53.5 1:35:56.9
15 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ 30 490 1:36:27.0 1:36:58.6
16 39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 37 471 1:37:04.9 1:37:17.2
17 40 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 26 396 Ανεξαρτητος 1:37:31.2 1:37:34.7
18 43 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 36 177 1:38:23.4 1:38:32.7
19 45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ 36 409 . 1:38:35.7 1:38:42.0
20 46 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΙΟΥΤΑΣ 34 419 saint pauli Athens 1:38:32.7 1:38:49.4
21 51 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34 341 1:39:08.2 1:39:44.7
22 52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 35 522 1:39:35.5 1:39:49.6
23 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΝΗΣ 34 283 EFL 1:40:52.4 1:41:04.0
24 60 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΔΗΣ 38 257 ΣΑΦΑΝΣ 1:41:09.5 1:41:15.3
25 61 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΆΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 23 469 1:41:20.1 1:41:28.9
26 64 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 36 491 Τρεχαντηρια Rs 1:41:24.9 1:41:44.3
27 65 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΣΑΝΟΥ 34 479 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:42:03.2 1:42:09.0
28 69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 39 227 Adidas Runners Athens 1:42:48.9 1:42:49.3
29 71 MAREK BODZIONY 30 102 Apollona 1:42:57.3 1:43:03.0
30 74 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΤΗΣ 25 159 1:42:36.9 1:43:05.3
31 77 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 39 240 RUSSOS RUNNING TEAM 1:43:11.8 1:43:45.3
32 79 VASILIS VLACHOS 35 122 Olive Sea Travel 1:44:28.9 1:44:39.8
33 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 29 430 1:44:53.4 1:45:18.6
34 87 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 36 296 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:45:06.4 1:45:25.9
35 94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ 37 238 1:46:17.2 1:46:19.3
36 95 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 32 168 Ο.Β.Π. 1:46:19.4 1:46:49.2
37 100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ 38 432 pilabox 1:47:09.9 1:47:15.5
38 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 30 438 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 1:47:36.0 1:47:39.8
39 109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 145 1:47:32.3 1:48:01.5
40 110 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ 36 445 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:48:05.8 1:48:16.2
41 111 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 34 278 1:47:59.0 1:48:18.1
42 112 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 36 196 1:48:14.5 1:48:32.8
43 113 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 38 496 1:48:13.8 1:48:33.4
44 115 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 27 162 1:48:46.7 1:48:55.7
45 116 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 31 312 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ 1:48:50.7 1:49:00.4
46 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 38 528 1:48:34.3 1:49:01.8
47 119 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 34 527 1:49:02.3 1:49:08.6
48 120 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΜΑΓΕΡ 29 531 1:48:56.4 1:49:25.7
49 122 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 39 385 adidas Runners Athens 1:49:12.5 1:49:27.4
50 126 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 38 344 1:49:39.6 1:49:49.6
51 128 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35 271 1:49:45.7 1:49:54.6
52 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 268 1:49:52.5 1:50:05.6
53 130 ΜΑΝΟΣ ΜΠΟΛΛΑΣ 30 330 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:51.9 1:50:10.4
54 134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ 26 178 1:49:54.6 1:50:26.3
55 137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 33 488 1:50:37.9 1:51:05.0
56 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 30 140 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:50:44.5 1:51:12.4
57 141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 30 446 Adidas Runners Athens 1:51:23.4 1:51:37.7
58 143 STAMATIS PETROPOULOS 39 115 CHUCK NORRIS TEAM 1:51:15.7 1:51:49.8
59 149 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 28 366 1:52:08.2 1:52:27.1
60 150 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ 28 234 1:52:07.9 1:52:39.4
61 152 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΟΥΡΔΗΣ 27 505 1:52:42.5 1:52:57.1
62 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ 23 444 Ανεξάρτητος 1:53:35.2 1:53:41.4
63 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 30 295 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:53:15.0 1:53:42.9
64 159 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 32 265 TheRunnersProject 1:53:51.4 1:53:51.5
65 175 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 25 128 1:55:12.7 1:55:40.5
66 180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 37 416 outdoor runing team 1:55:52.6 1:55:55.3
67 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΚΑΣ 30 453 1:55:47.9 1:56:19.5
68 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 519 1:56:18.8 1:56:19.7
69 197 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 31 417 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:39.6 1:56:46.2
70 198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ 31 423 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:40.8 1:56:46.4
71 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 37 461 1:55:30.5 1:57:02.7
72 201 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 34 535 1:55:33.2 1:57:03.3
73 207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ 26 186 1:57:17.4 1:57:50.0
74 211 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 37 346 1:58:12.3 1:58:22.9
75 213 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 31 218 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 1:58:27.7 1:58:29.0
76 214 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 30 181 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:58:18.7 1:58:34.5
77 216 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 36 354 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:58:29.0 1:58:42.8
78 218 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ 30 328 1:58:44.1 1:58:45.8
79 222 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ 39 216 1:58:19.5 1:58:53.4
80 224 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΓΡΕΜΗΣ 31 310 1:58:29.9 1:58:55.7
81 225 NIELS OUENDAG 35 114 1:58:31.4 1:58:57.0
82 229 PANOS MIKROGIANNAKIS 33 112 Stoiximan Running Team 1:59:11.7 1:59:35.6
83 230 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 29 387 The band of the runners 1:59:12.2 1:59:35.9
84 232 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 26 504 1:59:39.7 1:59:57.8
85 238 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 30 228 Μιαούλης Φύλλα 2:01:31.3 2:01:32.1
86 239 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 33 130 2:01:05.3 2:01:39.3
87 243 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 39 442 2:01:33.7 2:02:03.1
88 245 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 38 215 2:01:45.0 2:02:15.4
89 248 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 31 476 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:16.2 2:02:25.6
90 253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ 30 174 2:02:04.2 2:02:40.1
91 255 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 36 475 2:02:28.7 2:02:47.4
92 256 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 338 VODAFONE RUNNING TEAM 2:02:41.4 2:03:12.7
93 257 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 35 169 Ολυμπιακός Βορείων Προαστίων 2:03:07.0 2:03:36.5
94 261 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 38 175 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:39.1 2:03:52.8
95 264 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 39 489 2:04:18.6 2:04:39.5
96 267 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 37 149 2:05:04.5 2:05:10.0
97 268 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 37 493 2:05:05.0 2:05:10.1
98 272 EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 30 477 2:06:05.2 2:06:15.6
99 279 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 30 474 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:52.4 2:07:57.7
100 281 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 35 231 2:07:49.8 2:08:16.8
101 289 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 34 209 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:16.7 2:09:25.7
102 294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ 34 500 2:09:57.4 2:10:16.6
103 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ 32 243 2:10:25.7 2:10:48.4
104 297 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 36 180 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:13.5 2:10:52.1
105 307 ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΗΣ 27 245 2:12:19.7 2:12:39.8
106 310 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 35 217 ΟΠΑΠ 2:12:48.5 2:12:57.2
107 317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 39 195 2:13:19.2 2:13:33.8
108 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ 32 185 2:15:22.2 2:15:48.9
109 329 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ 35 201 2:16:23.3 2:16:34.7
110 334 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ 35 242 2:18:37.0 2:18:37.0
111 335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ 38 319 Ασπροκλησια 2:18:19.2 2:18:41.1
112 338 ΑΚΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 31 404 2:19:48.9 2:20:11.7
113 350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 30 285 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:21:40.6 2:21:50.0
114 351 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ 30 147 2:21:36.5 2:21:51.1
115 357 ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΜΠΙΡΗΣ 38 158 2:22:22.1 2:22:53.2
116 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 33 394 2:22:49.6 2:23:07.6
117 360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 30 160 Evia trail runners 2:16:05.3 2:23:15.7
118 363 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 34 378 2:24:11.5 2:24:42.2
119 367 DIMITRIOS TOTOMIS 23 119 2:27:49.7 2:28:24.4
120 374 IΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 29 290 BETTER PEOPLE 2:34:32.0 2:35:00.7
121 376 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25 441 2:37:24.0 2:37:35.9
122 380 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 39 200 ATALANTI 2:41:03.3 2:41:18.9
123 385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 32 132 2:49:02.7 2:49:09.8
124 388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 31 210 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:02.7 2:50:12.0
125 390 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 30 207 3:04:12.8 3:04:13.4
DNF DNF ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 37 274 
DNF DNF NICK RAPTOPOULOS 39 116 pilabox 
DQ DQ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 30 275 ΣΔΥΑ 9:13.4 30:14.5

Male 40 to 49 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 41 2 1:18:12.0 1:18:12.1
2 5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 42 253 Ανεξάρτητος 1:22:58.8 1:23:00.8
3 11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 43 463 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:27:09.9 1:27:11.4
4 12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 42 329 1:27:29.2 1:27:33.0
5 23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 44 336 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ 1:32:12.5 1:32:12.9
6 25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛΗΣ 47 472 DSA 1:33:19.0 1:33:19.0
7 26 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 42 428 1:33:29.5 1:33:33.6
8 27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ 44 193 1:33:23.2 1:33:35.8
9 29 JAN LEJA 46 110 1:35:09.5 1:35:11.5
10 30 ΕΡΝΕΣΤΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 40 166 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:33.6 1:35:35.6
11 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40 206 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:18.5 1:36:19.2
12 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 45 358 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:36:28.0 1:36:31.1
13 36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 41 320 Σαφανς 1:36:50.9 1:36:52.6
14 41 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ 46 304 1:37:43.4 1:37:48.4
15 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 46 420 1:37:49.9 1:37:57.4
16 47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΡΗΣ 48 458 1:38:20.1 1:38:52.9
17 48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 47 455 Αταλάντη 1:39:07.9 1:39:10.3
18 49 ADAM WARCHOLIK 40 123 1:39:06.9 1:39:11.8
19 55 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 42 249 ΣΑΦΑΝΣ 1:40:16.2 1:40:29.2
20 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 44 254 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:47.3 1:41:04.1
21 59 ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ 48 383 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 1:41:03.8 1:41:07.7
22 62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 46 467 Run Forever 1:41:20.3 1:41:32.5
23 63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 43 363 The Band Of The Runners 1:41:15.8 1:41:41.0
24 66 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 43 233 MARATHON RUNNING TEAM ILION 1:42:25.3 1:42:28.2
25 68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 49 365 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:42:00.0 1:42:34.8
26 70 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 42 398 The Band of the Runners 1:42:33.9 1:42:59.0
27 72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 42 143 1:42:38.3 1:43:04.7
28 73 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 46 157 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:42:47.6 1:43:05.1
29 75 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 46 280 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:14.4 1:43:21.1
30 76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 47 294 Παλληνιοι δρομείς 1:43:24.9 1:43:37.6
31 78 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 44 487 Ευκλης 1:44:28.3 1:44:30.8
32 80 GEORGE KALANTZIS 40 107 Olive Sea Travel 1:44:29.3 1:44:40.0
33 81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 49 516 1:44:41.1 1:44:45.8
34 83 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 41 190 ΣΔΥΑ 1:44:37.1 1:44:57.1
35 88 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 42 220 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:07.6 1:45:31.7
36 89 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 43 938 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:45:30.1 1:45:33.5
37 91 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 45 258 1:45:27.8 1:46:04.0
38 92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 40 298 1:45:27.8 1:46:04.3
39 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 46 301 1:45:57.3 1:46:14.2
40 96 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 44 332 1:46:50.0 1:46:54.9
41 98 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ 42 137 1:47:06.5 1:47:09.3
42 99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 41 246 1:46:57.8 1:47:15.3
43 103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 47 236 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:47:34.5 1:47:45.4
44 105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 40 256 1:47:12.3 1:47:51.4
45 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 42 288 1:47:51.0 1:47:54.2
46 118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 42 413 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:02.1 1:49:08.4
47 121 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 48 348 1:49:11.3 1:49:27.3
48 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 41 345 ιδιωτης 1:49:17.8 1:49:37.1
49 125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚ0ΛΑΟΥ 49 372 1:49:43.5 1:49:47.7
50 127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 46 393 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 1:49:31.1 1:49:51.9
51 131 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 44 273 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:49:57.6 1:50:11.3
52 132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 45 337 ΕΛΤΑ 1:50:12.8 1:50:14.3
53 133 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 41 282 1:50:20.6 1:50:22.3
54 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 44 518 1:50:55.9 1:50:57.0
55 139 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 41 468 2Α ΜΑΛ 1:51:03.2 1:51:14.6
56 142 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 45 433 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:51:22.8 1:51:37.8
57 144 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ 48 235 1:51:39.8 1:51:49.9
58 145 ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΓΙΑΣ 46 451 1:51:26.6 1:51:59.8
59 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΪΔΙΝΗΣ 42 133 1:51:26.6 1:52:00.2
60 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ 46 464 1:53:20.4 1:53:32.9
61 157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 43 497 1:53:40.0 1:53:47.6
62 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 43 510 1:53:43.9 1:53:52.1
63 161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ 44 350 1:53:32.7 1:54:06.4
64 162 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 45 503 1:53:57.0 1:54:09.1
65 165 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 49 408 1:54:22.7 1:54:29.1
66 170 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 46 302 1:54:51.9 1:55:02.7
67 172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 46 226 1:54:52.0 1:55:05.0
68 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ 49 222 Ανεξάρτητος 1:55:16.1 1:55:36.2
69 177 ΑΝΑΣΤ ΣΟΊ΄ΛΕΜΕΖΗΣ 48 520 1:55:33.9 1:55:47.2
70 181 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40 339 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:51.4 1:56:01.6
71 184 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 48 150 Πολεμική Αεροπορία 1:55:48.0 1:56:08.2
72 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΤΣΗΣ 47 155 1:56:19.1 1:56:19.9
73 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 49 171 1:56:06.6 1:56:20.0
74 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 49 388 1:56:14.3 1:56:21.8
75 203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 42 239 1:56:56.8 1:57:18.9
76 204 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ 45 262 1:57:16.5 1:57:36.7
77 210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 41 492 1:58:09.7 1:58:12.6
78 215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 45 281 ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1:58:23.8 1:58:42.6
79 217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ 42 362 Κουκλεντεδες 1:58:30.1 1:58:45.7
80 220 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 46 427 ΣΑΠΠΑΖ 1:58:30.5 1:58:51.1
81 226 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 45 204 Δρομείς παρκου Τρίτση 1:58:07.5 1:58:58.9
82 231 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 42 307 1:59:15.0 1:59:48.6
83 235 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 40 406 Σαφανς / Top Cycles 2:00:52.3 2:01:08.5
84 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΠΟΣ 47 400 2:02:17.2 2:02:35.5
85 252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 48 459 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:02:03.7 2:02:36.7
86 254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 46 188 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 2:02:27.6 2:02:46.3
87 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 45 436 2:04:10.3 2:04:27.3
88 270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 48 457 indian runner 2:05:04.7 2:05:20.9
89 277 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 49 139 2:06:43.5 2:07:03.1
90 280 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ 41 318 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:07:49.8 2:08:16.2
91 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 44 237 PEARL IZUMI - CAMELBAK 2:08:07.0 2:08:24.7
92 283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 42 351 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:24.6 2:08:35.7
93 285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 43 347 2:08:36.6 2:08:36.6
94 286 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 46 508 2:08:31.9 2:08:45.7
95 300 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 42 179 Outdoorgames running team 2:10:26.1 2:10:52.7
96 304 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47 129 2:12:15.0 2:12:24.6
97 305 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 47 482 2:11:55.0 2:12:25.6
98 308 IRAKLIS TSAROUCHAS 43 121 2:12:11.2 2:12:49.4
99 316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 49 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:23.3 2:13:33.7
100 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 48 526 2:05:47.0 2:14:00.9
101 321 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 41 370 2:11:09.3 2:14:07.4
102 322 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 45 314 2:14:09.8 2:14:29.2
103 323 ΝΙΚΟΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ 40 399 2:14:09.9 2:14:29.3
104 325 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40 173 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 2:15:20.2 2:15:40.3
105 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 45 141 2:15:35.8 2:16:06.5
106 333 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 48 161 2:18:17.6 2:18:23.1
107 339 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 426 2:19:50.9 2:20:21.1
108 342 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 46 213 2:20:19.3 2:20:39.0
109 343 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 135 2:20:19.9 2:20:39.4
110 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ 46 269 Adidas Runners Athens 2:20:47.8 2:21:08.2
111 347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 48 384 2:21:20.2 2:21:39.9
112 355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 47 364 ΑΝΕΞΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:12.8 2:22:40.7
113 358 ΑΡΙΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 45 534 2:21:23.4 2:22:57.2
114 361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 41 447 2:23:55.4 2:24:25.9
115 369 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 42 439 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:21.3 2:30:31.4
116 370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 41 272 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:30:32.7 2:30:54.5
117 372 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 47 395 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:31.8 2:32:54.9
118 375 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 46 381 2:36:35.2 2:37:06.4
119 378 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 47 521 2:38:32.1 2:39:04.3
120 379 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 49 223 STEFMAR 2:39:27.6 2:39:29.8
121 383 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΚΑΣ 42 485 2:44:22.5 2:44:51.7
DNF DNF SOTIRIS TSARAPATSANIS 41 120 pilabox 

Male 50 to 59 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 57 513 1:25:36.7 1:25:36.7
2 15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΕΡΑΣ 54 412 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 1:28:14.9 1:28:16.4
3 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΑΚΑΣ 50 517 1:31:28.5 1:31:33.4
4 22 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ 52 322 ΣΑΦΑΝΣ 1:31:59.0 1:32:02.2
5 33 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56 270 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:16.1 1:36:22.0
6 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 51 331 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:36:48.4 1:36:49.2
7 37 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 55 334 Ανεξαρτητος 1:36:40.9 1:36:56.3
8 53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ 51 321 YMITTOS RUNNERS 1:39:51.8 1:40:11.7
9 54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΧΡΑΣ 50 533 1:39:51.4 1:40:12.1
10 58 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 52 250 Εμεις οι δρομείς-Αιμοδότες 1:41:03.4 1:41:07.1
11 67 MICHAIL KOSTARAS 51 109 Traveller 1:42:30.3 1:42:33.8
12 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 51 462 Aliartistas 1:44:28.9 1:44:46.1
13 85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΊΌΣ 58 509 1:45:14.8 1:45:14.8
14 90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 58 164 1:45:49.9 1:45:57.3
15 107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 55 360 1:47:49.1 1:47:57.0
16 114 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 56 435 YMITTOS RUNNERS 1:48:15.8 1:48:35.3
17 135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 50 167 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:49.1 1:50:49.1
18 140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 58 484 1:51:12.1 1:51:27.5
19 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 51 369 1:52:33.3 1:52:44.7
20 153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΖΑΚΟΣ 53 502 1:53:20.7 1:53:26.7
21 164 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 59 317 Σ.Δ.Υ.Α 1:54:19.5 1:54:23.2
22 167 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 56 373 YMITTOS RUNNERS 1:54:28.3 1:54:48.5
23 168 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 54 198 YMYTTOS RUNNERS 1:54:33.7 1:54:48.8
24 169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 56 359 1:54:43.7 1:55:00.8
25 173 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ 50 437 chiosrunning 1:55:23.1 1:55:31.8
26 176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 55 192 ΣΔΥΑ 1:55:29.0 1:55:44.2
27 178 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ 58 460 1:55:29.5 1:55:49.1
28 183 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 54 225 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:52.5 1:56:01.8
29 189 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 51 356 ΣΑΦΑΝΣ 1:56:06.2 1:56:19.9
30 193 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 51 136 1:56:15.7 1:56:24.7
31 194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 51 390 1:56:16.1 1:56:25.0
32 200 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 59 313 1:56:34.8 1:57:03.0
33 202 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 54 305 Ανεξάρτητος 1:57:05.6 1:57:10.8
34 206 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 55 514 1:57:41.7 1:57:46.5
35 208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 52 153 απσ Απόλλων 1:57:26.0 1:57:50.6
36 209 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 58 152 1:57:49.4 1:58:12.3
37 212 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ 58 377 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:58:14.5 1:58:27.8
38 227 ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 55 401 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:19.9 1:59:28.6
39 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ 51 397 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:00:00.4 2:00:20.8
40 237 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 55 380 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:23.5 2:01:24.3
41 240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 52 142 Ανεξαρτητος 2:01:19.1 2:01:50.4
42 244 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 59 316 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:08.6 2:02:15.1
43 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 50 248 2:02:15.1 2:02:21.9
44 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 51 170 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:17.4 2:02:25.7
45 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 52 499 2:03:22.0 2:03:38.6
46 259 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 50 511 2:03:21.5 2:03:38.8
47 260 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 51 440 2:03:23.2 2:03:52.2
48 266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 52 277 Σ.Δ.Υ.Α 2:04:48.2 2:04:51.1
49 269 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 53 480 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 2:04:59.2 2:05:12.1
50 271 GIANNIS OIKONOMOU 54 113 Greece 2:05:26.2 2:06:06.5
51 274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 57 473 2:05:55.8 2:06:29.8
52 287 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 54 402 Adidas Runners Athens 2:09:10.2 2:09:13.3
53 292 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 52 414 ΣΑΦΑΝΣ 2:09:31.8 2:09:34.4
54 293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ 55 418 2:09:44.1 2:10:12.1
55 306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 53 391 BMW RUNNING TEAM 2:12:10.5 2:12:34.7
56 312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ 54 289 YMITTOS RUNNERS 2:12:55.2 2:13:16.1
57 320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 58 525 2:05:49.6 2:14:01.5
58 327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 52 524 2:15:30.7 2:15:55.7
59 332 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 50 349 2:11:00.9 2:18:09.0
60 336 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΟΣ 53 325 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:28.6 2:19:44.2
61 349 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 53 421 2:21:41.6 2:21:48.4
62 352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 51 523 2:21:31.0 2:21:56.3
63 353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 53 470 0 2:22:19.2 2:22:20.2
64 365 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ 50 478 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:12.9 2:26:19.8
65 386 ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 59 495 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:49:18.7 2:49:21.7
DQ DQ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 57 515 1:53:29.4 1:53:29.4

Male 60 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 60 434 απσ Απόλλων 1:31:19.0 1:31:20.2
2 50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 60 267 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:31.7 1:39:38.1
3 84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 60 374 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:45:00.5 1:45:08.6
4 101 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 60 284 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:31.9 1:47:37.1
5 163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 60 182 1:53:58.6 1:54:11.2
6 179 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 64 303 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ 1:55:52.7 1:55:55.0
7 185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 66 454 ΣΔΥΑ 1:55:53.1 1:56:16.5
8 191 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 60 486 Εσπερος Καλλιθέας 1:56:18.8 1:56:20.4
9 233 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 62 342 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:59:43.4 2:00:00.9
10 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 73 405 ΣΑΦΑΝΣ 2:00:54.3 2:01:09.1
11 265 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 60 187 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:28.3 2:04:44.3
12 275 ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 61 287 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:23.3 2:06:51.7
13 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ 62 212 2:06:44.0 2:07:02.6
14 288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 63 355 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:47.1 2:09:15.2
15 295 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 163 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:19.8 2:10:29.4
16 341 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 62 1244 2:20:33.0 2:20:37.5
17 354 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 72 449 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:22:02.2 2:22:29.9
18 362 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60 340 2:23:58.9 2:24:32.8
19 377 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ 67 241 2:37:21.2 2:37:53.8
20 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 70 183 2:42:13.8 2:42:31.9
21 387 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ 68 498 2:49:10.5 2:49:47.0

1k Kids race 
Female No Age Provided 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 19 ΣΤΑΦΑΝΙΑ ΖΩΗ ΠΑΠΠΑ 0 762 4:42.6 4:42.6
2 45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 0 555 5:19.9 5:19.9
3 93 ΣΟΦΙΑΝΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΟΥ 0 791 6:02.6 6:02.6
4 139 ΖΩΗ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗ 0 697 6:59.2 6:59.2

Female 7 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 26 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 7 763 4:54.0 4:54.0
2 41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΛΗ 6 775 5:10.1 5:12.9
3 57 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 6 680 5:19.7 5:33.4
4 69 ΠΗΓΗ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 5 730 Κ.Ε.Δ.Ω 5:33.1 5:40.9
5 81 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 5 784 5:53.6 5:53.6
6 88 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 7 623 GAS ILISOS 5:57.2 5:59.8
7 92 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 6 783 6:01.4 6:01.4
8 94 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 7 735 5:57.7 6:02.8
9 105 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΤΗ 7 700 6:20.2 6:21.4
10 106 ΜΑΓΙΑ ΦΡΑΓΚΑΚΗ 5 817 6:14.6 6:21.4
11 107 ΑΝΝΑ ΜΑΖΗ 7 710 Κ.Ε.Δ.Ω 6:16.0 6:23.4
12 108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΟΥΚΛΑ 6 690 6:25.2 6:25.2
13 112 ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΕΣΤΗ 6 833 6:28.6 6:28.6
14 117 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ 5 820 6:30.8 6:31.4
15 131 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΙΩΤΗ 5 829 6:41.6 6:53.9
16 135 ΑΘΗΝΑ ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ 6 754 6:49.0 6:56.2
17 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 7 537 6:51.8 6:56.8
18 144 ΜΕΛΙΝΑ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 7 805 7:04.9 7:04.9
19 145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 7 668 7:05.2 7:05.2
20 146 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΡΜΙΝΓΚΙΔΗ 7 723 7:07.1 7:07.1
21 150 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑΝΝΑ 6 577 7:00.9 7:12.8
22 151 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 6 579 7:00.9 7:13.4
23 152 ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ 6 772 7:01.9 7:13.4
24 162 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ 6 721 1o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ & ΣΚ.ΩΡΩΠ 7:34.7 7:41.8
25 163 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 5 782 7:41.9 7:41.9
26 165 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 5 826 7:43.7 7:46.5
27 166 KATERINA MANDALENAKI 6 600 7:41.4 7:47.7
28 168 ΛΥΔΙΑ ΓΑΛΩΝΗ 7 635 7:43.6 7:48.9
29 170 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗ 5 596 7:47.7 8:00.4
30 171 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΝΤΖΩΡΗ 7 562 7:59.2 8:00.8
31 173 ΣΗΛΙΑ ΚΑΤΡΗ 6 572 8:01.0 8:07.4
32 178 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΩΡΟΥ 7 746 8:16.7 8:20.0
33 180 ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΙΒΩΤΟΥ 7 689 8:14.1 8:28.8
34 181 ΑΡΕΤΗ ΠΟΥΛΗ 5 774 8:29.7 8:30.8
35 183 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 4 676 8:26.8 8:37.5
36 185 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5 618 8:34.2 8:45.4
37 188 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ 5 599 8:41.8 8:48.6
38 190 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥΛΗ 5 776 8:46.3 8:49.6
39 192 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΤΣΗ 7 672 9:04.0 9:04.0
40 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 7 619 9:19.5 9:19.5
41 203 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΒΛΑΧΟΥ 6 627 9:28.4 9:35.9
42 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 5 750 9:26.9 9:37.0
43 206 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 2 675 9:37.5 9:48.7
44 209 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ 4 669 31:17.4 31:17.4

Female 8 to 9 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 8 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 8 731 Κ.Ε.Δ.Ω 4:23.6 4:23.7
2 31 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥ 9 657 5:05.0 5:05.0
3 32 ΑΝΝΑ ΖΟΓΚΑ 9 587 5:05.9 5:05.9
4 38 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 9 756 5:07.1 5:09.9
5 49 ΕΛΕΝΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 9 714 5:23.4 5:23.4
6 51 ΛΥΔΙΑ ΓΑΒΑΛΑ 8 585 5:24.9 5:24.9
7 62 ΑΝΝΑ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΥ 9 598 5:35.8 5:35.8
8 71 ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9 612 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:41.1 5:41.1
9 75 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΡΗ 9 573 5:44.9 5:44.9
10 77 ΦΕΝΙΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 8 586 5:48.1 5:48.1
11 84 ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΛΗ 9 665 5:58.2 5:58.2
12 95 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΗ 9 792 6:04.3 6:04.3
13 114 ΓΚΡΕΤΑ ΣΟΥΛΑ 8 575 6:30.3 6:30.3
14 125 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΟΥ 8 733 6:40.4 6:40.4
15 127 ΜΕΛΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 9 659 6:34.3 6:48.9
16 148 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 8 757 7:08.1 7:08.2
17 156 ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 9 785 7:24.2 7:28.8
18 160 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΑΚΑΣΗ 8 796 7:29.8 7:34.4
19 167 ΧΡΥΣΗ ΜΑΖΗ 8 711 Κ.Ε.Δ.Ω 7:40.4 7:48.9
20 176 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 8 543 8:13.4 8:13.4
21 186 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΝΟΥ 8 590 8:34.4 8:45.5
22 189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 8 914 8:42.6 8:49.5
23 208 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 8 693 11:05.2 11:07.2

Female 10 to 11 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 7 ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑ 11 728 ΣΑΦΑΝΣ 4:20.3 4:20.3
2 10 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕΞΗ 10 722 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 4:24.0 4:26.1
3 12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 11 570 4:30.2 4:30.2
4 36 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 10 758 Κ.Ε.Δ.Ω 5:08.7 5:08.7
5 37 ΤΕΡΕΖΑ ΤΟΠΑΛΙΔΗ 11 544 5:09.2 5:09.2
6 61 ΜΠΕΛΑ ΣΟΥΛΑ 10 574 5:35.6 5:35.6
7 65 ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10 645 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:38.0 5:38.0
8 80 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 638 5:51.6 5:51.6
9 82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΡΥΣΟΥΛΗ 11 632 5:54.2 5:54.2
10 83 ΜΑΡΘΑ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 10 736 5:49.5 5:54.8
11 121 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΦΑΡΗ 10 593 6:30.0 6:36.0
12 142 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΛΙΑ 11 581 7:03.7 7:03.7
13 157 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΑ 11 646 7:29.2 7:29.8
14 161 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 10 827 7:37.9 7:37.9
15 193 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 11 725 9:04.5 9:04.5
16 194 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 11 553 9:06.8 9:06.8

Female 12 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 39 ΣΤΑΛΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 13 708 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:10.7 5:10.7
2 43 ΝΑΊΆΝΑ ΓΟΥΒΕΛΗ 13 595 5:07.2 5:16.6
3 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 13 557 5:19.8 5:19.8
4 56 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ 14 673 5:32.0 5:32.0
5 66 ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΓΕΝΗ 12 770 5:38.7 5:38.7
6 67 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΚΗ 13 738 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5:38.7 5:38.7
7 99 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΨΙΑΝΗ 12 687 6:12.1 6:12.1
8 101 ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13 616 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 6:16.5 6:16.5
9 103 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 13 709 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 6:18.1 6:18.1
10 113 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΛΟΚΑ 13 589 6:29.9 6:29.9
11 124 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 12 547 6:39.2 6:39.2
12 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 12 551 6:50.8 6:56.3
13 172 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 12 546 8:03.6 8:03.6
14 182 ΕΥΑ ΣΑΡΡΗ 15 786 8:29.1 8:36.9

Male No Age Provided 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 552 5:09.7 5:14.0
2 58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 0 790 5:33.1 5:33.7
3 90 Unknown Partic. 538 538 5:53.6 6:01.1
4 133 Unknown Partic. 549 549 6:55.5 6:55.5
5 149 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΟΛΕΣ 0 641 7:02.4 7:10.0
6 187 Unknown Partic. 536 536 8:48.6 8:48.6
7 197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΡΙΕΛΑΣ 0 642 9:07.7 9:09.5

Male 7 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 7 816 4:34.8 4:34.8
2 28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΗΣ 6 666 4:55.8 4:57.5
3 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 7 592 5:01.4 5:02.4
4 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 7 663 5:05.2 5:06.3
5 35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 7 752 5:06.6 5:06.9
6 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 7 830 4:58.2 5:10.7
7 50 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 7 764 5:23.4 5:24.8
8 53 ΜΥΡΩΝ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 7 597 5:28.8 5:29.5
9 60 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ 7 670 5:31.7 5:35.0
10 68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 7 606 5:40.2 5:40.2
11 70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΝΤΖΗΣ 7 644 5:40.0 5:41.0
12 72 ΠΑΡΙΣ ΤΟΓΙΑΣ 6 800 5:35.6 5:42.7
13 74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 6 614 5:38.7 5:44.4
14 78 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 5 620 5:49.5 5:49.5
15 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 6 603 6:00.2 6:00.2
16 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΟΓΙΑΣ 7 824 6:05.1 6:05.3
17 98 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 7 640 Δημοτικό συκαμινου 6:11.3 6:11.5
18 100 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ 7 819 6:13.8 6:13.8
19 102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΣΜΑΝ 6 755 6:16.8 6:17.4
20 109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 6 707 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 6:27.0 6:27.0
21 111 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΦΑΡΗΣ 5 594 6:21.4 6:27.6
22 119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 7 809 6:32.7 6:34.0
23 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 4 578 6:24.8 6:37.8
24 123 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 5 815 6:36.6 6:38.8
25 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 7 682 6:35.6 6:43.9
26 128 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 6 548 6:42.4 6:49.7
27 130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ 5 662 6:52.9 6:52.9
28 134 ΘΕΟΓΝΩΣΤΗΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 5 808 6:38.3 6:55.9
29 147 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 6 639 Δημοτικό συκαμινου 7:07.7 7:07.7
30 153 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΗΜΗ ΒΡΑΧΑΣ 5 631 7:10.5 7:16.1
31 154 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 3 717 7:06.7 7:22.9
32 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΚΑΣΗΣ 5 797 7:29.3 7:33.5
33 164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ 5 698 7:42.5 7:44.1
34 174 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 5 558 7:52.8 8:08.0
35 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 4 636 8:08.4 8:08.4
36 177 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ 4 777 8:05.2 8:17.6
37 179 ΛΟΥΠΑΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 831 8:21.0 8:23.4
38 184 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 6 637 8:27.5 8:38.2
39 195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 6 539 8:56.8 9:07.2
40 196 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 5 608 8:54.6 9:07.3
41 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 5 704 9:06.6 9:23.7
42 202 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 5 773 9:21.2 9:26.0

Male 8 to 9 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 9 732 Κ.Ε.Δ.Ω 4:40.1 4:43.0
2 21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 9 794 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 4:43.7 4:43.7
3 25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 8 661 4:40.8 4:51.5
4 29 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ 8 566 5:01.7 5:01.7
5 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 9 656 ATALANTI 5:19.6 5:21.2
6 47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 8 607 5:21.6 5:21.9
7 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 9 787 5:23.0 5:23.0
8 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 8 629 5:30.3 5:30.3
9 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 8 628 5:24.7 5:35.0
10 63 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 8 633 5:36.6 5:36.6
11 76 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 9 818 5:39.4 5:45.1
12 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 9 716 5:49.8 5:49.8
13 85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 8 766 5:58.2 5:58.6
14 86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 8 604 5:59.2 5:59.3
15 87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 8 634 5:59.3 5:59.3
16 91 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 8 801 5:54.1 6:01.3
17 97 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 8 692 6:07.6 6:11.3
18 104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 8 737 6:12.8 6:18.5
19 118 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 9 765 6:27.9 6:33.1
20 120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 9 771 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 6:33.0 6:35.7
21 132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 8 588 6:45.4 6:54.3
22 138 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 8 643 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 6:54.3 6:57.1
23 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΧΤΑ 9 724 6:52.2 6:59.4
24 143 ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 8 621 7:01.2 7:03.8
25 155 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 9 768 7:24.8 7:24.8
26 169 NIKOLAOS-AGGELO TSAROUCHAS 9 601 7:45.9 7:51.1
27 191 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 9 683 8:57.1 9:03.9
28 198 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 9 825 9:06.7 9:14.1
29 199 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 8 611 9:19.1 9:19.1
30 207 ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 8 748 10:04.6 10:04.6

Male 10 to 11 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 11 582 4:04.0 4:04.0
2 5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 647 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 4:10.2 4:10.2
3 6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 779 4:15.0 4:15.0
4 13 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 10 699 Γ.Α.Σ. ΩΡΩΠΙΩΝ 4:30.7 4:30.7
5 14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 610 4:33.4 4:33.4
6 16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ 11 739 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4:35.2 4:35.2
7 17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 10 591 4:37.4 4:37.4
8 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 10 759 ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:30.5 4:41.2
9 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 10 609 4:34.0 4:44.0
10 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 10 788 4:55.4 4:55.4
11 33 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 780 5:06.2 5:06.2
12 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 10 688 5:29.6 5:29.6
13 73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 11 652 5:42.9 5:42.9
14 110 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΡΟΣ 11 745 6:27.0 6:27.0
15 116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 10 681 6:25.5 6:31.4
16 129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 11 556 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6:44.1 6:50.9
17 205 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ 10 744 9:41.5 9:41.5

Male 12 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 1 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13 648 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 3:34.4 3:34.4
2 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΥΔΑΚΗΣ 13 651 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3:48.6 3:48.6
3 3 ΠΕΤΡΟΣ -ΝΕΚΤΑΡΙ ΜΑΜΑΣ 12 715 4:03.6 4:03.6
4 9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13 655 4:25.1 4:25.1
5 11 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΕΛΗΣ 13 674 4:28.4 4:28.4
6 23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 12 664 4:49.7 4:49.7
7 24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 12 834 4:51.0 4:51.0
8 52 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΡΟΣ 12 541 5:28.7 5:28.7
9 64 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 13 795 5:37.6 5:37.6
10 115 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 13 667 6:28.5 6:30.8
11 141 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 12 691 6:58.6 7:01.0
12 159 MUSTAFA ISMAIL DIKER 39 501 7:34.0 7:34.0

10k race

Place Name Bib 0-2.5k Time 2.5-5k Time 5-10k Time Chip Time Gun Time Team
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΗΣ 10 7:35.2 7:51.8 15:34.0 31:00.6 31:01.1 AO ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1374 9:04.3 9:43.5 18:55.7 37:42.4 37:43.6 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1266 9:18.2 9:46.8 19:41.6 38:45.4 38:46.7 
4 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1246 9:21.5 10:06.5 19:58.3 39:25.5 39:26.4 
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ 1323 9:45.9 10:12.3 20:24.6 40:21.7 40:22.9 ΣΔΥΠ
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1255 9:47.5 10:05.5 21:08.2 40:58.8 41:01.4 Ανεξαρτητος
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ 1348 10:13.1 10:29.0 21:10.1 41:51.1 41:52.4 MARATHON GYM
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1329 10:13.3 10:31.2 21:09.2 41:52.3 41:53.7 MARATHON GYM RUNNING TEAM
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 1247 9:22.9 10:58.8 21:36.6 41:58.0 41:58.4 
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ 1248 10:39.4 10:33.2 20:55.8 42:04.4 42:08.5 
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1377 10:13.7 10:31.5 21:24.1 42:05.2 42:09.4 MARATHON GYM
12 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 1338 11:07.2 10:46.6 21:04.2 42:53.0 42:58.1 ΣΑΦΑΝΣ
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ 1314 10:46.5 11:26.1 22:09.4 44:15.1 44:22.1 
14 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1295 10:30.3 11:08.7 22:44.8 44:20.5 44:23.9 Nokia
15 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1290 10:32.2 11:20.8 23:11.6 45:03.6 45:04.7 ΣΔΥΑ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1308 10:26.2 11:40.0 23:19.0 45:23.3 45:25.3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 1362 11:08.3 11:27.6 22:58.2 45:32.5 45:34.2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΗΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ 1287 11:12.5 11:22.9 23:07.3 45:36.4 45:42.8 
19 ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΓΙΑ 1333 11:09.5 11:46.8 23:20.2 46:15.9 46:16.6 Aliartistas
20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1250 11:32.5 11:54.3 23:41.4 47:04.0 47:08.4 
21 ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1276 11:40.9 11:56.5 23:32.3 47:00.8 47:09.8 
22 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ 1245 12:06.5 12:07.2 23:25.3 47:32.6 47:39.1 
23 ΣΟΦΙΆ ΧΑΛΑ 1264 12:05.1 11:57.0 23:45.5 47:45.0 47:47.7 
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 1354 12:00.5 11:57.6 24:12.9 47:56.8 48:11.0 
25 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1367 11:18.9 12:10.6 24:52.7 48:20.7 48:22.3 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
26 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ 1288 12:46.0 12:14.2 23:59.2 48:25.1 48:59.5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
27 ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ 1304 11:32.7 12:34.2 24:52.7 48:54.6 48:59.7 
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ 1315 13:00.7 12:14.3 24:20.2 48:58.0 49:35.2 Ανεξάρτητος
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1378 11:09.5 12:33.3 26:01.5 49:42.5 49:44.3 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
30 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1316 12:11.7 12:18.7 25:29.4 49:28.3 49:59.9 
31 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΥ 1361 11:53.6 12:36.1 25:42.1 50:11.0 50:11.9 
32 ΖΩΗ ΑΔΑΜ 1249 11:30.8 12:47.1 25:59.6 50:13.3 50:17.5 
33 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟ 1382 11:43.3 12:45.3 26:17.0 50:39.2 50:45.7 
34 ΙΩΣΗΦ ΜΠΟΥΤΖΕΓΙΑΣ 1253 11:24.9 12:28.9 26:56.3 50:46.3 50:50.1 
35 ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 1252 11:11.4 12:41.9 26:57.2 50:47.0 50:50.6 
36 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ 1371 12:33.4 12:52.7 26:03.2 51:18.3 51:29.4 ΣΔΥΑ
37 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ 1350 13:29.4 13:05.1 25:00.4 51:19.6 51:35.1 BETTER PEOPLE
38 JEROEN VERRIJP 1392 12:16.9 12:44.4 26:37.0 51:23.8 51:38.3 
39 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1385 12:34.7 12:52.9 26:18.7 51:39.0 51:46.4 
40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1268 12:51.6 13:18.7 25:49.8 51:49.4 52:00.2 ΣΑΦΑΝΣ
41 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1340 12:01.7 12:49.5 27:20.9 52:05.3 52:12.3 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
42 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1278 13:09.7 13:02.5 26:02.1 51:47.2 52:14.4 
43 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1300 12:08.5 13:22.2 26:53.4 52:22.5 52:24.2 Ανεξάρτητη
44 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ 1356 12:49.8 12:53.5 26:42.2 52:15.1 52:25.6 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ 1261 13:24.9 13:06.5 26:08.2 52:25.5 52:39.7 
46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑΘΑΡΟΣ 1285 13:24.7 13:17.3 26:41.3 53:17.8 53:23.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ 1370 16:36.6 12:17.7 24:45.7 53:20.6 53:40.1 ανεξάρτιτος
48 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΜΜΟΛΟΧΙΤΗΣ 1388 12:54.5 13:26.3 27:24.5 53:38.0 53:45.4 
49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 1240 13:39.8 13:29.6 26:42.0 53:39.4 53:51.5 
50 ΣΑΚΗΣ ΤΣΩΚΟΣ 1272 13:33.7 13:30.7 26:47.2 53:33.2 53:51.7 
51 ΤΣΑΓΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 1309 14:01.6 13:37.0 26:26.8 53:47.3 54:05.5 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
52 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ 1277 13:14.8 13:09.5 27:42.6 53:57.1 54:07.1 Ποδηλατες Γαλατσιου
53 EGLE VYGANTAITE 1391 13:32.4 13:45.6 27:01.4 54:15.1 54:19.5 
54 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1366 13:13.4 13:47.0 27:45.0 54:38.0 54:45.6 
55 ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ 1345 13:47.0 13:41.0 27:23.4 54:28.2 54:51.6 
56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ 1390 11:27.5 13:30.1 30:31.1 55:22.5 55:28.8 
57 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ 1280 13:34.0 14:04.0 28:02.7 55:33.4 55:40.7 
58 ΘΕΜΗΣ ΚΑΡΕΓΛΗΣ 1353 14:08.8 14:10.2 27:23.5 55:17.9 55:42.5 
59 ILIAS SAKKAS 1393 15:32.7 14:57.3 25:20.5 55:20.7 55:50.6 
60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 1344 14:29.2 14:16.2 27:07.3 55:37.3 55:52.9 
61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 1334 14:29.8 14:16.3 27:07.0 55:36.6 55:53.1 
62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ 1342 14:45.7 13:53.3 27:16.1 55:20.1 55:55.2 
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΤΣΙΩΤΗΣ 1242 13:30.5 14:37.8 28:10.2 56:13.6 56:18.6 
64 ΛΙΛΑ ΜΠΟΛΩΤΗ 1312 14:07.4 14:03.5 28:08.6 56:03.6 56:19.6 BETTER PEOPLE
65 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1372 14:24.5 14:01.0 28:05.0 56:24.5 56:30.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
66 ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ 1383 14:51.8 14:55.5 27:04.2 56:28.0 56:51.6 
67 NIKOLAOS LIAPIS 1394 14:39.3 13:58.7 28:22.1 56:24.9 57:00.2 
68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1373 15:04.3 14:46.8 27:26.1 56:49.9 57:17.3 
69 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1296 13:52.0 14:41.6 28:48.3 57:17.4 57:22.0 RUSSOS RUNNING TEAM
70 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1273 14:09.4 14:39.4 28:49.4 57:21.2 57:38.2 ANΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1326 13:55.9 14:52.1 28:50.2 57:31.1 57:38.3 sky women running team
72 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΤΣΑΝΑ 1237 13:36.7 14:43.8 29:35.0 57:32.9 57:55.6 
73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1302 14:12.7 14:16.3 29:57.9 58:19.3 58:27.0 Lonely wolf
74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1292 15:27.6 14:52.3 28:38.9 58:28.9 58:58.9 
75 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1368 14:45.0 14:50.4 29:34.6 58:59.3 59:10.1 RUNNER STORE
76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1380 14:16.8 15:15.1 30:08.0 59:34.9 59:40.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1301 13:54.5 14:45.9 31:07.5 59:37.6 59:48.1 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
78 ΒΑΛΙΑ ΜΑΝΙΩΤΟΥ 1327 13:42.2 15:43.4 30:26.9 59:52.6 59:52.6 
79 ΤΖΕΝΗ ΦΕΤΟΚΑΚΗ 1267 14:04.8 15:08.7 31:00.0 1:00:08.6 1:00:13.5 
80 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑ 1317 14:52.2 14:55.8 30:29.1 59:54.0 1:00:17.1 
81 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΣΣΑΝΗΣ 1286 14:50.6 14:51.6 30:42.1 1:00:06.0 1:00:24.4 0
82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ 1279 14:35.1 14:58.0 30:55.8 1:00:17.4 1:00:29.0 
83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1375 14:44.9 14:52.1 30:54.8 1:00:21.6 1:00:31.9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΦΟΣ 1251 15:27.5 14:54.2 30:16.8 1:00:08.2 1:00:38.6 
85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1310 15:04.3 15:03.1 30:37.3 1:00:28.1 1:00:44.8 
86 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1364 15:55.8 15:41.6 29:11.9 1:00:31.0 1:00:49.4 Family team
87 ΑΡΙΣΤΕΑ ΖΗΚΟΥ 1358 14:43.2 15:27.4 30:56.1 1:01:03.6 1:01:06.7 
88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ 1284 14:36.4 15:28.8 31:13.3 1:01:09.7 1:01:18.5 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
89 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ 1332 14:53.1 15:29.2 30:59.7 1:00:57.3 1:01:22.0 
90 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ 1257 14:30.0 15:13.7 31:49.7 1:01:23.3 1:01:33.6 
91 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ 1254 15:20.6 15:56.6 30:44.4 1:01:31.4 1:02:01.7 
92 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ 1325 17:24.7 16:10.9 28:27.8 1:01:30.1 1:02:03.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93 ΣΠΥΡΟΣ ΑΜΟΥΝΤΖΑΣ 1386 14:13.3 15:41.0 32:23.4 1:01:47.3 1:02:17.8 
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ 1109 15:02.3 15:18.3 32:17.6 1:02:25.7 1:02:38.4 
95 ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΗ 1269 15:35.1 15:09.7 32:24.5 1:02:52.4 1:03:09.5 ---
96 ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 921 15:02.5 15:45.8 32:32.0 1:02:53.1 1:03:20.4 
97 ΣΟΦΙΑ ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ 1243 14:41.1 15:28.0 33:25.9 1:03:16.6 1:03:35.1 
98 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1259 15:32.1 16:18.7 31:46.9 1:03:31.9 1:03:37.8 
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΓΚΑΜΑΛΙΑ 1369 16:27.1 16:02.2 31:15.6 1:03:12.6 1:03:44.9 
100 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1363 14:41.0 15:22.0 33:51.2 1:03:51.1 1:03:54.3 Aliartistas
101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΚΡΗ 1330 15:58.7 15:22.8 32:41.5 1:03:45.0 1:04:03.1 
102 ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1289 15:45.0 15:49.0 33:40.7 1:04:35.6 1:05:14.7 
103 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 1313 15:09.1 16:56.6 33:21.3 1:05:20.5 1:05:27.1 
104 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1351 16:37.9 16:06.9 32:43.3 1:05:10.7 1:05:28.2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
105 MARIA EMMANOUIL 1395 15:57.9 16:01.9 33:43.4 1:05:08.2 1:05:43.3 
106 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1274 16:19.3 16:38.2 33:12.2 1:05:52.0 1:06:09.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
107 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ 1346 16:35.5 17:21.5 33:41.0 1:07:26.7 1:07:38.1 
108 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 1349 16:32.9 17:04.9 34:18.3 1:07:35.7 1:07:56.1 
109 ΑΝΝΑ ΠΕΤΥΚΑ 1291 16:32.9 17:06.1 34:17.5 1:07:37.4 1:07:56.5 
110 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1347 15:54.0 16:28.1 35:35.4 1:07:50.9 1:07:57.6 
111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΑΚΗΣ 1328 16:07.9 16:42.6 35:41.3 1:07:56.4 1:08:31.9 
112 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 1337 15:02.6 17:50.1 35:50.3 1:08:29.2 1:08:43.1 ΣΑΦΑΝΣ
113 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΣ 1365 16:24.6 17:37.3 35:09.9 1:09:04.8 1:09:11.9 VICTUS Running Team
114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1258 17:51.1 18:15.2 33:09.2 1:09:10.3 1:09:15.6 Ανεξαρτητος
115 ΚΩΣΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1306 16:19.3 15:32.6 37:57.5 1:09:16.2 1:09:49.5 ΣΔΥΑ
116 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ 1241 18:45.4 17:59.6 33:21.7 1:09:56.1 1:10:06.7 
117 ΑΡΕΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1260 19:04.8 19:18.0 31:52.7 1:10:00.6 1:10:15.5 
118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΣΑΝΟΥ 1263 17:21.4 18:30.2 34:32.5 1:09:44.2 1:10:24.2 
119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1324 17:38.5 17:27.9 35:21.5 1:09:48.0 1:10:27.9 SNAILS TEAM
120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 1379 17:11.7 17:24.9 36:13.1 1:10:21.0 1:10:49.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
121 ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ 1387 17:11.8 17:24.0 36:14.2 1:10:18.8 1:10:50.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1311 17:39.8 18:09.7 35:29.6 1:10:55.8 1:11:19.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
123 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1339 17:40.3 18:09.9 35:29.0 1:10:55.6 1:11:19.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
124 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΝΤΖΑΣ 1293 17:08.5 18:11.9 37:08.7 1:11:25.1 1:12:29.2 
125 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1307 19:01.1 18:02.5 35:31.4 1:12:03.8 1:12:35.1 
126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1101 15:43.2 18:32.0 39:01.6 1:13:13.3 1:13:16.9 Aliartistas
127 ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΚΙΝΟΥ 1270 17:25.7 18:16.5 38:06.3 1:13:36.3 1:13:48.6 
128 ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΛΗ 1341 16:42.4 18:26.4 39:40.4 1:14:46.6 1:14:49.3 
129 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1336 19:20.0 18:39.8 36:55.0 1:14:24.2 1:14:54.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
130 Unknown Partic. 1238 1238 14:28.1 20:34.0 40:03.1 1:14:54.3 1:15:05.3 
131 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΛΗΣ 1352 18:24.7 18:36.4 39:19.9 1:15:43.2 1:16:21.1 
132 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ 1265 17:38.9 19:25.5 39:36.8 1:16:24.9 1:16:41.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
133 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1271 19:55.4 20:28.3 38:20.1 1:18:12.8 1:18:43.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
134 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1321 19:56.8 20:28.0 38:33.0 1:18:25.8 1:18:57.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
135 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΛΙΑΔΗ 1322 19:55.5 19:27.3 40:28.1 1:19:26.1 1:19:51.0 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
136 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΑΒΟΥ 1355 19:05.0 20:29.7 41:17.7 1:20:28.8 1:20:52.5 
137 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΚΗ 1331 19:29.4 20:55.6 40:27.5 1:20:20.0 1:20:52.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
138 ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ 1320 19:04.5 21:15.7 42:34.5 1:22:39.7 1:22:54.7 
139 ΕΣΤΕΛΑ ΖΙΑΙ 1357 14:36.3 20:12.2 50:01.0 1:24:29.7 1:24:49.6 
140 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1305 14:35.8 20:13.5 50:00.2 1:24:28.8 1:24:49.7 
141 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1298 26:48.1 28:22.9 56:05.9 1:51:12.0 1:51:16.9 
142 Unknown Partic. 1299 1299 26:48.7 28:06.9 56:21.4 1:51:13.6 1:51:17.1 
DNF ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1294 15:13.6 17:34.1 ΙΔΙΩΤΗΣ
DNF ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1381 1:32:21.4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 379 Family team
DNS ΑΝΝΑ ΧΑΤΖΑΚΗ 1262 
DNS ΛΥΔΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1281 
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1282 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ 1283 0
DNS ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1297 
DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ 1303 Free
DNS ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΡΤΟΥ 1318 Ατομικο
DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 1319 Α..Σ Τριαθλον Χαλκίδα/Triathlon Cha
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1335 
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1343 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΗΓΟΥΡΗΣ 1359 Ανεξαρτητος
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1376 MARATHON GYM
DNS ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1239

Age Group Results 
Half Marathon 
Female 39 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 13 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 23 353 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:27:42.4 1:27:43.1
2 123 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 23 299 1:49:32.4 1:49:35.1
3 147 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 37 286 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:55.2 1:52:07.9
4 166 DOROTHEE ZIEGLER 38 125 dsa running team 1:54:32.6 1:54:46.9
5 205 VASILIKI GRIGORIOU 32 106 1:57:37.4 1:57:46.5
6 228 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΜΑΥΡΟΔΉΜΟΥ 38 308 1:59:10.8 1:59:29.0
7 273 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ 30 465 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2:06:12.0 2:06:29.2
8 278 DOROTA SUCHOCKA 30 117 Apollona 2:07:39.3 2:07:44.6
9 291 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 30 456 2:09:27.4 2:09:27.8
10 301 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 36 311 2:11:06.5 2:11:27.3
11 309 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 37 386 2:12:18.4 2:12:50.9
12 311 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΠΙΤΗ 26 230 2:12:31.5 2:13:01.5
13 318 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 32 154 2:13:28.2 2:13:35.1
14 324 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 33 309 Adidas runners 2:14:29.6 2:14:36.0
15 331 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 30 261 Outdoor Games Running Team 2:17:13.0 2:17:38.7
16 337 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 30 224 2:19:31.4 2:19:54.1
17 340 ΕΛΑΧΕ ΧΑΤΖΗ 36 481 Adidas runners athens 2:20:28.9 2:20:35.6
18 364 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 35 425 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:55.9 2:25:04.0
19 366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 31 323 2:26:45.0 2:26:56.8
20 368 ΧΑΡΑ ΤΣΟΧΛΑ 34 466 2:29:52.2 2:30:04.4
21 384 ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 20 315 2:47:09.3 2:47:32.3
DNF DNF ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 39 529 
DNF DNF LILIYA FEDYSHYN 38 105 chiosrunning 

Female 40 to 49 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 9 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:25:20.0 1:25:20.0
2 44 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΝΑΝΑ 43 512 1:38:31.0 1:38:34.0
3 97 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 44 352 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:46:38.3 1:46:55.4
4 104 ΕΛΕΝΗ ΤΖΗΜΑ 48 448 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:36.1 1:47:46.9
5 148 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 40 189 Σ.Δ.Υ. Ελευσινας 1:51:53.4 1:52:16.7
6 158 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 40 494 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 1:53:41.5 1:53:49.0
7 182 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 42 403 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:53.8 1:56:01.7
8 195 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ 48 208 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:56:19.9 1:56:37.3
9 219 ΤΕΡΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ 48 429 1:58:17.8 1:58:50.5
10 241 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 41 276 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:34.4 2:01:54.8
11 246 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 43 219 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:11.1 2:02:21.3
12 250 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΣΕΚΟΥ 42 326 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:02:25.9 2:02:29.2
13 284 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 42 327 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:25.3 2:08:35.7
14 290 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 45 194 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:09:13.8 2:09:26.6
15 298 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 48 389 Outdoor games running team 2:10:26.0 2:10:52.2
16 299 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 43 279 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:13.3 2:10:52.3
17 302 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 43 452 Adidas Runners Athens/Sky Women Run 2:11:28.9 2:11:53.2
18 303 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 45 229 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:11:38.5 2:12:12.5
19 314 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 46 483 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:13:15.1 2:13:26.9
20 315 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 45 172 2:13:16.5 2:13:27.1
21 330 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 42 260 OUTDOOR RUNING 2:17:11.4 2:17:38.3
22 344 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 40 144 2:20:40.8 2:21:07.8
23 348 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 44 126 2:21:14.1 2:21:47.1
24 356 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 47 292 2:22:28.4 2:22:45.7
25 373 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 45 324 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:01.4 2:34:09.0
26 391 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ 40 214 3:01:20.0 3:04:18.7

Female 50 to 59 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 108 KAYOKO TABATA 50 118 Run Forever 1:47:36.7 1:48:00.5
2 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 53 184 1:58:37.2 1:58:55.3
3 262 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΣΕΛΑ 53 232 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:03:41.3 2:04:05.6
4 313 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 50 259 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:13:14.3 2:13:26.4
5 346 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 50 367 Pilabox 2:21:02.9 2:21:16.7
6 371 ELENI KIRIAKOPOULOU 55 108 2:31:36.8 2:31:52.2
7 381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΑΝΙΚΑ 56 291 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:42:21.6 2:42:27.3
DNF DNF ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 58 431 

Female 60 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 171 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 63 357 1:54:58.1 1:55:04.3
2 242 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63 131 2:01:52.0 2:02:00.1

Male No Age Provided 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 196 Unknown Partic. 532 532 1:56:13.5 1:56:43.2
2 221 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ 0 530 1:58:31.2 1:58:51.3
3 389 Unknown Partic. 506 506 2:53:22.7 2:53:30.2

Male 39 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 1 ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ 35 4 1:13:38.3 1:13:38.5
2 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 36 333 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:15:12.9 1:15:13.1
3 4 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 28 165 DRCLUB 1:21:58.9 1:21:59.7
4 6 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 34 410 The runners project 1:24:34.9 1:24:34.9
5 7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΡΑΣ 38 424 1:24:46.1 1:24:48.7
6 8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 35 202 1:25:05.1 1:25:15.3
7 14 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 39 127 The Runners Project 1:28:10.2 1:28:10.5
8 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΠΟΣ 33 407 Γκραβα 1:28:14.8 1:28:33.3
9 17 KONSTANTINOS ZAGGOS 30 124 The Runners Projects 1:28:40.0 1:28:40.0
10 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΙΛΙΑΡΙΔΗΣ 33 247 Ανεξάρτητος 1:30:23.0 1:30:25.0
11 19 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 30 199 East London Runners 1:30:43.7 1:30:53.4
12 24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 27 450 ΑΛΜΥΡΟΣ 1:32:40.3 1:32:40.3
13 28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 39 156 MARKOREY 1:34:27.5 1:34:29.1
14 31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΝΗΣ 30 221 απς απολλων 1:35:53.5 1:35:56.9
15 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ 30 490 1:36:27.0 1:36:58.6
16 39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 37 471 1:37:04.9 1:37:17.2
17 40 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 26 396 Ανεξαρτητος 1:37:31.2 1:37:34.7
18 43 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 36 177 1:38:23.4 1:38:32.7
19 45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ 36 409 . 1:38:35.7 1:38:42.0
20 46 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΙΟΥΤΑΣ 34 419 saint pauli Athens 1:38:32.7 1:38:49.4
21 51 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34 341 1:39:08.2 1:39:44.7
22 52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 35 522 1:39:35.5 1:39:49.6
23 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΝΗΣ 34 283 EFL 1:40:52.4 1:41:04.0
24 60 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΔΗΣ 38 257 ΣΑΦΑΝΣ 1:41:09.5 1:41:15.3
25 61 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΆΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 23 469 1:41:20.1 1:41:28.9
26 64 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 36 491 Τρεχαντηρια Rs 1:41:24.9 1:41:44.3
27 65 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΣΑΝΟΥ 34 479 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:42:03.2 1:42:09.0
28 69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 39 227 Adidas Runners Athens 1:42:48.9 1:42:49.3
29 71 MAREK BODZIONY 30 102 Apollona 1:42:57.3 1:43:03.0
30 74 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΤΗΣ 25 159 1:42:36.9 1:43:05.3
31 77 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 39 240 RUSSOS RUNNING TEAM 1:43:11.8 1:43:45.3
32 79 VASILIS VLACHOS 35 122 Olive Sea Travel 1:44:28.9 1:44:39.8
33 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 29 430 1:44:53.4 1:45:18.6
34 87 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 36 296 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:45:06.4 1:45:25.9
35 94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ 37 238 1:46:17.2 1:46:19.3
36 95 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 32 168 Ο.Β.Π. 1:46:19.4 1:46:49.2
37 100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ 38 432 pilabox 1:47:09.9 1:47:15.5
38 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 30 438 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 1:47:36.0 1:47:39.8
39 109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 145 1:47:32.3 1:48:01.5
40 110 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ 36 445 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:48:05.8 1:48:16.2
41 111 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 34 278 1:47:59.0 1:48:18.1
42 112 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 36 196 1:48:14.5 1:48:32.8
43 113 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 38 496 1:48:13.8 1:48:33.4
44 115 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 27 162 1:48:46.7 1:48:55.7
45 116 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 31 312 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ 1:48:50.7 1:49:00.4
46 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 38 528 1:48:34.3 1:49:01.8
47 119 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 34 527 1:49:02.3 1:49:08.6
48 120 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΜΑΓΕΡ 29 531 1:48:56.4 1:49:25.7
49 122 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 39 385 adidas Runners Athens 1:49:12.5 1:49:27.4
50 126 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 38 344 1:49:39.6 1:49:49.6
51 128 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35 271 1:49:45.7 1:49:54.6
52 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 268 1:49:52.5 1:50:05.6
53 130 ΜΑΝΟΣ ΜΠΟΛΛΑΣ 30 330 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:51.9 1:50:10.4
54 134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ 26 178 1:49:54.6 1:50:26.3
55 137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 33 488 1:50:37.9 1:51:05.0
56 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 30 140 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:50:44.5 1:51:12.4
57 141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 30 446 Adidas Runners Athens 1:51:23.4 1:51:37.7
58 143 STAMATIS PETROPOULOS 39 115 CHUCK NORRIS TEAM 1:51:15.7 1:51:49.8
59 149 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 28 366 1:52:08.2 1:52:27.1
60 150 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ 28 234 1:52:07.9 1:52:39.4
61 152 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΟΥΡΔΗΣ 27 505 1:52:42.5 1:52:57.1
62 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ 23 444 Ανεξάρτητος 1:53:35.2 1:53:41.4
63 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 30 295 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:53:15.0 1:53:42.9
64 159 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 32 265 TheRunnersProject 1:53:51.4 1:53:51.5
65 175 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 25 128 1:55:12.7 1:55:40.5
66 180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 37 416 outdoor runing team 1:55:52.6 1:55:55.3
67 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΚΑΣ 30 453 1:55:47.9 1:56:19.5
68 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 519 1:56:18.8 1:56:19.7
69 197 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 31 417 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:39.6 1:56:46.2
70 198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ 31 423 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:40.8 1:56:46.4
71 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 37 461 1:55:30.5 1:57:02.7
72 201 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 34 535 1:55:33.2 1:57:03.3
73 207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ 26 186 1:57:17.4 1:57:50.0
74 211 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 37 346 1:58:12.3 1:58:22.9
75 213 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 31 218 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 1:58:27.7 1:58:29.0
76 214 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 30 181 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:58:18.7 1:58:34.5
77 216 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 36 354 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:58:29.0 1:58:42.8
78 218 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ 30 328 1:58:44.1 1:58:45.8
79 222 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ 39 216 1:58:19.5 1:58:53.4
80 224 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΓΡΕΜΗΣ 31 310 1:58:29.9 1:58:55.7
81 225 NIELS OUENDAG 35 114 1:58:31.4 1:58:57.0
82 229 PANOS MIKROGIANNAKIS 33 112 Stoiximan Running Team 1:59:11.7 1:59:35.6
83 230 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 29 387 The band of the runners 1:59:12.2 1:59:35.9
84 232 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 26 504 1:59:39.7 1:59:57.8
85 238 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 30 228 Μιαούλης Φύλλα 2:01:31.3 2:01:32.1
86 239 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 33 130 2:01:05.3 2:01:39.3
87 243 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 39 442 2:01:33.7 2:02:03.1
88 245 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 38 215 2:01:45.0 2:02:15.4
89 248 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 31 476 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:16.2 2:02:25.6
90 253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ 30 174 2:02:04.2 2:02:40.1
91 255 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 36 475 2:02:28.7 2:02:47.4
92 256 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 338 VODAFONE RUNNING TEAM 2:02:41.4 2:03:12.7
93 257 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 35 169 Ολυμπιακός Βορείων Προαστίων 2:03:07.0 2:03:36.5
94 261 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 38 175 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:39.1 2:03:52.8
95 264 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 39 489 2:04:18.6 2:04:39.5
96 267 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 37 149 2:05:04.5 2:05:10.0
97 268 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 37 493 2:05:05.0 2:05:10.1
98 272 EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 30 477 2:06:05.2 2:06:15.6
99 279 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 30 474 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:52.4 2:07:57.7
100 281 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 35 231 2:07:49.8 2:08:16.8
101 289 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 34 209 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:16.7 2:09:25.7
102 294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ 34 500 2:09:57.4 2:10:16.6
103 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ 32 243 2:10:25.7 2:10:48.4
104 297 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 36 180 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:13.5 2:10:52.1
105 307 ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΗΣ 27 245 2:12:19.7 2:12:39.8
106 310 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 35 217 ΟΠΑΠ 2:12:48.5 2:12:57.2
107 317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 39 195 2:13:19.2 2:13:33.8
108 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ 32 185 2:15:22.2 2:15:48.9
109 329 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ 35 201 2:16:23.3 2:16:34.7
110 334 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ 35 242 2:18:37.0 2:18:37.0
111 335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ 38 319 Ασπροκλησια 2:18:19.2 2:18:41.1
112 338 ΑΚΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 31 404 2:19:48.9 2:20:11.7
113 350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 30 285 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:21:40.6 2:21:50.0
114 351 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ 30 147 2:21:36.5 2:21:51.1
115 357 ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΜΠΙΡΗΣ 38 158 2:22:22.1 2:22:53.2
116 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 33 394 2:22:49.6 2:23:07.6
117 360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 30 160 Evia trail runners 2:16:05.3 2:23:15.7
118 363 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 34 378 2:24:11.5 2:24:42.2
119 367 DIMITRIOS TOTOMIS 23 119 2:27:49.7 2:28:24.4
120 374 IΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 29 290 BETTER PEOPLE 2:34:32.0 2:35:00.7
121 376 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25 441 2:37:24.0 2:37:35.9
122 380 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 39 200 ATALANTI 2:41:03.3 2:41:18.9
123 385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 32 132 2:49:02.7 2:49:09.8
124 388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 31 210 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:02.7 2:50:12.0
125 390 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 30 207 3:04:12.8 3:04:13.4
DNF DNF ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 37 274 
DNF DNF NICK RAPTOPOULOS 39 116 pilabox 
DQ DQ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 30 275 ΣΔΥΑ 9:13.4 30:14.5

Male 40 to 49 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 41 2 1:18:12.0 1:18:12.1
2 5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 42 253 Ανεξάρτητος 1:22:58.8 1:23:00.8
3 11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 43 463 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:27:09.9 1:27:11.4
4 12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 42 329 1:27:29.2 1:27:33.0
5 23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 44 336 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ 1:32:12.5 1:32:12.9
6 25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛΗΣ 47 472 DSA 1:33:19.0 1:33:19.0
7 26 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 42 428 1:33:29.5 1:33:33.6
8 27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ 44 193 1:33:23.2 1:33:35.8
9 29 JAN LEJA 46 110 1:35:09.5 1:35:11.5
10 30 ΕΡΝΕΣΤΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 40 166 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:33.6 1:35:35.6
11 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40 206 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:18.5 1:36:19.2
12 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 45 358 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:36:28.0 1:36:31.1
13 36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 41 320 Σαφανς 1:36:50.9 1:36:52.6
14 41 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ 46 304 1:37:43.4 1:37:48.4
15 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 46 420 1:37:49.9 1:37:57.4
16 47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΡΗΣ 48 458 1:38:20.1 1:38:52.9
17 48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 47 455 Αταλάντη 1:39:07.9 1:39:10.3
18 49 ADAM WARCHOLIK 40 123 1:39:06.9 1:39:11.8
19 55 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 42 249 ΣΑΦΑΝΣ 1:40:16.2 1:40:29.2
20 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 44 254 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:47.3 1:41:04.1
21 59 ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ 48 383 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 1:41:03.8 1:41:07.7
22 62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 46 467 Run Forever 1:41:20.3 1:41:32.5
23 63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 43 363 The Band Of The Runners 1:41:15.8 1:41:41.0
24 66 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 43 233 MARATHON RUNNING TEAM ILION 1:42:25.3 1:42:28.2
25 68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 49 365 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:42:00.0 1:42:34.8
26 70 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 42 398 The Band of the Runners 1:42:33.9 1:42:59.0
27 72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 42 143 1:42:38.3 1:43:04.7
28 73 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 46 157 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:42:47.6 1:43:05.1
29 75 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 46 280 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:14.4 1:43:21.1
30 76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 47 294 Παλληνιοι δρομείς 1:43:24.9 1:43:37.6
31 78 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 44 487 Ευκλης 1:44:28.3 1:44:30.8
32 80 GEORGE KALANTZIS 40 107 Olive Sea Travel 1:44:29.3 1:44:40.0
33 81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 49 516 1:44:41.1 1:44:45.8
34 83 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 41 190 ΣΔΥΑ 1:44:37.1 1:44:57.1
35 88 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 42 220 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:07.6 1:45:31.7
36 89 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 43 938 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:45:30.1 1:45:33.5
37 91 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 45 258 1:45:27.8 1:46:04.0
38 92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 40 298 1:45:27.8 1:46:04.3
39 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 46 301 1:45:57.3 1:46:14.2
40 96 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 44 332 1:46:50.0 1:46:54.9
41 98 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ 42 137 1:47:06.5 1:47:09.3
42 99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 41 246 1:46:57.8 1:47:15.3
43 103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 47 236 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:47:34.5 1:47:45.4
44 105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 40 256 1:47:12.3 1:47:51.4
45 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 42 288 1:47:51.0 1:47:54.2
46 118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 42 413 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:02.1 1:49:08.4
47 121 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 48 348 1:49:11.3 1:49:27.3
48 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 41 345 ιδιωτης 1:49:17.8 1:49:37.1
49 125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚ0ΛΑΟΥ 49 372 1:49:43.5 1:49:47.7
50 127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 46 393 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 1:49:31.1 1:49:51.9
51 131 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 44 273 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:49:57.6 1:50:11.3
52 132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 45 337 ΕΛΤΑ 1:50:12.8 1:50:14.3
53 133 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 41 282 1:50:20.6 1:50:22.3
54 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 44 518 1:50:55.9 1:50:57.0
55 139 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 41 468 2Α ΜΑΛ 1:51:03.2 1:51:14.6
56 142 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 45 433 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:51:22.8 1:51:37.8
57 144 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ 48 235 1:51:39.8 1:51:49.9
58 145 ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΓΙΑΣ 46 451 1:51:26.6 1:51:59.8
59 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΪΔΙΝΗΣ 42 133 1:51:26.6 1:52:00.2
60 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ 46 464 1:53:20.4 1:53:32.9
61 157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 43 497 1:53:40.0 1:53:47.6
62 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 43 510 1:53:43.9 1:53:52.1
63 161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ 44 350 1:53:32.7 1:54:06.4
64 162 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 45 503 1:53:57.0 1:54:09.1
65 165 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 49 408 1:54:22.7 1:54:29.1
66 170 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 46 302 1:54:51.9 1:55:02.7
67 172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 46 226 1:54:52.0 1:55:05.0
68 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ 49 222 Ανεξάρτητος 1:55:16.1 1:55:36.2
69 177 ΑΝΑΣΤ ΣΟΊ΄ΛΕΜΕΖΗΣ 48 520 1:55:33.9 1:55:47.2
70 181 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40 339 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:51.4 1:56:01.6
71 184 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 48 150 Πολεμική Αεροπορία 1:55:48.0 1:56:08.2
72 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΤΣΗΣ 47 155 1:56:19.1 1:56:19.9
73 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 49 171 1:56:06.6 1:56:20.0
74 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 49 388 1:56:14.3 1:56:21.8
75 203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 42 239 1:56:56.8 1:57:18.9
76 204 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ 45 262 1:57:16.5 1:57:36.7
77 210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 41 492 1:58:09.7 1:58:12.6
78 215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 45 281 ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1:58:23.8 1:58:42.6
79 217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ 42 362 Κουκλεντεδες 1:58:30.1 1:58:45.7
80 220 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 46 427 ΣΑΠΠΑΖ 1:58:30.5 1:58:51.1
81 226 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 45 204 Δρομείς παρκου Τρίτση 1:58:07.5 1:58:58.9
82 231 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 42 307 1:59:15.0 1:59:48.6
83 235 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 40 406 Σαφανς / Top Cycles 2:00:52.3 2:01:08.5
84 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΠΟΣ 47 400 2:02:17.2 2:02:35.5
85 252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 48 459 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:02:03.7 2:02:36.7
86 254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 46 188 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 2:02:27.6 2:02:46.3
87 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 45 436 2:04:10.3 2:04:27.3
88 270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 48 457 indian runner 2:05:04.7 2:05:20.9
89 277 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 49 139 2:06:43.5 2:07:03.1
90 280 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ 41 318 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:07:49.8 2:08:16.2
91 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 44 237 PEARL IZUMI - CAMELBAK 2:08:07.0 2:08:24.7
92 283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 42 351 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:24.6 2:08:35.7
93 285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 43 347 2:08:36.6 2:08:36.6
94 286 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 46 508 2:08:31.9 2:08:45.7
95 300 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 42 179 Outdoorgames running team 2:10:26.1 2:10:52.7
96 304 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47 129 2:12:15.0 2:12:24.6
97 305 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 47 482 2:11:55.0 2:12:25.6
98 308 IRAKLIS TSAROUCHAS 43 121 2:12:11.2 2:12:49.4
99 316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 49 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:23.3 2:13:33.7
100 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 48 526 2:05:47.0 2:14:00.9
101 321 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 41 370 2:11:09.3 2:14:07.4
102 322 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 45 314 2:14:09.8 2:14:29.2
103 323 ΝΙΚΟΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ 40 399 2:14:09.9 2:14:29.3
104 325 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40 173 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 2:15:20.2 2:15:40.3
105 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 45 141 2:15:35.8 2:16:06.5
106 333 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 48 161 2:18:17.6 2:18:23.1
107 339 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 426 2:19:50.9 2:20:21.1
108 342 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 46 213 2:20:19.3 2:20:39.0
109 343 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 135 2:20:19.9 2:20:39.4
110 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ 46 269 Adidas Runners Athens 2:20:47.8 2:21:08.2
111 347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 48 384 2:21:20.2 2:21:39.9
112 355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 47 364 ΑΝΕΞΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:12.8 2:22:40.7
113 358 ΑΡΙΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 45 534 2:21:23.4 2:22:57.2
114 361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 41 447 2:23:55.4 2:24:25.9
115 369 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 42 439 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:21.3 2:30:31.4
116 370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 41 272 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:30:32.7 2:30:54.5
117 372 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 47 395 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:31.8 2:32:54.9
118 375 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 46 381 2:36:35.2 2:37:06.4
119 378 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 47 521 2:38:32.1 2:39:04.3
120 379 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 49 223 STEFMAR 2:39:27.6 2:39:29.8
121 383 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΚΑΣ 42 485 2:44:22.5 2:44:51.7
DNF DNF SOTIRIS TSARAPATSANIS 41 120 pilabox 

Male 50 to 59 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 57 513 1:25:36.7 1:25:36.7
2 15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΕΡΑΣ 54 412 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 1:28:14.9 1:28:16.4
3 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΑΚΑΣ 50 517 1:31:28.5 1:31:33.4
4 22 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ 52 322 ΣΑΦΑΝΣ 1:31:59.0 1:32:02.2
5 33 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56 270 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:16.1 1:36:22.0
6 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 51 331 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:36:48.4 1:36:49.2
7 37 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 55 334 Ανεξαρτητος 1:36:40.9 1:36:56.3
8 53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ 51 321 YMITTOS RUNNERS 1:39:51.8 1:40:11.7
9 54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΧΡΑΣ 50 533 1:39:51.4 1:40:12.1
10 58 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 52 250 Εμεις οι δρομείς-Αιμοδότες 1:41:03.4 1:41:07.1
11 67 MICHAIL KOSTARAS 51 109 Traveller 1:42:30.3 1:42:33.8
12 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 51 462 Aliartistas 1:44:28.9 1:44:46.1
13 85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΊΌΣ 58 509 1:45:14.8 1:45:14.8
14 90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 58 164 1:45:49.9 1:45:57.3
15 107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 55 360 1:47:49.1 1:47:57.0
16 114 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 56 435 YMITTOS RUNNERS 1:48:15.8 1:48:35.3
17 135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 50 167 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:49.1 1:50:49.1
18 140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 58 484 1:51:12.1 1:51:27.5
19 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 51 369 1:52:33.3 1:52:44.7
20 153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΖΑΚΟΣ 53 502 1:53:20.7 1:53:26.7
21 164 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 59 317 Σ.Δ.Υ.Α 1:54:19.5 1:54:23.2
22 167 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 56 373 YMITTOS RUNNERS 1:54:28.3 1:54:48.5
23 168 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 54 198 YMYTTOS RUNNERS 1:54:33.7 1:54:48.8
24 169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 56 359 1:54:43.7 1:55:00.8
25 173 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ 50 437 chiosrunning 1:55:23.1 1:55:31.8
26 176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 55 192 ΣΔΥΑ 1:55:29.0 1:55:44.2
27 178 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ 58 460 1:55:29.5 1:55:49.1
28 183 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 54 225 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:52.5 1:56:01.8
29 189 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 51 356 ΣΑΦΑΝΣ 1:56:06.2 1:56:19.9
30 193 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 51 136 1:56:15.7 1:56:24.7
31 194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 51 390 1:56:16.1 1:56:25.0
32 200 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 59 313 1:56:34.8 1:57:03.0
33 202 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 54 305 Ανεξάρτητος 1:57:05.6 1:57:10.8
34 206 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 55 514 1:57:41.7 1:57:46.5
35 208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 52 153 απσ Απόλλων 1:57:26.0 1:57:50.6
36 209 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 58 152 1:57:49.4 1:58:12.3
37 212 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ 58 377 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:58:14.5 1:58:27.8
38 227 ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 55 401 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:19.9 1:59:28.6
39 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ 51 397 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:00:00.4 2:00:20.8
40 237 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 55 380 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:23.5 2:01:24.3
41 240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 52 142 Ανεξαρτητος 2:01:19.1 2:01:50.4
42 244 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 59 316 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:08.6 2:02:15.1
43 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 50 248 2:02:15.1 2:02:21.9
44 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 51 170 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:17.4 2:02:25.7
45 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 52 499 2:03:22.0 2:03:38.6
46 259 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 50 511 2:03:21.5 2:03:38.8
47 260 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 51 440 2:03:23.2 2:03:52.2
48 266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 52 277 Σ.Δ.Υ.Α 2:04:48.2 2:04:51.1
49 269 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 53 480 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 2:04:59.2 2:05:12.1
50 271 GIANNIS OIKONOMOU 54 113 Greece 2:05:26.2 2:06:06.5
51 274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 57 473 2:05:55.8 2:06:29.8
52 287 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 54 402 Adidas Runners Athens 2:09:10.2 2:09:13.3
53 292 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 52 414 ΣΑΦΑΝΣ 2:09:31.8 2:09:34.4
54 293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ 55 418 2:09:44.1 2:10:12.1
55 306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 53 391 BMW RUNNING TEAM 2:12:10.5 2:12:34.7
56 312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ 54 289 YMITTOS RUNNERS 2:12:55.2 2:13:16.1
57 320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 58 525 2:05:49.6 2:14:01.5
58 327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 52 524 2:15:30.7 2:15:55.7
59 332 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 50 349 2:11:00.9 2:18:09.0
60 336 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΟΣ 53 325 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:28.6 2:19:44.2
61 349 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 53 421 2:21:41.6 2:21:48.4
62 352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 51 523 2:21:31.0 2:21:56.3
63 353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 53 470 0 2:22:19.2 2:22:20.2
64 365 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ 50 478 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:12.9 2:26:19.8
65 386 ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 59 495 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:49:18.7 2:49:21.7
DQ DQ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 57 515 1:53:29.4 1:53:29.4

Male 60 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 60 434 απσ Απόλλων 1:31:19.0 1:31:20.2
2 50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 60 267 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:31.7 1:39:38.1
3 84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 60 374 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:45:00.5 1:45:08.6
4 101 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 60 284 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:31.9 1:47:37.1
5 163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 60 182 1:53:58.6 1:54:11.2
6 179 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 64 303 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ 1:55:52.7 1:55:55.0
7 185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 66 454 ΣΔΥΑ 1:55:53.1 1:56:16.5
8 191 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 60 486 Εσπερος Καλλιθέας 1:56:18.8 1:56:20.4
9 233 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 62 342 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:59:43.4 2:00:00.9
10 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 73 405 ΣΑΦΑΝΣ 2:00:54.3 2:01:09.1
11 265 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 60 187 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:28.3 2:04:44.3
12 275 ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 61 287 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:23.3 2:06:51.7
13 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ 62 212 2:06:44.0 2:07:02.6
14 288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 63 355 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:47.1 2:09:15.2
15 295 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 163 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:19.8 2:10:29.4
16 341 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 62 1244 2:20:33.0 2:20:37.5
17 354 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 72 449 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:22:02.2 2:22:29.9
18 362 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60 340 2:23:58.9 2:24:32.8
19 377 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ 67 241 2:37:21.2 2:37:53.8
20 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 70 183 2:42:13.8 2:42:31.9
21 387 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ 68 498 2:49:10.5 2:49:47.0

1k Kids race 
Female No Age Provided 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 19 ΣΤΑΦΑΝΙΑ ΖΩΗ ΠΑΠΠΑ 0 762 4:42.6 4:42.6
2 45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 0 555 5:19.9 5:19.9
3 93 ΣΟΦΙΑΝΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΟΥ 0 791 6:02.6 6:02.6
4 139 ΖΩΗ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗ 0 697 6:59.2 6:59.2

Female 7 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 26 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 7 763 4:54.0 4:54.0
2 41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΛΗ 6 775 5:10.1 5:12.9
3 57 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 6 680 5:19.7 5:33.4
4 69 ΠΗΓΗ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 5 730 Κ.Ε.Δ.Ω 5:33.1 5:40.9
5 81 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 5 784 5:53.6 5:53.6
6 88 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 7 623 GAS ILISOS 5:57.2 5:59.8
7 92 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 6 783 6:01.4 6:01.4
8 94 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 7 735 5:57.7 6:02.8
9 105 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΤΗ 7 700 6:20.2 6:21.4
10 106 ΜΑΓΙΑ ΦΡΑΓΚΑΚΗ 5 817 6:14.6 6:21.4
11 107 ΑΝΝΑ ΜΑΖΗ 7 710 Κ.Ε.Δ.Ω 6:16.0 6:23.4
12 108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΟΥΚΛΑ 6 690 6:25.2 6:25.2
13 112 ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΕΣΤΗ 6 833 6:28.6 6:28.6
14 117 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ 5 820 6:30.8 6:31.4
15 131 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΙΩΤΗ 5 829 6:41.6 6:53.9
16 135 ΑΘΗΝΑ ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ 6 754 6:49.0 6:56.2
17 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 7 537 6:51.8 6:56.8
18 144 ΜΕΛΙΝΑ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 7 805 7:04.9 7:04.9
19 145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 7 668 7:05.2 7:05.2
20 146 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΡΜΙΝΓΚΙΔΗ 7 723 7:07.1 7:07.1
21 150 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑΝΝΑ 6 577 7:00.9 7:12.8
22 151 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 6 579 7:00.9 7:13.4
23 152 ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ 6 772 7:01.9 7:13.4
24 162 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ 6 721 1o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ & ΣΚ.ΩΡΩΠ 7:34.7 7:41.8
25 163 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 5 782 7:41.9 7:41.9
26 165 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 5 826 7:43.7 7:46.5
27 166 KATERINA MANDALENAKI 6 600 7:41.4 7:47.7
28 168 ΛΥΔΙΑ ΓΑΛΩΝΗ 7 635 7:43.6 7:48.9
29 170 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗ 5 596 7:47.7 8:00.4
30 171 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΝΤΖΩΡΗ 7 562 7:59.2 8:00.8
31 173 ΣΗΛΙΑ ΚΑΤΡΗ 6 572 8:01.0 8:07.4
32 178 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΩΡΟΥ 7 746 8:16.7 8:20.0
33 180 ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΙΒΩΤΟΥ 7 689 8:14.1 8:28.8
34 181 ΑΡΕΤΗ ΠΟΥΛΗ 5 774 8:29.7 8:30.8
35 183 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 4 676 8:26.8 8:37.5
36 185 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5 618 8:34.2 8:45.4
37 188 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ 5 599 8:41.8 8:48.6
38 190 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥΛΗ 5 776 8:46.3 8:49.6
39 192 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΤΣΗ 7 672 9:04.0 9:04.0
40 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 7 619 9:19.5 9:19.5
41 203 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΒΛΑΧΟΥ 6 627 9:28.4 9:35.9
42 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 5 750 9:26.9 9:37.0
43 206 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 2 675 9:37.5 9:48.7
44 209 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ 4 669 31:17.4 31:17.4

Female 8 to 9 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 8 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 8 731 Κ.Ε.Δ.Ω 4:23.6 4:23.7
2 31 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥ 9 657 5:05.0 5:05.0
3 32 ΑΝΝΑ ΖΟΓΚΑ 9 587 5:05.9 5:05.9
4 38 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 9 756 5:07.1 5:09.9
5 49 ΕΛΕΝΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 9 714 5:23.4 5:23.4
6 51 ΛΥΔΙΑ ΓΑΒΑΛΑ 8 585 5:24.9 5:24.9
7 62 ΑΝΝΑ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΥ 9 598 5:35.8 5:35.8
8 71 ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9 612 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:41.1 5:41.1
9 75 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΡΗ 9 573 5:44.9 5:44.9
10 77 ΦΕΝΙΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 8 586 5:48.1 5:48.1
11 84 ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΛΗ 9 665 5:58.2 5:58.2
12 95 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΗ 9 792 6:04.3 6:04.3
13 114 ΓΚΡΕΤΑ ΣΟΥΛΑ 8 575 6:30.3 6:30.3
14 125 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΟΥ 8 733 6:40.4 6:40.4
15 127 ΜΕΛΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 9 659 6:34.3 6:48.9
16 148 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 8 757 7:08.1 7:08.2
17 156 ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 9 785 7:24.2 7:28.8
18 160 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΑΚΑΣΗ 8 796 7:29.8 7:34.4
19 167 ΧΡΥΣΗ ΜΑΖΗ 8 711 Κ.Ε.Δ.Ω 7:40.4 7:48.9
20 176 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 8 543 8:13.4 8:13.4
21 186 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΝΟΥ 8 590 8:34.4 8:45.5
22 189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 8 914 8:42.6 8:49.5
23 208 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 8 693 11:05.2 11:07.2

Female 10 to 11 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 7 ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑ 11 728 ΣΑΦΑΝΣ 4:20.3 4:20.3
2 10 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕΞΗ 10 722 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 4:24.0 4:26.1
3 12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 11 570 4:30.2 4:30.2
4 36 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 10 758 Κ.Ε.Δ.Ω 5:08.7 5:08.7
5 37 ΤΕΡΕΖΑ ΤΟΠΑΛΙΔΗ 11 544 5:09.2 5:09.2
6 61 ΜΠΕΛΑ ΣΟΥΛΑ 10 574 5:35.6 5:35.6
7 65 ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10 645 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:38.0 5:38.0
8 80 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 638 5:51.6 5:51.6
9 82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΡΥΣΟΥΛΗ 11 632 5:54.2 5:54.2
10 83 ΜΑΡΘΑ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 10 736 5:49.5 5:54.8
11 121 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΦΑΡΗ 10 593 6:30.0 6:36.0
12 142 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΛΙΑ 11 581 7:03.7 7:03.7
13 157 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΑ 11 646 7:29.2 7:29.8
14 161 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 10 827 7:37.9 7:37.9
15 193 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 11 725 9:04.5 9:04.5
16 194 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 11 553 9:06.8 9:06.8

Female 12 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 39 ΣΤΑΛΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 13 708 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:10.7 5:10.7
2 43 ΝΑΊΆΝΑ ΓΟΥΒΕΛΗ 13 595 5:07.2 5:16.6
3 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 13 557 5:19.8 5:19.8
4 56 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ 14 673 5:32.0 5:32.0
5 66 ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΓΕΝΗ 12 770 5:38.7 5:38.7
6 67 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΚΗ 13 738 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5:38.7 5:38.7
7 99 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΨΙΑΝΗ 12 687 6:12.1 6:12.1
8 101 ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13 616 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 6:16.5 6:16.5
9 103 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 13 709 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 6:18.1 6:18.1
10 113 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΛΟΚΑ 13 589 6:29.9 6:29.9
11 124 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 12 547 6:39.2 6:39.2
12 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 12 551 6:50.8 6:56.3
13 172 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 12 546 8:03.6 8:03.6
14 182 ΕΥΑ ΣΑΡΡΗ 15 786 8:29.1 8:36.9

Male No Age Provided 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 552 5:09.7 5:14.0
2 58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 0 790 5:33.1 5:33.7
3 90 Unknown Partic. 538 538 5:53.6 6:01.1
4 133 Unknown Partic. 549 549 6:55.5 6:55.5
5 149 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΟΛΕΣ 0 641 7:02.4 7:10.0
6 187 Unknown Partic. 536 536 8:48.6 8:48.6
7 197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΡΙΕΛΑΣ 0 642 9:07.7 9:09.5

Male 7 and Under 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 7 816 4:34.8 4:34.8
2 28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΗΣ 6 666 4:55.8 4:57.5
3 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 7 592 5:01.4 5:02.4
4 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 7 663 5:05.2 5:06.3
5 35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 7 752 5:06.6 5:06.9
6 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 7 830 4:58.2 5:10.7
7 50 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 7 764 5:23.4 5:24.8
8 53 ΜΥΡΩΝ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 7 597 5:28.8 5:29.5
9 60 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ 7 670 5:31.7 5:35.0
10 68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 7 606 5:40.2 5:40.2
11 70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΝΤΖΗΣ 7 644 5:40.0 5:41.0
12 72 ΠΑΡΙΣ ΤΟΓΙΑΣ 6 800 5:35.6 5:42.7
13 74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 6 614 5:38.7 5:44.4
14 78 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 5 620 5:49.5 5:49.5
15 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 6 603 6:00.2 6:00.2
16 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΟΓΙΑΣ 7 824 6:05.1 6:05.3
17 98 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 7 640 Δημοτικό συκαμινου 6:11.3 6:11.5
18 100 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ 7 819 6:13.8 6:13.8
19 102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΣΜΑΝ 6 755 6:16.8 6:17.4
20 109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 6 707 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 6:27.0 6:27.0
21 111 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΦΑΡΗΣ 5 594 6:21.4 6:27.6
22 119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 7 809 6:32.7 6:34.0
23 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 4 578 6:24.8 6:37.8
24 123 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 5 815 6:36.6 6:38.8
25 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 7 682 6:35.6 6:43.9
26 128 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 6 548 6:42.4 6:49.7
27 130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ 5 662 6:52.9 6:52.9
28 134 ΘΕΟΓΝΩΣΤΗΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 5 808 6:38.3 6:55.9
29 147 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 6 639 Δημοτικό συκαμινου 7:07.7 7:07.7
30 153 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΗΜΗ ΒΡΑΧΑΣ 5 631 7:10.5 7:16.1
31 154 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 3 717 7:06.7 7:22.9
32 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΚΑΣΗΣ 5 797 7:29.3 7:33.5
33 164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ 5 698 7:42.5 7:44.1
34 174 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 5 558 7:52.8 8:08.0
35 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 4 636 8:08.4 8:08.4
36 177 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ 4 777 8:05.2 8:17.6
37 179 ΛΟΥΠΑΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 831 8:21.0 8:23.4
38 184 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 6 637 8:27.5 8:38.2
39 195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 6 539 8:56.8 9:07.2
40 196 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 5 608 8:54.6 9:07.3
41 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 5 704 9:06.6 9:23.7
42 202 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 5 773 9:21.2 9:26.0

Male 8 to 9 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 9 732 Κ.Ε.Δ.Ω 4:40.1 4:43.0
2 21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 9 794 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 4:43.7 4:43.7
3 25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 8 661 4:40.8 4:51.5
4 29 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ 8 566 5:01.7 5:01.7
5 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 9 656 ATALANTI 5:19.6 5:21.2
6 47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 8 607 5:21.6 5:21.9
7 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 9 787 5:23.0 5:23.0
8 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 8 629 5:30.3 5:30.3
9 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 8 628 5:24.7 5:35.0
10 63 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 8 633 5:36.6 5:36.6
11 76 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 9 818 5:39.4 5:45.1
12 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 9 716 5:49.8 5:49.8
13 85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 8 766 5:58.2 5:58.6
14 86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 8 604 5:59.2 5:59.3
15 87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 8 634 5:59.3 5:59.3
16 91 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 8 801 5:54.1 6:01.3
17 97 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 8 692 6:07.6 6:11.3
18 104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 8 737 6:12.8 6:18.5
19 118 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 9 765 6:27.9 6:33.1
20 120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 9 771 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 6:33.0 6:35.7
21 132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 8 588 6:45.4 6:54.3
22 138 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 8 643 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 6:54.3 6:57.1
23 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΧΤΑ 9 724 6:52.2 6:59.4
24 143 ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 8 621 7:01.2 7:03.8
25 155 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 9 768 7:24.8 7:24.8
26 169 NIKOLAOS-AGGELO TSAROUCHAS 9 601 7:45.9 7:51.1
27 191 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 9 683 8:57.1 9:03.9
28 198 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 9 825 9:06.7 9:14.1
29 199 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 8 611 9:19.1 9:19.1
30 207 ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 8 748 10:04.6 10:04.6

Male 10 to 11 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 11 582 4:04.0 4:04.0
2 5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 647 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 4:10.2 4:10.2
3 6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 779 4:15.0 4:15.0
4 13 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 10 699 Γ.Α.Σ. ΩΡΩΠΙΩΝ 4:30.7 4:30.7
5 14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 610 4:33.4 4:33.4
6 16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ 11 739 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4:35.2 4:35.2
7 17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 10 591 4:37.4 4:37.4
8 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 10 759 ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:30.5 4:41.2
9 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 10 609 4:34.0 4:44.0
10 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 10 788 4:55.4 4:55.4
11 33 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 780 5:06.2 5:06.2
12 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 10 688 5:29.6 5:29.6
13 73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 11 652 5:42.9 5:42.9
14 110 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΡΟΣ 11 745 6:27.0 6:27.0
15 116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 10 681 6:25.5 6:31.4
16 129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 11 556 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6:44.1 6:50.9
17 205 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ 10 744 9:41.5 9:41.5

Male 12 and Over 
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 1 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13 648 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 3:34.4 3:34.4
2 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΥΔΑΚΗΣ 13 651 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3:48.6 3:48.6
3 3 ΠΕΤΡΟΣ -ΝΕΚΤΑΡΙ ΜΑΜΑΣ 12 715 4:03.6 4:03.6
4 9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13 655 4:25.1 4:25.1
5 11 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΕΛΗΣ 13 674 4:28.4 4:28.4
6 23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 12 664 4:49.7 4:49.7
7 24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 12 834 4:51.0 4:51.0
8 52 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΡΟΣ 12 541 5:28.7 5:28.7
9 64 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 13 795 5:37.6 5:37.6
10 115 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 13 667 6:28.5 6:30.8
11 141 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 12 691 6:58.6 7:01.0
12 159 MUSTAFA ISMAIL DIKER 39 501 7:34.0 7:34.0

5k race

Place Name Bib 0-2.5k Time 2.5-5k Time Chip Time Gun Time Team
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΛΑΣ 973 8:15.5 8:39.2 16:54.3 16:54.7 Γ.Σ ΝΊΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
2 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1143 8:30.6 9:09.0 17:39.7 17:39.7 
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 1107 8:58.1 8:54.8 17:52.8 17:53.0 Γ.Σ Βέλος Παλαιού Φαλήρου
4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ 1040 8:47.3 9:07.2 17:54.2 17:54.5 Νεάπολη Χαλκίδως
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 1049 9:19.9 10:03.3 19:22.6 19:23.2 Γ.Σ Βέλος Παλαιού Φαλήρου
6 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 895 9:27.2 10:00.1 19:26.9 19:27.3 ΤΟΥΛΑΣ ΤΕΑΜ
7 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 976 9:31.0 10:25.8 19:56.7 19:56.8 Υγεια και σπορ ερα σπορ
8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 1141 9:50.2 10:29.0 20:17.0 20:19.3 
9 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1030 9:50.5 10:31.3 20:20.6 20:21.8 
10 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1044 9:56.5 10:31.8 20:12.3 20:28.3 
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 1127 9:43.4 10:49.5 20:32.8 20:33.0 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΩΡΟΠΟΥ
12 ΣΤΑΘΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1147 10:41.0 10:13.1 20:47.2 20:54.2 
13 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 1103 10:32.6 10:33.9 21:05.8 21:06.6 Γ.Σ. Νεάπολη Χαλκίδας
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ 986 10:17.6 10:53.2 21:10.2 21:10.8 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΔΑΥΓΗ ΑΡΤΑΣ
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 873 10:36.4 10:48.0 21:23.0 21:24.4 
16 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 1083 10:45.5 11:08.2 21:52.7 21:53.7 
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΝΗΣ 905 10:24.1 11:42.4 22:03.9 22:06.6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 917 11:13.2 11:06.9 22:13.8 22:20.2 
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ 1092 10:48.2 11:39.8 22:25.4 22:28.0 
20 ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 861 11:16.2 11:34.9 22:50.4 22:51.1 
21 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 871 11:37.1 11:18.8 22:51.1 22:55.9 
22 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 858 11:47.8 11:24.5 22:47.4 23:12.3 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
23 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1142 11:42.1 11:33.4 23:10.9 23:15.5 
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΓΚΗΣ 443 11:23.7 12:14.9 23:37.5 23:38.6 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΓΟΣ 1096 11:54.8 11:57.8 23:45.5 23:52.7 
26 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑ 989 11:45.3 12:08.3 23:52.5 23:53.7 Νεάπολη Χαλκίδας
27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΦΟΡΟΣ 1036 11:28.5 12:43.4 24:08.5 24:11.9 
28 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΟΥΡΗΣ 918 12:10.2 12:06.4 24:04.3 24:16.7 
29 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1052 11:42.4 12:37.5 24:17.1 24:19.9 OutdoorGamesRunningTeam
30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1256 11:50.2 12:30.3 24:20.6 24:20.6 
31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΛΙΔΗΣ 1124 13:21.7 11:05.2 24:04.2 24:26.9 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
32 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 961 12:53.0 11:34.1 24:05.3 24:27.2 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
33 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1018 12:09.8 12:30.5 24:13.9 24:40.3 
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1008 11:48.5 12:55.5 24:42.0 24:44.0 
35 ΠΕΤΡΟΣ ΓΟΝΑΤΑΣ 904 11:45.5 13:03.0 24:44.8 24:48.5 Ανεξάρτητος
36 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ 1035 12:44.3 12:13.3 24:41.3 24:57.6 
37 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1074 11:52.5 13:11.4 25:03.1 25:04.0 
38 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΡΑΝΙΟΥ 887 12:39.1 12:25.3 25:02.3 25:04.5 MARATHON GYM
39 ΙΩΆΝΝΗΣ ΚΟΓΙΟΣ 972 12:41.8 12:52.8 25:31.0 25:34.6 
40 ΣΥΜΕΩΝ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 1084 12:31.8 13:04.0 25:35.6 25:35.8 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
41 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΓΓΟΥΛΗΣ 971 13:26.2 12:16.5 24:16.0 25:42.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ 1027 12:07.5 13:36.1 25:40.1 25:43.6 
43 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 965 12:52.5 12:51.6 25:29.0 25:44.1 
44 ΤΙΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗ 974 12:43.6 13:07.9 25:27.0 25:51.6 
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΛΗΣ 1023 12:56.4 13:15.3 25:40.3 26:11.7 
46 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1080 13:02.5 13:12.2 25:42.4 26:14.8 
47 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ 1055 12:50.1 13:36.0 26:20.1 26:26.1 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
48 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 1108 12:46.8 13:42.4 26:29.2 26:29.2 
49 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 931 14:30.1 11:59.2 26:08.3 26:29.3 
50 ΚΗΡΥΚΟΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ 1026 13:38.3 12:54.0 25:55.5 26:32.4 Ανεξάρτητος
51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΚΑΣ 1028 12:53.0 13:47.0 26:36.4 26:40.1 
52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 908 11:36.6 15:03.8 26:39.1 26:40.4 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
53 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ 1042 13:53.4 12:50.2 26:33.4 26:43.7 
54 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1006 12:35.3 14:13.2 26:40.5 26:48.5 
55 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 950 13:32.2 13:17.5 26:21.3 26:49.8 
56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΕΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1148 12:49.0 14:11.5 26:56.5 27:00.5 
57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1125 15:21.7 11:41.6 26:28.7 27:03.4 
58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 1079 13:56.9 13:19.7 26:47.9 27:16.6 
59 ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΑΦΟΣ 1153 15:07.0 12:11.5 25:52.2 27:18.6 
60 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΤΟΥ 1112 13:09.1 14:12.7 27:17.0 27:21.9 
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΜΟΡΑΣ 1038 12:43.9 14:50.0 27:25.7 27:34.0 
62 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΙΣΟΥΡΑ 1016 13:48.7 13:48.0 27:17.8 27:36.8 
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 1132 13:37.8 14:01.0 27:36.6 27:38.8 
64 ΘΩΜΑΣ ΦΛΩΡΟΣ 1110 14:09.6 13:34.2 27:25.2 27:43.9 
65 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 1078 13:43.0 14:01.0 27:24.0 27:44.1 
66 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 969 13:28.8 14:31.5 27:55.1 28:00.4 
67 Unknown Partic. 554 554 13:20.7 14:39.7 27:37.7 28:00.4 
68 ΚΕΛΛΥ ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΟΥ 1010 14:30.7 13:31.7 27:35.7 28:02.5 
69 ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ 1086 13:57.2 14:27.4 28:24.6 28:24.6 Υγεια και σπορ ερα σπορ
70 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΔΩΡΗ-ΛΙΑΚΟΥ 1098 14:22.2 14:20.1 28:40.2 28:42.3 
71 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1089 14:06.5 14:43.6 28:32.8 28:50.2 
72 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 859 15:09.6 13:44.5 27:30.1 28:54.1 
73 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1088 15:03.5 13:52.8 28:31.7 28:56.3 
74 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1087 14:09.8 14:50.4 28:53.7 29:00.3 ΑΓΟΠ ΜΥΡΤΑΛΗ
75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ 1022 29:04.8 29:04.8 29:04.8 BETTER PEOPLE
76 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 1077 14:15.0 14:49.9 28:46.0 29:04.9 
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 932 14:57.0 14:13.4 28:49.4 29:10.4 
78 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΊ΄ΝΙΤΣΙ 1145 14:26.1 14:52.4 29:11.7 29:18.6 
79 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΤΗΣ 1015 15:23.6 13:56.6 28:46.5 29:20.2 
80 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΛΙΝΗ 943 15:03.0 14:21.5 28:53.1 29:24.6 fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ
81 EMANOUIL MANDALENAKIS 853 14:46.1 14:42.3 29:19.9 29:28.4 
82 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ` 870 13:47.6 15:43.0 29:24.2 29:30.7 
83 ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΡΑΒΟΣΚΟΥΦΗΣ 1091 14:21.0 15:10.5 29:22.2 29:31.5 0
84 ΣΟΦΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗ 1057 15:23.6 14:09.2 29:20.2 29:32.9 BETTER PEOPLE
85 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΟΣ 922 15:22.9 14:10.5 29:20.7 29:33.4 BETTER PEOPLE
86 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΛΦΕΤΑ 1019 15:08.4 14:31.4 29:22.0 29:39.9 
87 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΜΠΟΥΝΤΡΗ 1029 14:01.4 15:46.3 29:46.3 29:47.7 
88 ANTONIS KOURTIS 852 14:41.9 15:07.7 29:39.1 29:49.6 
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΣ 1136 15:33.9 14:31.3 30:03.6 30:05.2 
90 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ 911 15:08.8 14:58.5 28:42.5 30:07.4 
91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ 1013 13:42.2 16:27.9 30:05.6 30:10.1 
92 ΘΕΜΗΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 1068 15:30.1 14:41.7 29:28.0 30:11.8 
93 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 866 16:13.1 14:14.8 30:05.7 30:28.0 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
94 ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΠΑΜΑΤΖΙΔΗΣ 1149 15:49.9 14:42.2 29:59.3 30:32.1 
95 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 867 14:58.0 15:36.5 30:26.2 30:34.6 
96 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ 916 15:16.4 15:25.0 30:33.4 30:41.4 
97 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΖΟΥΡΗ 939 15:42.7 14:59.5 30:32.0 30:42.2 
98 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 907 15:31.2 15:30.7 31:00.2 31:01.9 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
99 ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΛΛΑ 1144 15:44.5 15:19.8 30:42.9 31:04.4 
100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1076 15:39.4 15:59.3 31:10.5 31:38.7 
101 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 902 15:29.9 16:10.4 30:58.8 31:40.4 
102 ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ 1081 15:55.5 15:44.9 30:55.4 31:40.4 
103 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΟΛΙΟΣ 977 16:24.0 15:34.8 31:29.4 31:58.8 
104 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΠΑΝΑ 981 15:48.7 16:26.1 32:11.1 32:14.8 pilabox
105 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1151 12:47.9 19:33.3 32:08.1 32:21.2 
106 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 956 16:34.0 15:52.4 32:14.9 32:26.5 
107 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΔΡΟΣ 1115 15:52.1 16:42.4 32:14.5 32:34.5 
108 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΤΖΙΟΥ 948 16:23.8 16:25.4 32:45.5 32:49.2 
109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΝΤΖΙΟΥ 949 16:23.7 16:25.6 32:45.8 32:49.3 
110 ΝΟΡΑ ΜΕΛΙΞΕΤΙΑΝ 1011 16:44.5 16:09.5 32:18.0 32:54.0 
111 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1048 16:32.4 16:24.7 32:35.2 32:57.2 
112 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΒΛΑΣΣΗ 883 16:36.7 16:21.4 32:40.2 32:58.2 
113 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1140 15:57.6 17:05.6 32:50.4 33:03.3 
114 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΣΚΑΡΗ 994 16:11.3 17:04.0 33:07.0 33:15.4 corpus
115 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 1090 16:00.7 17:18.9 33:01.3 33:19.7 
116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 892 16:01.2 17:18.5 32:58.3 33:19.7 
117 ΕΦΗ ΓΟΥΝΑΡΗ 906 17:17.9 16:02.7 33:01.8 33:20.7 
118 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ 1064 16:53.8 16:43.6 33:17.5 33:37.5 
119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1058 15:35.3 18:03.6 33:37.2 33:39.0 
120 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΤΣΑ 944 16:30.4 17:22.1 33:45.5 33:52.5 
121 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 930 16:27.7 17:30.7 33:45.2 33:58.4 
122 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 929 16:01.8 18:01.4 33:27.1 34:03.2 
123 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑΒΡΗ 940 17:13.0 16:54.0 33:41.9 34:07.0 
124 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΤΑΣ 1059 16:25.9 17:44.5 34:08.5 34:10.5 
125 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ 890 18:00.2 16:13.8 33:20.3 34:14.0 
126 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ 1134 14:48.0 19:27.5 33:53.2 34:15.5 
127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΦΟΥΡΟΣ 967 18:59.8 15:26.1 34:20.5 34:25.9 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
128 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ 1031 17:20.5 17:08.6 33:56.7 34:29.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
129 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1384 17:09.3 17:29.0 34:06.4 34:38.4 FITNESS CLUB ΔΙΑΠΛΑΣΗ
130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 992 17:30.5 17:08.1 34:12.3 34:38.6 
131 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΙΘΙΝΟΥ 942 17:12.5 17:26.4 34:11.9 34:38.9 
132 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΞΕΝΟΥ 1039 17:30.3 17:08.5 34:12.1 34:38.9 
133 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΑΠΑ 1065 16:35.7 18:09.8 34:42.2 34:45.6 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
134 ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΚΕΙΜ 935 16:32.3 18:17.8 34:43.0 34:50.1 
135 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΗΝΑΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ 958 17:32.5 17:27.1 34:31.9 34:59.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
136 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 996 17:32.3 17:27.8 34:31.9 35:00.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
137 ΠΕΝΝΗ ΧΑΡΙΤΟΥ 1116 17:27.5 17:35.8 34:30.3 35:03.4 
138 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 869 16:29.2 18:41.7 35:06.8 35:11.0 
139 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΕΡΒΟΣ 927 19:24.5 15:46.6 34:23.7 35:11.1 
140 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ 1119 16:57.6 18:17.5 35:01.2 35:15.1 
141 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΔΑΚΗ 878 17:53.2 17:24.7 34:51.5 35:18.0 
142 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΖΑ 1005 16:43.3 18:37.4 34:57.1 35:20.8 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
143 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 923 17:57.0 17:24.6 35:03.2 35:21.6 Α.Π.Σ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
144 EFSTRATIOS RALLIAS 856 17:29.0 17:53.0 35:15.6 35:22.1 
145 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1017 16:48.8 18:48.9 35:18.7 35:37.7 
146 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΩΡΟΣ 1032 16:49.4 18:48.4 35:17.6 35:37.9 
147 ΓΩΓΩ ΣΑΚΚΑ 1072 18:00.9 17:41.2 35:09.7 35:42.2 
148 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΝΕΤΗΣ 947 16:47.3 18:58.1 35:21.0 35:45.5 
149 ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΟΥ 874 17:52.4 17:53.1 35:14.2 35:45.5 
150 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 865 17:51.9 17:54.4 35:19.3 35:46.4 
151 INGA POLYGENIS 855 17:35.9 18:10.6 35:27.9 35:46.5 
152 ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 919 18:30.8 17:17.7 35:12.9 35:48.5 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
153 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1067 18:29.0 17:33.2 35:38.3 36:02.3 ΣΔΥΑ
154 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΣΙΦΤΣΗ 1275 18:44.0 17:31.2 36:04.0 36:15.3 
155 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 1045 17:41.7 18:39.4 36:08.9 36:21.1 ΣΑΦΑΝΣ
156 ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1034 17:16.6 19:16.5 36:01.3 36:33.1 fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ
157 ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ 1093 18:11.2 18:25.6 36:10.0 36:36.9 
158 ΡΑΧΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1050 18:12.0 18:25.0 36:10.7 36:37.0 
159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1046 19:22.0 17:20.3 36:32.1 36:42.4 
160 ΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1041 18:19.6 18:26.1 36:12.9 36:45.8 
161 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1150 18:24.9 18:20.9 36:34.9 36:45.8 
162 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1146 18:26.3 18:19.5 36:33.6 36:45.9 
163 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1043 17:44.8 19:08.2 36:14.1 36:53.0 
164 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1128 18:19.1 18:41.0 36:36.5 37:00.1 
165 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ 1129 18:18.2 18:41.9 36:37.6 37:00.1 
166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ 1135 18:49.7 18:15.9 36:44.3 37:05.6 
167 ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΑΒΒΑΝΙΔΟΥ 1069 18:48.3 18:17.7 36:45.4 37:06.1 
168 ΕΥΤΕΡΠΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 868 16:15.9 20:55.7 37:00.0 37:11.6 
169 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΡΔΗ 1024 18:10.5 19:07.9 36:57.3 37:18.4 OROPOS SPORT TEAM
170 ΑΘΗΝΑ ΓΙΟΥΝΑ 898 18:57.4 18:31.3 37:01.5 37:28.8 
171 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΕΜΟΥ 1037 17:54.3 19:35.9 36:51.7 37:30.2 
172 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ 422 19:05.8 18:51.2 37:26.6 37:57.0 
173 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ 978 19:15.8 18:47.7 36:43.6 38:03.5 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
174 ΧΡΥΣΑ ΧΑΧΑΜΗ 1122 19:37.8 18:30.5 37:33.9 38:08.3 
175 ΕΛΕΝΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 963 18:58.7 19:23.6 38:01.5 38:22.4 
176 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 964 18:48.0 19:35.3 38:23.3 38:23.3 
177 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 946 18:35.1 19:49.1 38:03.2 38:24.3 
178 ΑΡΜΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 920 18:26.0 20:04.0 38:18.2 38:30.0 
179 ΜΑΓΔΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 933 18:24.2 20:13.5 38:27.2 38:37.7 
180 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΚΕΤΛΙΧ 899 18:51.3 19:53.3 38:24.8 38:44.6 
181 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ 1002 18:53.0 19:52.2 38:25.8 38:45.3 
182 ΤΖΕΛΑ ΜΑΝΑΦΑ 1000 18:56.2 19:53.1 38:36.9 38:49.4 
183 ΡΟΥΛΑ ΜΑΝΑΦΑ 1001 18:55.9 19:53.7 38:39.4 38:49.6 
184 ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ 1014 18:58.0 19:51.7 38:28.8 38:49.8 
185 ΑΚΡΙΒΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 879 18:33.8 20:18.9 38:37.2 38:52.7 
186 ΕΛΙΖΑ ΒΟΓΙΑΤΖΗ 884 19:57.3 19:28.0 39:00.8 39:25.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
187 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 840 19:39.3 19:46.2 38:27.6 39:25.6 
188 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΟΥΡΑ 211 19:20.8 20:07.2 39:08.9 39:28.1 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 912 19:14.5 20:13.9 38:49.4 39:28.5 
190 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1051 18:55.5 20:36.0 39:25.4 39:31.6 
191 ΜΑΡΙΑ ΖΑΚΑ 924 19:18.1 20:14.9 39:01.3 39:33.0 Fitness Club Διάπλαση
192 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΧΤΑ 1152 18:55.0 20:43.3 39:18.3 39:38.4 
193 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1004 20:26.4 19:14.0 39:03.9 39:40.4 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
194 ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 928 18:57.4 20:53.4 39:47.6 39:50.8 
195 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 1138 20:01.0 19:56.8 39:20.9 39:57.8 
196 ALEXANDROS AMPATZIDIS 850 20:22.5 20:33.2 40:22.9 40:55.7 
197 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ 984 20:12.0 21:00.5 40:51.1 41:12.6 OROPOS SPORT TEAM
198 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΡΑΖΗ 1066 20:40.7 20:36.0 41:11.0 41:16.7 
199 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗ 1137 20:02.6 21:24.4 40:49.4 41:27.1 
200 ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΑΠΑ 1047 20:07.4 21:33.7 41:28.0 41:41.1 
201 ΜΕΛΠΩ ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 991 20:07.5 21:34.1 41:27.9 41:41.6 
202 ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 970 20:35.7 21:09.2 41:24.0 41:44.9 Δρομείς παρκου Τρίτση
203 ΑΝΝΕΤΑ ΓΙΑΣΕΜΑΚΗ 1139 20:42.3 21:14.6 41:23.3 41:56.9 
204 ΗΛΙΑΝΑ ΣΑΚΚΑ 1071 20:14.4 21:42.7 41:24.7 41:57.1 
205 ΣΠΎΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ 1061 20:40.3 21:19.1 41:26.1 41:59.5 
206 ΤΑΤΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 872 20:28.4 21:34.8 41:26.9 42:03.2 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
207 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 863 19:30.0 22:45.3 41:48.0 42:15.3 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
208 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΚΚΑ 1126 19:29.9 22:45.4 41:48.2 42:15.3 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΣΧΟΒΙΤΗ 1021 21:55.3 20:39.6 42:09.8 42:34.9 
210 STEPHANIE AICHER 1396 19:06.5 23:35.7 42:28.1 42:42.3 
211 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1056 19:06.5 23:36.2 42:27.0 42:42.8 
212 ΣΟΦΙΑ ΒΡΟΧΊΔΟΥ 885 21:27.0 21:57.5 43:18.8 43:24.5 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
213 ΑΝΝΑ ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗ 862 21:27.3 22:08.7 43:25.0 43:36.1 
214 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΙΘΙΝΟΣ 941 21:52.6 22:10.5 43:35.3 44:03.1 
215 ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΑΜΑΗ 1130 20:23.5 23:42.3 43:43.5 44:05.8 
216 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΜΑΗ 1131 20:24.7 23:41.8 43:46.4 44:06.6 
217 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ 952 44:14.4 43:43.4 44:14.4 fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ
218 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 1102 22:07.7 22:17.7 43:57.0 44:25.4 
219 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 936 22:46.1 21:49.8 44:11.1 44:36.0 
220 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ 823 24:04.6 20:40.9 44:08.6 44:45.5 
221 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ 1120 23:32.0 22:15.4 45:34.2 45:47.4 
222 ΆΝΝΑ ΠΕΤΣΑ 1060 19:19.4 26:38.5 45:19.4 45:57.9 
223 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΑΝΑΚΗΣ 925 19:20.0 26:38.0 45:19.3 45:58.0 
224 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥ 980 24:00.0 22:46.4 46:19.2 46:46.5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
225 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 901 22:27.2 26:07.3 48:08.6 48:34.6 
226 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΚΙΚΑ 900 24:09.1 24:26.6 48:10.1 48:35.8 
227 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑΚΑΚΗ 1094 23:22.3 25:45.0 48:57.1 49:07.3 
228 ΑΘΗΝΑ ΤΡΑΝΟΥΛΗ 1100 24:22.0 24:54.6 48:59.6 49:16.7 
229 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΠΑΤΗ 954 24:32.7 25:03.9 49:20.3 49:36.6 
230 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΓΑΝΗ 1070 25:42.7 24:42.0 49:47.7 50:24.7 
231 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΜΟΣ 1082 25:43.8 24:41.7 49:48.6 50:25.5 POLO
232 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1085 25:05.3 25:25.3 50:06.8 50:30.6 chiosrunning
233 ΕΦΗ ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ 896 24:59.0 25:42.0 50:25.5 50:41.0 BETTER PEOPLE
234 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΗ 1121 24:31.0 26:24.5 50:49.3 50:55.6 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
235 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ 1054 24:31.5 26:25.6 50:50.7 50:57.2 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
236 ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ 968 24:30.8 26:26.5 50:50.1 50:57.3 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
237 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΝΑΡΗ 945 24:30.3 26:46.5 51:08.4 51:16.9 
238 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΣ 1073 25:09.3 26:48.2 51:42.6 51:57.5 
239 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1012 22:34.4 29:34.2 51:42.2 52:08.6 
240 ΡΑΧΗΛ ΓΙΟΥΝΑ 897 26:30.3 25:38.3 51:41.1 52:08.6 
241 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ 799 26:41.8 25:42.5 51:58.2 52:24.3 
242 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 913 26:42.6 25:42.0 51:57.5 52:24.6 
243 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΑΒΡΗ 910 26:42.6 25:42.3 51:58.0 52:25.0 
244 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1360 24:50.9 27:40.4 52:06.9 52:31.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
245 ΣΠΥΡΟΣ ΛΕΙΒΑΔΗΣ 995 25:07.8 27:29.8 52:23.2 52:37.7 BETTER PEOPLE
246 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 955 25:02.6 27:35.5 52:23.5 52:38.2 BETTER PEOPLE
247 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ 1133 52:50.7 52:37.9 52:50.7 0-ΘΕΤΙΚΟ
248 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ 889 27:09.2 27:01.0 53:52.6 54:10.3 
249 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ 1114 27:08.5 27:05.4 53:54.3 54:14.0 
250 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ 1062 27:09.9 27:04.2 53:55.6 54:14.1 
251 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 894 28:21.9 26:59.0 54:54.8 55:21.0 
252 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 1106 28:22.8 27:01.8 54:58.7 55:24.6 
253 ΒΑΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 893 28:23.5 27:01.8 54:59.2 55:25.3 
254 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ 822 26:19.7 29:26.6 55:11.8 55:46.3 
255 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 789 28:00.5 31:04.3 58:36.8 59:04.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
256 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΛΑ 903 27:59.2 31:08.2 58:40.5 59:07.4 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
257 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥ 983 29:38.4 30:08.8 59:12.0 59:47.2 
258 ΕΡΜΟΝΕΛΑ ΤΖΑΦΕΡΑΙ 1097 26:53.6 33:23.4 1:00:11.4 1:00:17.0 aplos politis
259 ΕΛΕΝΗ ΣΑΠΙΚΑ 1075 30:10.3 30:43.2 1:00:18.0 1:00:53.5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
260 ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΚΟΛΗ 982 1:00:53.6 1:00:17.0 1:00:53.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
261 ΒΑΣΩ ΛΕΛΕ 997 30:09.9 30:45.0 1:00:19.2 1:00:55.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
262 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗ 985 29:52.7 31:17.6 1:00:46.1 1:01:10.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
DNF ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΒΕΡΗ 877 1:14.2 
DNF ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 975 14:29.6 0
DNS TERZI EKATERINI 851 
DNS KOSTAS NIKOLAOU 854 ΠΑΟ
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 857 
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΦΑΝΤΗ 860 
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 864 
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 875 
DNS ΣΤΟΪΝΙΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 876 
DNS ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 880 0
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥ 881 
DNS ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΕΤΖΕΛΟΥ 882 
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 886 
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ 888 
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 891 Αείμαχον Γλυφάδας
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΣΗΣ 909 
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 915 ΔΡΙΣΚΟΣ (ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ)
DNS ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ 926 
DNS ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 934 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
DNS ΕΒΙΤΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 937 
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 951 
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ 953 
DNS ΥΠΑΤΙΑ ΚΑΡΛΑΦΤΗ 957 
DNS ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΗ 959 
DNS ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 960 
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 962 
DNS ΠΑΝΟΣ ΚΑΥΚΑΡΙΣΙΟΣ 966 
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 987 
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 988 
DNS ΕΥΗ ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 990 
DNS ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 993 
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 998 
DNS ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΑΓΚΛΗ 999 
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 1003 
DNS ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1007 
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΣ 1009 
DNS ΧΑΡΑ ΜΟΝΙΟΥ 1020 
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1025 
DNS ΑΓΝΗ ΝΕΠΟΤΟΥ 1033 
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ 1053 
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 1063 
DNS ΝΙΚΗ ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ 1095 
DNS ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΣΑΠΛΑΡΗ 1104 
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ 1105 
DNS ΟΛΓΑ ΦΡΑΓΚΙΑ 1111 
DNS ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΩΚΙΔΟΥ 1113 
DNS ΣΤΕΛΛΑ ΧΑΡΤΑ 1117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ 1123 
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1389 
DQ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΟΥΚΛΑΣ 979 11:44.9 11:44.9 11:44.9 
DQ ΛΙΑΝΑ ΤΟΚΑ 1099 58:02.4 13:31.4 13:31.4 
DQ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 1118 14:00.0 14:00.0 14:00.0

1k Kids Race 
Place Name Bib Chip Time Gun Time Team
1 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 648 3:34.4 3:34.4 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ
2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΥΔΑΚΗΣ 651 3:48.6 3:48.6 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3 ΠΕΤΡΟΣ -ΝΕΚΤΑΡΙ ΜΑΜΑΣ 715 4:03.6 4:03.6 
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 582 4:04.0 4:04.0 
5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 647 4:10.2 4:10.2 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 779 4:15.0 4:15.0 
7 ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑ 728 4:20.3 4:20.3 ΣΑΦΑΝΣ
8 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 731 4:23.6 4:23.7 Κ.Ε.Δ.Ω
9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 655 4:25.1 4:25.1 
10 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕΞΗ 722 4:24.0 4:26.1 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ
11 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΕΛΗΣ 674 4:28.4 4:28.4 
12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 570 4:30.2 4:30.2 
13 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 699 4:30.7 4:30.7 Γ.Α.Σ. ΩΡΩΠΙΩΝ
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 610 4:33.4 4:33.4 
15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 816 4:34.8 4:34.8 
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ 739 4:35.2 4:35.2 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 591 4:37.4 4:37.4 
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 759 4:30.5 4:41.2 ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
19 ΣΤΑΦΑΝΙΑ ΖΩΗ ΠΑΠΠΑ 762 4:42.6 4:42.6 
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 732 4:40.1 4:43.0 Κ.Ε.Δ.Ω
21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 794 4:43.7 4:43.7 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 609 4:34.0 4:44.0 
23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 664 4:49.7 4:49.7 
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 834 4:51.0 4:51.0 
25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 661 4:40.8 4:51.5 
26 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 763 4:54.0 4:54.0 
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 788 4:55.4 4:55.4 
28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΗΣ 666 4:55.8 4:57.5 
29 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ 566 5:01.7 5:01.7 
30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 592 5:01.4 5:02.4 
31 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥ 657 5:05.0 5:05.0 
32 ΑΝΝΑ ΖΟΓΚΑ 587 5:05.9 5:05.9 
33 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 780 5:06.2 5:06.2 
34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 663 5:05.2 5:06.3 
35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 752 5:06.6 5:06.9 
36 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 758 5:08.7 5:08.7 Κ.Ε.Δ.Ω
37 ΤΕΡΕΖΑ ΤΟΠΑΛΙΔΗ 544 5:09.2 5:09.2 
38 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 756 5:07.1 5:09.9 
39 ΣΤΑΛΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 708 5:10.7 5:10.7 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 830 4:58.2 5:10.7 
41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΛΗ 775 5:10.1 5:12.9 
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 552 5:09.7 5:14.0 
43 ΝΑΊΆΝΑ ΓΟΥΒΕΛΗ 595 5:07.2 5:16.6 
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 557 5:19.8 5:19.8 
45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 555 5:19.9 5:19.9 
46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 656 5:19.6 5:21.2 ATALANTI
47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 607 5:21.6 5:21.9 
48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 787 5:23.0 5:23.0 
49 ΕΛΕΝΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 714 5:23.4 5:23.4 
50 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 764 5:23.4 5:24.8 
51 ΛΥΔΙΑ ΓΑΒΑΛΑ 585 5:24.9 5:24.9 
52 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΡΟΣ 541 5:28.7 5:28.7 
53 ΜΥΡΩΝ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 597 5:28.8 5:29.5 
54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 688 5:29.6 5:29.6 
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 629 5:30.3 5:30.3 
56 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ 673 5:32.0 5:32.0 
57 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 680 5:19.7 5:33.4 
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 790 5:33.1 5:33.7 
59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 628 5:24.7 5:35.0 
60 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ 670 5:31.7 5:35.0 
61 ΜΠΕΛΑ ΣΟΥΛΑ 574 5:35.6 5:35.6 
62 ΑΝΝΑ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΥ 598 5:35.8 5:35.8 
63 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 633 5:36.6 5:36.6 
64 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 795 5:37.6 5:37.6 
65 ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 645 5:38.0 5:38.0 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
66 ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΓΕΝΗ 770 5:38.7 5:38.7 
67 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΚΗ 738 5:38.7 5:38.7 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 606 5:40.2 5:40.2 
69 ΠΗΓΗ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 730 5:33.1 5:40.9 Κ.Ε.Δ.Ω
70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΝΤΖΗΣ 644 5:40.0 5:41.0 
71 ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 612 5:41.1 5:41.1 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
72 ΠΑΡΙΣ ΤΟΓΙΑΣ 800 5:35.6 5:42.7 
73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 652 5:42.9 5:42.9 
74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 614 5:38.7 5:44.4 
75 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΡΗ 573 5:44.9 5:44.9 
76 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 818 5:39.4 5:45.1 
77 ΦΕΝΙΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 586 5:48.1 5:48.1 
78 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 620 5:49.5 5:49.5 
79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 716 5:49.8 5:49.8 
80 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 638 5:51.6 5:51.6 
81 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 784 5:53.6 5:53.6 
82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΡΥΣΟΥΛΗ 632 5:54.2 5:54.2 
83 ΜΑΡΘΑ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 736 5:49.5 5:54.8 
84 ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΛΗ 665 5:58.2 5:58.2 
85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 766 5:58.2 5:58.6 
86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 604 5:59.2 5:59.3 
87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 634 5:59.3 5:59.3 
88 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 623 5:57.2 5:59.8 GAS ILISOS
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 603 6:00.2 6:00.2 
90 Unknown Partic. 538 538 5:53.6 6:01.1 
91 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 801 5:54.1 6:01.3 
92 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 783 6:01.4 6:01.4 
93 ΣΟΦΙΑΝΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΟΥ 791 6:02.6 6:02.6 
94 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 735 5:57.7 6:02.8 
95 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΗ 792 6:04.3 6:04.3 
96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΟΓΙΑΣ 824 6:05.1 6:05.3 
97 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 692 6:07.6 6:11.3 
98 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 640 6:11.3 6:11.5 Δημοτικό συκαμινου
99 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΨΙΑΝΗ 687 6:12.1 6:12.1 
100 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ 819 6:13.8 6:13.8 
101 ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 616 6:16.5 6:16.5 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΣΜΑΝ 755 6:16.8 6:17.4 
103 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 709 6:18.1 6:18.1 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 737 6:12.8 6:18.5 
105 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΤΗ 700 6:20.2 6:21.4 
106 ΜΑΓΙΑ ΦΡΑΓΚΑΚΗ 817 6:14.6 6:21.4 
107 ΑΝΝΑ ΜΑΖΗ 710 6:16.0 6:23.4 Κ.Ε.Δ.Ω
108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΟΥΚΛΑ 690 6:25.2 6:25.2 
109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 707 6:27.0 6:27.0 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ
110 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΡΟΣ 745 6:27.0 6:27.0 
111 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΦΑΡΗΣ 594 6:21.4 6:27.6 
112 ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΕΣΤΗ 833 6:28.6 6:28.6 
113 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΛΟΚΑ 589 6:29.9 6:29.9 
114 ΓΚΡΕΤΑ ΣΟΥΛΑ 575 6:30.3 6:30.3 
115 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 667 6:28.5 6:30.8 
116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 681 6:25.5 6:31.4 
117 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ 820 6:30.8 6:31.4 
118 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 765 6:27.9 6:33.1 
119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 809 6:32.7 6:34.0 
120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 771 6:33.0 6:35.7 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ
121 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΦΑΡΗ 593 6:30.0 6:36.0 
122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 578 6:24.8 6:37.8 
123 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 815 6:36.6 6:38.8 
124 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 547 6:39.2 6:39.2 
125 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΟΥ 733 6:40.4 6:40.4 
126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 682 6:35.6 6:43.9 
127 ΜΕΛΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 659 6:34.3 6:48.9 
128 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 548 6:42.4 6:49.7 
129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 556 6:44.1 6:50.9 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ 662 6:52.9 6:52.9 
131 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΙΩΤΗ 829 6:41.6 6:53.9 
132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 588 6:45.4 6:54.3 
133 Unknown Partic. 549 549 6:55.5 6:55.5 
134 ΘΕΟΓΝΩΣΤΗΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 808 6:38.3 6:55.9 
135 ΑΘΗΝΑ ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ 754 6:49.0 6:56.2 
136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 551 6:50.8 6:56.3 
137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 537 6:51.8 6:56.8 
138 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 643 6:54.3 6:57.1 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
139 ΖΩΗ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗ 697 6:59.2 6:59.2 
140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΧΤΑ 724 6:52.2 6:59.4 
141 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 691 6:58.6 7:01.0 
142 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΛΙΑ 581 7:03.7 7:03.7 
143 ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 621 7:01.2 7:03.8 
144 ΜΕΛΙΝΑ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 805 7:04.9 7:04.9 
145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 668 7:05.2 7:05.2 
146 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΡΜΙΝΓΚΙΔΗ 723 7:07.1 7:07.1 
147 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 639 7:07.7 7:07.7 Δημοτικό συκαμινου
148 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 757 7:08.1 7:08.2 
149 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΟΛΕΣ 641 7:02.4 7:10.0 
150 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑΝΝΑ 577 7:00.9 7:12.8 
151 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 579 7:00.9 7:13.4 
152 ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ 772 7:01.9 7:13.4 
153 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΗΜΗ ΒΡΑΧΑΣ 631 7:10.5 7:16.1 
154 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 717 7:06.7 7:22.9 
155 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 768 7:24.8 7:24.8 
156 ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 785 7:24.2 7:28.8 
157 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΑ 646 7:29.2 7:29.8 
158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΚΑΣΗΣ 797 7:29.3 7:33.5 
159 MUSTAFA ISMAIL DIKER 501 7:34.0 7:34.0 
160 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΑΚΑΣΗ 796 7:29.8 7:34.4 
161 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 827 7:37.9 7:37.9 
162 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ 721 7:34.7 7:41.8 1o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ & ΣΚ.ΩΡΩΠ
163 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 782 7:41.9 7:41.9 
164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ 698 7:42.5 7:44.1 
165 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 826 7:43.7 7:46.5 
166 KATERINA MANDALENAKI 600 7:41.4 7:47.7 
167 ΧΡΥΣΗ ΜΑΖΗ 711 7:40.4 7:48.9 Κ.Ε.Δ.Ω
168 ΛΥΔΙΑ ΓΑΛΩΝΗ 635 7:43.6 7:48.9 
169 NIKOLAOS-AGGELO TSAROUCHAS 601 7:45.9 7:51.1 
170 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗ 596 7:47.7 8:00.4 
171 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΝΤΖΩΡΗ 562 7:59.2 8:00.8 
172 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 546 8:03.6 8:03.6 
173 ΣΗΛΙΑ ΚΑΤΡΗ 572 8:01.0 8:07.4 
174 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 558 7:52.8 8:08.0 
175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 636 8:08.4 8:08.4 
176 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 543 8:13.4 8:13.4 
177 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ 777 8:05.2 8:17.6 
178 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΩΡΟΥ 746 8:16.7 8:20.0 
179 ΛΟΥΠΑΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 831 8:21.0 8:23.4 
180 ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΙΒΩΤΟΥ 689 8:14.1 8:28.8 
181 ΑΡΕΤΗ ΠΟΥΛΗ 774 8:29.7 8:30.8 
182 ΕΥΑ ΣΑΡΡΗ 786 8:29.1 8:36.9 
183 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 676 8:26.8 8:37.5 
184 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 637 8:27.5 8:38.2 
185 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 618 8:34.2 8:45.4 
186 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΝΟΥ 590 8:34.4 8:45.5 
187 Unknown Partic. 536 536 8:48.6 8:48.6 
188 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ 599 8:41.8 8:48.6 
189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 914 8:42.6 8:49.5 
190 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥΛΗ 776 8:46.3 8:49.6 
191 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 683 8:57.1 9:03.9 
192 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΤΣΗ 672 9:04.0 9:04.0 
193 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 725 9:04.5 9:04.5 
194 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 553 9:06.8 9:06.8 
195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 539 8:56.8 9:07.2 
196 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 608 8:54.6 9:07.3 
197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΡΙΕΛΑΣ 642 9:07.7 9:09.5 
198 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 825 9:06.7 9:14.1 
199 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 611 9:19.1 9:19.1 
200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 619 9:19.5 9:19.5 
201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 704 9:06.6 9:23.7 
202 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 773 9:21.2 9:26.0 
203 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΒΛΑΧΟΥ 627 9:28.4 9:35.9 
204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 750 9:26.9 9:37.0 
205 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ 744 9:41.5 9:41.5 
206 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 675 9:37.5 9:48.7 
207 ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 748 10:04.6 10:04.6 
208 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 693 11:05.2 11:07.2 
209 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ 669 31:17.4 31:17.4 
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΥ 559 
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ 560 
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΜΠΟΥΣΗ 561 
DNS ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΛΙΝΗ 563 
DNS ΛΙΛΙΑΝΑ ΟΤΣΚΑ 564 
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 565 
DNS ΑΡΗΣ ΒΟΥΡΗΣ 567 
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 568 
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ 569 
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 571 
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 576 
DNS ΜΑΡΤΖΥ ΠΕΤΡΑΚΗ 580 
DNS ΔΑΝΑΗ ΓΑΒΑΛΑ 583 
DNS ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 584 
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 602 
DNS ΒΕΡΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 605 
DNS ΜΠΙΡΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 613 Δημοτικό Σχολείο Αυλώνα
DNS ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΑΝΑΝΩΣΤΟΥ 615 
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 617 
DNS ΡΟΚΚΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 622 
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 624 
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 625 
DNS ΜΑΡΙΖΑ ΒΛΑΧΟΥ 626 
DNS ΙΩΣΗΦ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 630 
DNS ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 649 
DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 650 
DNS ΡΟΚΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 653 
DNS ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 654 
DNS ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΖΗΓΟΥΡΗ 658 Ανεξαρτητη
DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 660 
DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ 671 
DNS ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ 677 
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ 678 oropos combact sports
DNS ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΠΡΑΛΟΥ 679 oropos combact sports
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ 684 Argos Track + Field Academy
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ 685 Argos Track + Field Academy
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 686 
DNS ΈΚΤΟΡΑΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 694 
DNS ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 695 
DNS ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 696 
DNS ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΣ 701 
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 702 
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 703 
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΙΒΑΔΗΣ 705 BETTER PEOPLE
DNS ΕΥΑ ΛΙΑΠΗ 706 
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ 712 
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 713 
DNS ΜΑΡΤΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΝΡΟΜΑ 718 
DNS ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 719 
DNS ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 720 
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΟΓΛΟΥ 726 
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΟΓΛΟΥ 727 
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΝΟΣ 729 
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 734 
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑ 740 
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 741 
DNS ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΩΛΕ 742 0
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΛΕΣ 743 0
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΚΟ 747 
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 749 
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 751 
DNS ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ ΟΔΥΣΣ ΝΤΙΚΕΡ 753 
DNS ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 760 
DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 761 
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 767 
DNS ΓΟΝΑΤΑ ΠΗΓΗ 769 
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 778 
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΡΗΓΟΥ 781 ΑΡΙΑΔΝΗ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 793 
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΔΗ 798 
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 802 
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΛΙΑΣ 803 
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΛΙΑΣ 804 
DNS ΔΑΝΑΗ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 806 
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ 807 
DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 810 Αταλάντη
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΠΑΛΗ 811 Αταλάντη
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΡΑΜΠΑΡΗ 812 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ALTER LIFE
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 813 
DNS ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 814 
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΖΗΑΛΕΞΙΟΥ 821 
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ 828 
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 844 
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 845 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
DNS ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 550 
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 542 
DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 545 
DNS ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 540 


1k AMEA race 
Place Name Bib Number Chip Time Gun Time Address Line 1
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 837 5:02.9 5:02.9 Δρομείς παρκου Τρίτση
2 ΚΑΤΣΟΥΔΗ ΒΑΣΩ 836 5:31.3 5:31.3 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 838 5:32.4 5:32.4 Δρομείς παρκου Τρίτση
4 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΑΒΑΡΑ 847 9:22.6 9:22.6 
5 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΜΟΥΡΤΟΥ 842 9:30.7 9:30.7 ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΡΤΟΣ 841 9:39.0 9:39.0 ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
DNS KONSTANTINA GIANNAKOPOULOU 832 oropos combact sports
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 835 Αυλωνα
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΛΙΒΕΡΑΚΟΣ 839 
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 843 
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΣΙΔΗΣ 846 
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 848 
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 849

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001